Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spokojna sesja na GPW

Spokojna sesja na GPW

Money.pl / 2007-12-07 19:49
Komentarze do wiadomości: Spokojna sesja na GPW.
Wyświetlaj:
najcz / 2007-12-08 15:51 / Tysiącznik na forum
fon
Ustala się, że do objęcia akcji serii F uprawnieni są posiadacze praw poboru z dnia 15 czerwca 2007 roku w taki sposób, że jedno posiadane prawo poboru upoważnia do nabycia trzydziestu akcji serii F
o wartości nominalnej 1 grosz
najcz / 2007-12-08 15:36 / Tysiącznik na forum
,, Giełdy światowe po początkowych wzrostach na skutek decyzji FED o obniżce stóp procentowych zaczęły tracić. Należy zwrócić uwagę na komentarz po posiedzeniu banku, w którym wyraźnie zaznaczono, iż z uwagi na wysokie zagrożenie inflacyjne, rezerwa federalna nie będzie się uciekała po raz kolejny do cięcia stóp procentowych w celu ,,ratowania giełd".
tak było po obniżce o 0,25% 31pażdziernka,zasadniczo fundamęty w USA nie zmieniły się.Poczekamy do wtorku i zobaczymy.Przy tamtej obnżce dji wracał ze szczytów,teraz pnie się ku górze.
nowicjusz1982 / 2007-12-08 15:20 / Dzieciak *€* forum
a ja dzis zainestowalem 105 €
postawilem wygrane legia liverpol i real madryt
najcz / 2007-12-09 06:47 / Tysiącznik na forum
anglia,anglia
anonim_03 / 2007-12-08 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich
przezabawny artykuł o budżecie 2008 r.

http://www.rp.pl/artykul/75272.html

z typowymi dla Rzeczpospolitej lapsusami typu "Koalicja obnażyła"
hehe / 83.24.177.* / 2007-12-08 14:46
"33 mln zł dostaną ochotnicze straże pożarne" - a to to w prezencie dla Waldemara. Będzie miał co rozdać swojakom...
anonim_03 / 2007-12-08 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
najlepsza jest końcówka, chodzi o 30 mln zł na drogę:

"Poprawka przeszła, bo przez chwilę posłowie koalicji nie mieli na sali większości. "
topol2 / 2007-12-08 13:06 / Tysiącznik na forum
Inna sprawa. Kurs referencyjny Pekao dla akcjonariuszy BPH wyniósł ponad 256 zl. Czyli kurs odniesienia dla BPH winien wynieść 78 zł. Tymczasem giełda wyznacyła kurs odniesienia na poziomie 166 zł. Stąd wyniósł spadek BPH o 28%. Czy to była manipulacja zarządu GPW?
Nie wiem. Myślę, że tym winna zająć się prokuratura.
Hej!!! dla prokuratorów.
dzi/dzi / 83.12.116.* / 2007-12-08 15:11
Manipulacja jest cały swiat ,jak ktos tego nierozumie to jest z innej galaktyki.
Sw.Mikolaj / 2007-12-08 13:12 / Bywalec forum
Daj spokoj,masz jakas obsesje czy pracujesz w Hey'u ??
Poczytaj BZ WBK a potem odgrzewaj stare kotlety.

Manipulacja zarzadu Gieldy,dowcip tygodnia
topol2 / 2007-12-08 12:25 / Tysiącznik na forum
Idą święta.
Mam dużo czasu i czasami wędruję po miejscach, gdzie ludzie cierpią nędzę. Na miejskim śmietniku wegetowało czterech ludzi. Często ich odwiedzałem dając parę groszy. Dzisiaj dowiedziałem się, że jeden umarł. Palili ognisko, aby się ogrzać. Jednemu to ognisko zaszkodziło i nie dali rady go odratować. Pogotowie wezwano dopiero trzeciego dnia.Było za późno. Całkowita pogarda ludzi dla tych, co żyją na śmietnikach. Ty kolego, graczu giełdowy, który zarabiasz często po kilkadziesiąt tysięcy jednego dnia:
Jak ty to widzisz?
Czy nie jesteś w stanie uratować parę ludzi dając czasami(regularnie) po kilkanaście złotych?
Ja czuję znaczniejszą bliskość ludzi ze śmietnika, aniżeli tych ludzi z pseudobiznesu.
Idą święta. Skoro los dla graczy giełdowych jest tak łaskawy, to pytam:
Na co czekacie?
Hej!!
hehe / 83.24.177.* / 2007-12-08 14:52
"Ty kolego, graczu
giełdowy, który zarabiasz często po kilkadziesiąt tysięcy
jednego dnia [...]"

