Forum Polityka, aktualnościKraj

Spłonęła trumna PO. Związkowcy pod Sejmem

Spłonęła trumna PO. Związkowcy pod Sejmem

Money.pl / 2008-12-18 13:18
Komentarze do wiadomości: Spłonęła trumna PO. Związkowcy pod Sejmem.
Wyświetlaj:
Konik Polny / 99.232.235.* / 2008-12-18 18:39
Chcesz pieniadze bratku? Musisz tyrac bo one na drzewie nie rosna.
Pilsener / 2008-12-18 13:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Rząd popełnił błąd, rozmawiając ze związkowcami - ze związkami nie powinno się rozmawiać ani negocjować, bo kompromis nie jest celem działalności związków, lecz przetrwanie i zapewnienie stołków dla działaczy - związki są po to, aby strajkowac, a nie negocjować i obecna sytuacja potwierdza to aż nadto. Nawet jakby rząd zaproponował ostatnią koszulę, związki i tak będą strajkować, tak samo jak piekarze piec chleb, sprzedawcy sprzedawać a kierowcy jeździć. Prędzej świnia będzie latać, niż związki nie będą strajkować - a pretekst się zawsze znajdzie.

Poza tym "dialog społeczny" w ustach związkowych pasożytów to czysta hipokryzja - jaki to dialog, jak związkowcy debatują z rządem jak pomiędzy siebie podzielić moje dochody i emeryturę, nie pytając mnie o zdanie? To ma być dialog ze społeczeństwem? A może by tak pogadać z tymi, którzy pracują na to wszystko, ze zwykłymi ludźmi? Ale prezydent polski wyraźnie powiedział, kim są dla niego "zwykli ludzie" - nie Ci, którzy ciężko pracują i wytwarzają dochód, tylko Ci, którzy żyją z tego dochodu i mają polityczne zaplecze - "zwykli ludzie", czyli krasnaje tawariszcze. Mam nie mieć przywilejów, bo moja firma w przeciwieństwie do górników czy stoczniowców WYTWARZA DOCHÓD i generuje zysk, zamiast budować partyjne struktury? Świetna nagroda za efektywność i rentowność!
figa. / 151.92.176.* / 2008-12-18 15:20
Nie denerwuj się...Pan prezydent po prostu niewiele rozumie z tego co się do niego mówi...Nie widzisz że jego uśmiech (?) wyraża "wybaczcie bo nie wiem co czynię ale brat mi kazał"? Trzeba mu po prostu wybaczyć, bo dla niego efektywność to wykonanie jak najwięcej poleceń klonka na godzinę a rentowność?....hmm....to, jeśli w ogóle mu się kojarzy to zapewne z rentą a nie z zyskiem...-)))
Bratanek neutralny / 83.175.140.* / 2008-12-20 15:40
Oh jaki filozof się znalazł ... Wydziałeś już usmiech Ćwiąkalskiego ? - wyraża > ta figa to nasz człowiek , towarzysz broni , ale szkoda że nie on był zamiast Olejnika w tej drucianej siatce . Patrz mu prosto w oczy . Juz nie zyjesz ...
leczsiępsycholu! / 213.158.199.* / 2008-12-18 17:46
co za zajob!. Jaki język, jakie rwane myśli, czub jak nic!
figa. / 151.92.176.* / 2008-12-22 09:00

Bratanek neutralny

Biedny człowieku...Pozbądź się tej nienawiści bo to nie jest coś co buduje...
Po prostu życzę ci Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku...
?! / 2008-12-18 14:35 / Tysiącznik na forum

Rząd popełnił błąd, rozmawiając ze związkowcami

Dokładnie - sukces Margaret Thatcher polegał na złamaniu potęgi roszczeniowych związków zawodowych, co skutecznie roztrwonili labourzyści. Rząd będzie darzony szacunkiem za konsekwencję, a nie permanentne negocjacje z darmozjadami, do których my wszyscy dopłacamy!!!
Bankier_7 / 2008-12-18 13:25 / portfel / Punktator
Nie ma co już z nimi rozmawiać!!!
Już niedługo spora część z nich zostanie bez pracy,bo jak tak będą pikietować to nie zauważą, że ich pracodawcy zamykają firmy a oni tracą stanowiska - kolejni zorientowani,że mamy kryzys światowy a u nas narazie spowolnienie przestaną pikietować i z podkulonymi ogonami przestaną już denerwować resztę społeczeństwa,która ma już dość tych ich bezsensownych zbiegowisk, które to mają na celu naciągnięcie reszty społeczeństwa na ich pomostówki!!!
.
NIECH DO WAS DOTRZE,ŻE NA EMERYTURE KAŻDY PRACUJE SAM A WY CHCECIE ZAŁOŻYĆ "CHOMONTO" RESZCIE SPOŁECZEŃSTWA ŻEBY NA WAS TYRALI - A MY JAKO TA RESZTA WOGÓLE SIĘ NA TO NIE ZGADZAMY...
.
ZRÓBMY REFERENDUM I RAZ NA ZAWSZE ZAKOŃCZMY TEN CYRK, BO ŚWIAT PATRZY I SIĘ ŚMIEJE...
mycha10 / 2008-12-18 13:48 / Bywalec forum
ja i wszyscy moi znajomi jesteśmy przeciw złodziejstwu związkowców.Dlaczego nikt ie pyta się podatników,czy chcą finansowac nierobów.Wszyscy litują się nad leniami,a nas zmuszaja do ich utrzymywania.Czy ktoś zainicjuje społeczną listę przeciwników pomostówek i wrogów Polaków?Teraz w dobie kryzysu lenie budżetowe powinny same zrezygnowac z podwyżek i przywilejów,żeby odciązyc firmy,które muszą ich utrzymywac.Ich jest tylko 1000,a nas dużo więcej
212 / 83.30.253.* / 2009-01-10 17:16
nie wie pan co pisze
czy pan nie jest podstawiony przez po
sdfgw345g / 193.219.28.* / 2008-12-18 13:18
WY ciemnota, i hołota z Polski wolnej od Was utrzymywania WON!!! ZWIĄZKI=MAFIA
niełajzo? / 213.158.199.* / 2008-12-18 17:44
albo sportowy wózek komorowskiego?

Najnowsze wpisy