Oooo, czuję się zaszczycony towarzystwiem takich rekinów na tym forum! ;) Ciekawe, czy jest ich tu dużo?...
Sw.Mikolaj / 2007-12-08 12:59 / Bywalec forum
przesadzasz.Ostatnio policja probowala NA SILE zaprowadzic takich ludzi /wielu/ do schronisk,by w cieple przetrwali zime.NIE UDALO sie,poniewaz oni nie chcieli.Poniewaz w schroniskach trzeba byc czystym,trzezwym i wykonywac pozyteczne dla innych prace. W kazdym kraju jest grupa ludzi ,ktorzy to robia z wyboru.
Przypomnij sobie,co sie dzialo,gdy chciano uniemozliwic zbieraczom dostep do wysypisk;prawie wybuchla wojna.
Oni nie zyja w nedzy,wrecz przeciwnie.Mam znajomego z zakladem tworzyw sztucznych.On kupuje od zbieraczy naczynia plastikowe usuniete z samolotow.poniewaz zgodniez przepisami wszystko co dostajesz w samolocie musi byc po locie wyrzucone.Te sliczne ,kolorowe tacki sa zrobione z najlepszego polistyrenu spozywczego,ktory normalnie jest bardzo drogi.
Zbieracze za pare zlotych regularnie dostarczaja mu cale worki tego towaru i miesiecznie zarabiaja tyle,ile nigdy nie zarobia w realu.
Nie wszystko jest takie,na jakie wyglada,podobnie jak nie kazdy kaleka na skrzyzowaniu jest naprawde kaleka a nie kazde dziecko zebrzacej Cyganki jej wlasnym dzieckiem.
Milo,ze pomagasz,choc normalny czlowiek nie chodzi po wysypiskach,chocby dlatego,ze ochrona go tam nie wpusci.
Ja mam na codzien zbieraczy w osiedlowym smietniku.I ZADEN z nich nie chce zmienic zycia.Przyjezdzaja rowerkami,niektorzy z przyczepkami,sa w miare normalnie ubrani i wszyscy twierdza,ze jest o.k.
I ze nigdy nie pojda do Monaru czy czegos podobnego.
topol2 / 2007-12-08 13:15 / Tysiącznik na forum
Sw.Mikołaj d.pczy. W szpitalu, kiedy tam przebywałem, bezdomny prosił ordynatora o przedłużenie pobytu, ze względu na posiłek, który dostawał w szpitalu. Nie wiem, czy policja zapewnia równie atrakcyjny posiłek. Nie wiem nic o tym, aby przecietny człowiek wykazywał tak agresywną postawę przeciw czystości.
Sw. Mikołaju, ty wykazujesz typową niepoważną postawę wobec takich ludzi. Jak ktoś sobie nie radzi, to jest brudasem i alkoholikiem.
Dlatego Sw.Mikołaju:
Pie,dol się.
Heja Mikołaju.
Run.
Sw.Mikolaj / 2007-12-08 13:19 / Bywalec forum
czlowieku,chcesz to dawaj ale nie oczekuj wyrazow zachwytu.Wielu ludzi tutaj pomaga wielu ludziom i robia to dla SIEBIE i po cichu.Ty zapewne jeszcze placzesz ze wzruszenia ze byles taki szlachetny.I jak widze niewiel wiesz o zyciu.A ono jest bardziej skomplikowane niz rakieta Topol nawet model 2.I w przeciwienstwie do niej nie porusza sie po z gory okreslonej,prostej trajektorii.
topol2 / 2007-12-08 13:50 / Tysiącznik na forum
Nie płaczę. Ja zachęcam. Nie denerwuj ludzi, że jak ktoś jest biedny, to jest alkoholikiem.
Wal się.
Hej!!
Sw.Mikolaj / 2007-12-08 15:53 / Bywalec forum
gdzie tu jest cokolwiek o alkoholikach zardzewiala rakieto ?????
Nie umiesz czytac,nie rozumiesz gieldy,zle typujesz i jeszcze domagasz sie uznania
yayurek / 2007-12-08 12:58 / Kompulsywny looser na forum
daj, pomóż i nie pisz o tym, bo tak, to tylko powstają manifesty z serii "jaki jestem wspaniały", przyznajemy jesteś: wspaniały, dobroduszny, super....
prawiezaratustra / 2007-12-08 20:09 / _
a dlaczego nie? Dzięki takim wypowiedziom poznaje się ludzi. Dobroć, fałsz czy naiwność, albo zwykły brak wrażliwości - nazywany liberalizmem - widoczne są jak na dłoni. Czas Bożego Narodzenia sprzyja zauważaniu słabości.
pss22 / 2007-12-08 11:57 / Bywalec forum
witam!!
wczoraj niestety odcieli mi prąd ( nie miałem go ponad 2 godziny) , przed tym wydarzeniem ustawiłem stopa na hawe i niestety się aktywował....,(10,70), no ale zysk już jest całkiem pokaźny, zobaczymy co hawe pokaże w pon. jeśli tradycji stanie się zadość to pewnie znowu 20 % w góre ....pozdro ;)
yayurek / 2007-12-08 12:06 / Kompulsywny looser na forum
w poniedziałek sam sobie powyłączam korki i to przynajmniej na 3 godziny
yayurek / 2007-12-08 10:40 / Kompulsywny looser na forum
Dec. 7 (Bloomberg) Hedge funds run by Goldman Sachs Group Inc. and AQR Capital Management LLC fell in November as swings in financial markets confounded the computer-driven trading models used by the quantitative managers. Goldman's Global Alpha, which started 2007 with more than $10 billion, dropped 6 percent, bringing the decline for the year to 37 percent, according to an investor in the fund. AQR's $4 billion Absolute Return fund is down 11 percent, after losing about 6 percent last month, said a client of the firm, based in Greenwich, Connecticut….
Pewnie na tym Forum znajduje się wiele osób sprytniejszych od Goldman-Sachsa (ja się oczywiście do nich nie zaliczam), moje gratulacje i chrzanić kierowanie się co chwila tym, że "ekspert" z Goldmana, Lehmana, BPH, powiedział iż....
anonim_03 / 2007-12-08 11:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Experci nadają na Radiu Erewań ;-))
doncorleonte / 2007-12-08 11:01 / Puppet Master
W stanach aresztowano 6 osób w sprawie pompowania bankrutujących firm.Umawiali się że kupią akcje za określoną kwotę z czego dostawali 25 do 30 %.Hmm teraz nie dziwią te odbicia po 30% dziennie.
yayurek / 2007-12-08 11:30 / Kompulsywny looser na forum
jakby u nas zaczeli aresztować to GPW by zamarła :)))
Zielarz / 2007-12-08 11:50 / Uparty Gracz Giełdowy
narazie od wczoraj zamarlo forum wiec niektorzy juz za kratkami ;)
h / 89.171.91.* / 2007-12-08 09:04
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,77606,4708356.html

Jak to widzi szef CU
h / 89.171.91.* / 2007-12-08 09:10
NIKKEI 24HR NEWS
Saturday, December 8, 2007
04:29 - Japan Unlikely To Overcome Deflation Until February 2008 Or Later
parvus / 2007-12-08 03:13 / "Nocny Marek"
tak sobie spokojnie poczytałem forum,,,,,,,

i włos mi sie zjeżył - ilu jest nowych graczy - bez podstawowej - elementarnej wiedzy....

Panowie i Panie - poczytajcie choć klika postów...

zanim stracicie wasze pieniadze...

miłęj nocy.....
h / 89.171.91.* / 2007-12-08 09:06
i wlasnie dlatego prawie tu juz nie ma starej gwardii i dlatego coraz mniej tu o gieldzie i coraz mniej konkretow a coraz wiecej gdybania,do tego w kolko tego samego
matikkk / 2007-12-08 13:02 / Bywalec forum
tu sie zgodze , jeszcze jakis rok temu co chwila dyskutowało się o spółkach , ktoś rzucał temat , reszta go podejmowała , a teraz dużo odzywek typu ,,daruj sobie " , jak spadało będzie rosnąć " mało konkretów więcej bezsensownej paplaniny. Pamiętam jeszcze jak dzieliliśmy się tu swoimi dziennymi ruchami , dużo forumowiczów podsumowywało swój dzień .. eh
niebieski / 2007-12-07 23:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no jak tam młodzieży, wracam po kilku piwach a tu cisza, nikt nie kupuje sprzedaje, nawet kenobi śpi. no i gdzie ta bessa, kasa na lokacie się marnuje na marne kilka procent a tu żadnej okazji.
Co proponujecie na przyszly tydzień>
GordonGekko / 2007-12-08 01:31 / Łapacz Spadających Noży
mlodziez czuwa ale wchodzi na forum po 24
aszulski57 / 2007-12-07 23:21 / Tysiącznik na forum
Dobranoc.
Milo dziś było.!
Mozart / 2007-12-07 23:18 / Tysiącznik na forum
prosze o inny nick
bollullos / 2007-12-08 23:25 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Ty a nie umiesz się wylogować i zarejestrować z innym nickiem: proponuję: kogucik, shazza, slayer, beethoven albo DrAlban.
Pozdrawiam
Mozart / 2007-12-07 22:59 / Tysiącznik na forum
puk, puk czy ktos czuwa w redakcji, prosze o inny nick
Mozart / 2007-12-07 22:52 / Tysiącznik na forum
cos cicho na forum
aszulski57 / 2007-12-07 22:58 / Tysiącznik na forum
spokojnie miło.
Amerykanie zrobili "płaską"korektę.
Więc w poniedziałek spokojnie i mocno zielono.
Kolor butelki EGRI BIKAVER po opróżnieniu jej.
Wypijasz czerwone zostaje zielone.
Mozart / 2007-12-07 23:03 / Tysiącznik na forum
kiedys uzylem pojecia pelzajaca korekta, tak dalej uwazam,
dlaczego?
napisze poźniej
aszulski57 / 2007-12-07 23:04 / Tysiącznik na forum
w tej chwili mamy odbicie , " rajd Sw. Mikolaja.
Poniedziałek , wtorek spokojnie.
Mozart / 2007-12-07 23:06 / Tysiącznik na forum
spokojnie bedzie po smierci, teraz walka o byt
doncorleonte / 2007-12-07 23:11 / Puppet Master
Po śmierci to znowu wszystko od początku nigdy niema spokoju.Nikt tylko o tym otwarcie nie mówi bo każdy by z okna skakał.:)
Mozart / 2007-12-07 23:15 / Tysiącznik na forum
pamietam babcie, dziadka, ojca, ojciec wysyla mi duzy ladunek, podpowiedzcie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy