Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spokojny atak popytu

Spokojny atak popytu

Money.pl / 2007-06-22 17:28
Komentarze do wiadomości: Spokojny atak popytu.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-06-23 00:28 / Tysiącznik na forum
to chyba dzięki Małym Krajom UE (specjalnie z wielkich liter) mamy kompromis.

Dziekuje im :)
Kenobi / 2007-06-23 01:07 / Uznany malkontent giełdowy
Małe, to nie chciały się wychylać, to dzięki twardemu stanowisku Polski, która narażała się na niewybredne krytyki i obelgi, a ci stale wyśmiewani nasi przywódcy pokazali jak należy bronić swoich racji i interesów. A nie jak niektórzy pretendenci do rządzenia rozpaczali, jak tak można postępować, oni by od razu zgodzili się na wszystko, tak jak w negocjacjach traktatu, o korekty którego teraz trzeba występować w roli petenta.
marboru / 2007-06-23 00:28 / portfel / "Bankier giełdowy"
http://wiadomosci.onet.pl/1559160,12,item.html

Czyżby chłopaki się dogadały, czy kolejna plotka?
marboru / 2007-06-23 00:30 / portfel / "Bankier giełdowy"
http://wiadomosci.onet.pl/1559161,12,item.html
a jednak to nie plotka.
TaS / 2007-06-23 00:33 / Tysiącznik na forum
Czechy, Litwa, Portugalia DZIĘKUJEMY WAM :)

jednak rozsądek zwyciezył...

ale co za 10 lat będzie... znów bedzie w kraju wrzenie :) ale PiSu juz może nie być...
samuraj jack / 2007-06-23 00:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Rzecz w tym, że wrzenia nie będzie - bo już niczego nie będzie mozna w 2017 zmienić...
marboru / 2007-06-23 01:06 / portfel / "Bankier giełdowy"
jeszcze nic nie wiadomo - szczegóły nie są znane
needle / 2007-06-23 00:49 / Bez rangi
masz rację ...będą inne formacje
marboru / 2007-06-23 00:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
za 10lat wiele może się zmienić....
dario1069 / 2007-06-23 00:17 / Bywalec forum
Szanowni Panie i Panowie czas juz udać się do obiowązków małżeńskich. Życzę miłego odpoczynku. Pozdrawiam.
hollo / 2007-06-23 00:14
ok uznani tysięczni kojoty i co tam jeszcze 5 spułek na pare miesięcy zapodacie mi narazie mam msz polna sanwil dodam że od niedawna to dzięki nara
needle / 2007-06-23 00:17 / Bez rangi
krótki tekst - wywal - lokata i wpadnij za parę miesięcy
hollo / 2007-06-23 00:33
tak najłatwiej wywal ani jednej propozycji to jak przez pare miesiency w dół czy to nie dlamnie a może to nie dla mnie tylko od kojotów zaczynają sie propozycjie hm chyba wpadne tu jutro troche wczesniej to może ktos sie znajdzie
needle / 2007-06-23 00:42 / Bez rangi
masz rację to dobry pomysł...
...i pytaj kojota...
...gdybyście mieli wątpliwości, to jeszcze bystrzak podpowie i kilku innych...
...najlepiej wybieraj niezalogowanych, bo Ci są dłużej to już im się nie chce, a ci nowa hosanna przychodzą inni guru
marbo / 2007-06-23 01:18 / Tysiącznik na forum
ale jazda.....
heheha....normalnie płaczę :)
TaS / 2007-06-23 00:38 / Tysiącznik na forum
Hollo

z całym szacunkiem dla Ciebie, ale:

1. na tym forum nie ma prostych pytan i prostych odpowiedzi - nie pytaj wiec "co na bank urośnie",
2. jest już sobota - czas odpoczynku :)
3. lepiej nie zarabiać niz tracić :)
Myszkinis / 2007-06-23 00:19 / "Wykształciuch"
sad but true
rotux / 2007-06-23 00:11 / Uznany Gracz Giełdowy
przerażające.... :/

Dobranoc.
needle / 2007-06-23 00:12 / Bez rangi
gorzej niż...

WOJNA< WOJNA
rotux / 2007-06-23 00:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Jedna z fajniejszych Twoich właściwości - nie pytasz "co przerażające, dlaczego przerażające, ale osochosi" - doczytujesz w myślach - to się zwie empatia czy jakoś tak? W każdym razie cenny /i nieczęsty/ dar.
Pozdrawiam:)
needle / 2007-06-23 00:45 / Bez rangi
bo ja odreagowuję grając w snooka
tu staram się podpowiedzieć...
...jeśli się da...
...a jeśli nie...
to patrz powyżej
samuraj jack / 2007-06-23 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i ja pozdrawiam:)

logicznie:))))
samuraj jack / 2007-06-23 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2007-06-22 23:07:48 | *.*.*.* | JA
modliszka o czym ty piszesz czy rozumiesz co się dzieje??? tu do tych kretynów i ich
wyborców nawet jak się człowiek położy na ziemi to nie zniży się do tak nieskiego mentalnego
poziomu bo takich to tylko powinni trzymać w wariatkowie

______________________________________________________________________

Jak rozumiesz przemawiasz ze swej intelektualnej wyższości. Jeżeli tak, to pewnie będziesz mógł odpowiedzieć sobie na pytanie, na jakim poziomie byś siebie usytuował posługując się tak "wytwornym" językiem?
samuraj jack / 2007-06-23 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
errata - Jak rozumiem...
TaS / 2007-06-23 00:14 / Tysiącznik na forum
hmmm wzajemne obrażanie się, a zwłaszcza obrażanie wyborców nie jest najlepszym wyjściem i xle świadczy o autorze tych słow...

Kiedyś Leszek Miller powiedział (po przegranych wyborach):
"Wyborcy mają zawsze rację, bez wzgledu jaka by ona nie była"

i choc jego działalność była kiepska to szanuję go za to jedno zdanie...
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-23 02:41
ale tylko w demokracji maja racje...nawet, gdy jej nie mają...:-)
samuraj jack / 2007-06-23 00:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Co do Millera...
SLD nie trawię absolutnie
Miller twardy zawodnik;

jednak trzeba mu przyznać, że kilka razy umiał się postawić z korzyścią dla Polski
- system nicejski
- podatek 19 proc. dla firm (obniżka)
- poparcie systemu pierwiastkowego

I posługiwał się żelazną logikę, czego przykład przytoczyłeś.

Zupełnie co innego Kwaśniewski, obecny chorąży białej flagi, do spółki z Geremkiem
TaS / 2007-06-23 00:26 / Tysiącznik na forum
dla mnie Kwasniewski to facet na salony, ale nie do roboty. Byłby dobrym prezydentem gdyby jego pozycja ustrojowa w Polsce była taka jak w Niemczech - czysta reprezentacyjna...

Ale nie można o nim zaśpiewać: "to dobry chłopak był i mało pił"...


Uwazam, ze w naszej historii wiekszość rządów zrobiło coś dobrego, paradoksalnie czyniac to w sytuacjach gdy wiedzieli, że ich czas się kończy - gdy nie liczyli juz na reelekcję. To daje do myslenia, bo niedlugo znow sie koncerty zyczen zacznie...
modliszka / 2007-06-23 00:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jack, szkoda komentarza....czas wszystko wyjaśni..kiedyś się biłam z chłopcem, o przyjaźń rosyjsko-polską ( to było w szkole podstawowej- klasa 1,2) teraz nie zamierzam....czasu, czasu potrzeba ;-)

Pozdrawiam
samuraj jack / 2007-06-23 00:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam:)
samuraj jack / 2007-06-22 23:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2007-06-22 21:17:36 | *.*.*.* | slaw [ Uznany Gracz Giełdowy (7814 posty) ] | komentowany artykuł
Re: Spokojny atak popytu [10]
Witajcie wieczorkiem ....ale poczytałem ale teraz achunek z dnia ..... sprzedaem Efekt
strasznie nim zmęczony byłem .... kupilem Action wiedziony cenotworczą mocą Opery
....czas pokaże czy mam rację .... zadrzala mi reka przy sprzedaży Stalexportu i PBG ...
bo to typy na długo i nie powinny mi wahania kilkutygodniowe robic róznicy ale zawsze
szkoda jak spada ...... ustanowiłem nowy rekord ... miłe to po tak dlugiej przerwie nie
powiem


Samuraj i Brydzia co do pielegniarek .... popieram ..... Brydzie ale wiesz dalczego
daltego że zabrakło ci odwagi zeby napisać wprost że pomysl z wyzszym podatkiem to
DEBILIZM niestety w stosunku do PIS jestes bezkrytyczny .... teraz napuscimy
biedniejszych na bogatszych niech im wymierza podatek .... to jest nowy pomysl malego!!!!
niech sami sie poklóca a my im tylko podatki podniesiemy .... to jest chory pomysl na
skłocenie spoleczenstwa ...... powiedz mi samuraj czy jest tak mało znaczaca praca aby
placic za nia 1000 zł brutto czy netto ??? ..... moja siostra za tyle żyje podziwiam ją
za to i widze jak chcialaby kupić lepszy majonez niz ten który bierzez w hipermarkecie bo
najtańszy ...... to jest k**** chore .... przez 2 lata juz urzadzaja nam codzienne
igrzyska a reform odważnych brak ....

hccesz przykład to ci podam .... sam pracujesz w gminie .... zapytaj ile idzie w zasiłki
i jak Twoi i moi koledzy w pracy buntują sie że musza placic zasiłki osobom które po nie
samochodami podjeżdzają .... zmienmy przepisy aby ci ktorzy pomocy nie potrzebują ich nie
otrzymywali .... to tylko jeden z przykładów jest ich setki ...... tylko za takie reformy
propanstwowe przegrywa sie wybory .... ale rzdza nami ludzie mali .... nie tylko wzrostem
.... niestety pewnie o nastepnym rozdaniu powiem to samo

_______________________________________________

Slaw
niedokładnie mnie czytasz

1. Jestem raczej za referendum, w którym będzie pytanie czy podnieść podatki? Na 100 proc. bede za referendum, kiedy podwyżka będzie dotyczyła wszystkich. Napisałem też, że przy referendum będę głosował przeciw podwyzkom.
Co do Kaczyńskiego, mniemam, że chodzi mu o to samo. Zrobi referendum po to, aby ludzie zagłosowali przeciw podwyżkom, i aby przez to ludzie, wyborcy dali mu mandat do innych rozwiązań.
Jeżeli nie zrobi referendum, cokolwiek zdziała ze służbą zdrowia, zawsze oberwie.

2. I co sie tak denerwujesz na obecnie rządzących, że przez dwa lata nic nie zrobili ze służbą zdrowia. Temat od początku dla PiSowców był cieżki, gdyż Jaśnie Wielmożny Pan Bukiel na początku kadencji zapowiedział, że jego celem jest obalenie rządu.
Dlaczego się nie denerwujesz na SLD, które uwsteczniło pierwszy krok do uzdrowienia przez likwidację Kas Chorych. Negatywne uczucia do PiS Cię zaślepiają.

3. O wielkości pensji powinien decydować rynek, a nie ministerialny przydział.
Tato / 2007-06-23 00:16 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witaj Samuraju,
Niestety Polska sie bardzo spolaryzowala, fani naszego rzadu beda widziec w OZZL agenture SLD, widzowie i czytelnicy tvn i gw beda rodzierac szaty na krzywda pielegniarek, chociaz nie przeszkadzalo im to ani 4 ani 9 ani 16 lat temu . .
Prawda jednak jest, ze nikt do tej pory nie mial i nie ma odwagi powiedziec Polakom, ze tak jak nie ma mieszkan za darmo, ani aut, ani chleba tak i zapis w konstytucji o rownym dostepie do opieki zdr. jest fikcja, ktorej nikt nie zagwarantuje. Kto w koncu to powie?

A co do tej polaryzacji, tak zreszta widocznej i na naszym Forum - co zreszta uniemozliwia prawie calkowicie jakas dyskusje- mozna sie tylko pocieszac, ze to nie tylko u nas, w Stanach jest podobnie, jedni uwazaja swojego prezydenta za hanbe narodu, inni za wizjonera. . . .
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-23 02:44
fikcja, ale jakze uzyteczna, cała kultura to w pewnym sensie fikcja, bo zawsze liczy sie prawo piesci...ale dziei tym fikcjom jestesmy ludzmi a nie zwierzetami...
Kenobi / 2007-06-23 00:30 / Uznany malkontent giełdowy
Mylisz się, do dyskusji ważne są różne poglądy. Śmieszne były dyskusje w radiu czy telewizji, gdzie do niedawna (ostatnio coś się zaczęło zmieniać na lepsze) posadzili trzech ludzi o takim samym praktycznie poglądzie i mieli dyskutować. To nie Polska się spolaryzowała, tylko próbują ją spolaryzować. Dużo ludzi o tym mówi, tylko chyba nie słuchasz, o konieczności podniesienia składki zdrowotnej mowa jest od dawna, byli jednak ludzie, którzy uparcie nie chcieli się na to zgodzić, czym doprowadzili do faktycznej zapaści służby zdrowia. A teraz podpuszczają pielęgniarki.
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-23 02:45
podpisuje sie obiema rekami i nogami - masz 200% racji :"To
nie Polska się spolaryzowała, tylko próbują ją spolaryzować." - robota wrednych mediów...
samuraj jack / 2007-06-23 00:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witaj

Żal, wielki żal, że nie wprowadzono prywatnych Kas Chorych - to odnośnie służby zdrowia;
Polska wtedy, niestety, nie była spolaryzowana i nie było twardego obozu propagującego tego rozwiązania;
po jego wprowadzeniu bylibyśmy dziś w zupełnie innym miejscu...
needle / 2007-06-23 00:28 / Bez rangi
ale to za rządów M się gorzej porobiło
kolesiostwo w Kasach później zanegowanie reformy...
...co krok jest gorzej
samuraj jack / 2007-06-23 00:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
niestety AWS-UW, głównie UW nie chciała zrobic kolejnego kroku - dopuścic prywatnych kas chorych...
needle / 2007-06-23 01:05 / Bez rangi
oni zrobili super reformę emerutalną
nienajgorszą samorządową
przeciętną zdrowotną,
a na edukacyjnej się nie znam...
... ale mi się spodobała
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-23 02:49
nie mowisz powaznie o tych emeryturach - przeciez OFE jako II filar to jedna wielka pomyłka (przynajmniej jesli chodzi o ludzi ii ich emerytury, a nie o gieldową spekulację),jedynie co to łaskawie dopuścili prywatne ubezp. II filar
needle / 2007-06-23 02:54 / Bez rangi
prywatne to akurat III
system OFE jest (oprócz reformy samorządowej) największym sukcesem polskich reform w wolnej Poksce; częściowo wzorowany na Chilijskim, a polski wariant rozważają do wprowadzenie Stany Zjednoczone.
Wypowiadasz się zazwyczaj ciekawie, ale proponuję, abyś temat przemyślał z uwzględnieniem ubezpieczeniowego systemu czeskiego, szwedzkiego i innych
Pozdrawiam
TaS / 2007-06-23 00:23 / Tysiącznik na forum
:)

hmm ale polaryzacja to tylko punkt wyjscia - można zbliżać swoje poglądy :)

co do pielęgniarek to 3000zł to faktycnzie kwota z sufitu i nie uwazam, zeby sie ona słusznie należała zgodnie z zasadami wolnego rynku...

dlatego ja popieram prostes z innego powodu:
1. górnicy jak czegokolwiek chcą to dostają - inne grupy są ignorowane,
2. rolnicy chcą to też dostają - wiecie, że w tym roku jest "świński dołek"?
3. administracja che to dostaje....

Mam w rodziinei lekarzy, ani wprost mówia, że w protesnie nie chodzi o kase - to rzad kreuje obraz, ze chodzi o kase.

Kwestja jest w systemie:
dlaczego za złożenie złamanej nogi szpital dostaje więcej tzw. punktów niż za wyrostek?
dlaczego pewne dziedziny sa faworyzowane, np. anestezjologia?
dlaczego w nfz jest kilkunastu dyrektorów?

... tysiąc innych spraw. lekarz, którzy chca godnie żyć musza miec prywatne gabninety... niestety.
JA / 2007-06-22 23:53 / Tysiącznik na forum
też jestem za tym i chyba wszyscy aby o wielkości pensji decydował rynek, ale do tego trzeba zdrowego systemu a to z kolei musi zrobić rząd a w nim z kolei muszą być ludzie z mózgiem a nie próżnią czy maturą he he żenada to naprawde mało powiedziane
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-23 02:57
dobre, dobre, ale gdzie takich znaleźć, a jak juz znajdziesz to albo nie dopuszczą, albo ci nie chcą sie w to bagno pchać...
Gajor / 2007-06-23 03:21 / portfel / Bywalec forum
2 tskaczi i dobranoc
3 :30 zawitała
modliszka / 2007-06-22 23:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc - polityka....kiedyś może ktoś wspomni modliszkę, choc mi to lata....dla dzieci swoich to zróbcie..ciao.....
JA / 2007-06-22 23:53 / Tysiącznik na forum
dobranoc;))
needle / 2007-06-22 23:53 / Bez rangi
nawet nie spytasz dlaczego?...
...dogadamy w pon/wt \- pa
modliszka / 2007-06-22 23:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nedle - poprosz o maila, mam sprawę niecierpiąca zwłoki.....dobranoc...
TaS / 2007-06-22 23:38 / Tysiącznik na forum
a ja ogladam tvn24 i chce mi sie wyjsc na ulice i krzyczec : KACZYNSCY PRECZ...

ot przemyslenia.... znow zginiemy za własna głupotę.

A o. Rydzyk ich pochwali...
needle / 2007-06-22 23:51 / Bez rangi
jak Miller rządził też wychodziłeś...
...a może jak Jaruzelski?
TaS / 2007-06-22 23:57 / Tysiącznik na forum
hmm jak Miller rządził był bajzel, ale choc udawali, że znaja się na rzeczy i probowali NEGOCJOWAĆ, a nie trzymac palec na spuście.

ja nie wiem jak to sie skonczy - wierze,ze uda nam sie przetrwac i sie nic nie zawali, ale nie lubie jak w moim imieniu robia ze mnie durnia.

Ja Needle juz pisalem - jestem za twarda poityka i walka o nasze miejsce w UE, ale do !@#$%^&* trzeba bylo o to walczyc pół roku temu, a nie bawic się w lustracyjne ceregiel, wyzywanie TK i organizowanie kolejnych cudow jak komisja bankowa...
needle / 2007-06-23 00:03 / Bez rangi
rzeczywiście się znają...
...tylko z aresztu czy wiezienia trudno im kontynupwać kierunek Słoneczka,który niestety już w grobie od ponadpółwiecza
każdy__ powiat__ szwindel jeśli rządzą czerwone skarpety...
...inaczej nie umieją
jeśli nadal nie wiesz jaka jest przyczyna tego stanu
to idę na snookera bo nic tu po mnie
TaS / 2007-06-23 00:05 / Tysiącznik na forum
Needle,
przyczyna tego stanu jest złożona :) to chyba jasne i nie sparolili sprawy sami czerwoni, a tym bardziej sama prawica, jednak bądź obiektywny... naprawde sądzisz, że pociągnięcie za spust przez Kaczynskich to NAJLEPSZE wyjście?


PS a co do snookera to już dość późna pora i o ile nie masz stołu w domu to.. dość tłoczno (ja tak nie lubie) :)
TaS / 2007-06-23 00:17 / Tysiącznik na forum
aha no to LOL :D
JA / 2007-06-22 23:40 / Tysiącznik na forum
ja już telewizora nie włączam
takiej dozy debilizmu to jeszcze za żadnych rządów nie widziałem no po za PRLem ale chyba mamy to samo z powrotem
inwestor1975 / 2007-06-22 23:47 / Tysiącznik na forum
o własnie ja tez juz nie pamietam kiedy telewizor ogładałem
precz z kaczynskimi
a w ogołe to precz a preczem :-)
modliszka / 2007-06-22 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwga, uwaga ...promocja na bilety lotnicze do Irlandii...tylko 500 zł w jedną strone....zarobki po wylądowaniu 1000 eur miesiecznie ...:-)
TaS / 2007-06-22 23:54 / Tysiącznik na forum
Modliszka,

ale ja naprawde kocham swoj kraj i che tu zyc, pracowac i mieszkac, i chrzanic,ze z zawodem ktorego sie ucze jako 30 latek mialbym s-klasse lub 7 lub a8 w niemczech, a u nas co najwyzej civica...

ale nie lubie czuc,ze ktos w moim imieniu robi ze mnie idiote...
JA / 2007-06-22 23:49 / Tysiącznik na forum
wyślij linka na linje lotnicze do pisu ale poszukaj dalej niż irlandia najlepiej jakis przylądek horn albo jeszcze dalej i pamiętaj tylko w jedną strone;)))
inwestor1975 / 2007-06-22 23:48 / Tysiącznik na forum
i znowu bezrobocie zmaleje
TaS / 2007-06-22 23:44 / Tysiącznik na forum
a ja starałem się wobec nich byc obiektywny - doceniac to co robią dobrego jak obnizenie klina podatkowego, projekt odpisow na dzieci, ale i krytykować błędy: becikowe, lustrację i miliony innych rzeczy...

chcialem traktowac ich wg zasady "nie przeszkadzaj", ale juz nie mam siły... trzeba powiedzieć im wprost PRECZ DURNIE!!!
JA / 2007-06-22 23:47 / Tysiącznik na forum
albo PTASIO GRYPO WRÓĆ
inwestor1975 / 2007-06-22 23:49 / Tysiącznik na forum
ptasio grypo wróć
i zabiez cały drób
Myszkinis / 2007-06-23 00:00 / "Wykształciuch"
Przebywam na wygnaniu w irlandii od 2003 roku, ale tak jak mnie ostatnio komentarze na temat sytaucji w polsce zaczynają denerwować to chyba nigdy nie było. Dziś w pracy mój irladzki kolega zapytał się z głupim usmieszkiem na twarzy o co tak właściwie chodzi mojemu rządowi z tymi stratami wojennymi. Jako, ze szlag mnie trafił na miejscu, zapytałem grzecznie dlaczego założył, ze to MÓJ rząd ? Rozmowa się skończyła.
inwestor1975 / 2007-06-23 00:03 / Tysiącznik na forum
mój tez nie i nigdy nie był
powiem ze nigdy nie głosowałem na niego a nwet wiecej nawet
namawiałem tych co nie chcieli isc aby głosowali
ale i tak beret z radarem wygrał
TaS / 2007-06-23 00:08 / Tysiącznik na forum
hmm. a ja głosowałem an aprtie, która nawet do pralamentu nie weszła :/ i z jednej strony czuje sie winny - upłynniłem głosy, a z drugiej dumny, że nie dałem poparcia oszołomstwu 9kazda z obecnych w parlamencie partii no moze poza PSLem ma cos z oszolomstwa)...

chce byc dumny ze swojej Ojczyzny, ciesze się, że jestem Polakiem i w slusznej sprawie popre i PiS i SLD, ale ten rząd już nie jest mój dlatego wpisałem to sobie na gg :)
JA / 2007-06-22 23:37 / Tysiącznik na forum
-ilu trzeba irlandczyków do wkręcenia żarówki?
- oczywiście 2
jeden trzyma żarówkę, a drugi pije whisky aż pokój zacznie się kręcić:::)))
Myszkinis / 2007-06-23 00:03 / "Wykształciuch"
wiesz jaka jest różnica pomiędzy polskim emigrantem a iti ?
iti chce do domu i mówi po angielsku :>
lojka / 2007-06-22 23:35 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki i miłego weekendu dla wszystkich

nie dajmy się zwariować ;)

pozdrawiam
ślicznooka / 2007-06-22 23:37 / Uznany gracz giełdowy
dobranoc dziewczyno:-)
marlowe / 2007-06-22 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobry wieczór... Ponar mnie cieszy... Reszta w porządku. Pozdrowienia dla wszystkich. Dobranoc.
dario1069 / 2007-06-22 23:33 / Bywalec forum
witaj. W Krakowie dopiero zaczyna się zabawa :=)
Jarg / 2007-06-22 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

To nie był dla mnie zły dzień :-) Piękny rekord portfela.
A żeby było śmieszniej: Oporni kupili dzisiaj Jupitera... koniec świata...
Tato / 2007-06-22 23:41 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witaj Jarg,
gratuluje sukcesow, Jupitera nawet kiedys kupielm za Twoja rekomendacja, ale poszedl za wczesnie w ramach ostronego wycofywania sie z rynku . .
ja tez nie narzekam ostatnio, wreszcie zarabiam na prochniku, poza tym mci, kruk . .
ale kto dzis majacy akcje narzeka . . .
A nasi kolezkowie odroczyli do lipca walne. . .mialo byc do konca czerwca zalatwione z ta emisja a tu nic. troche mnie to niepokoi - coz wyjezdzam na wakacje, z wielka niewiadoma pt pp . . .
Oby zdazyli z ta emisja zanim hossa sie skonczy ;-)
Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2007-06-22 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tato

Cieszę się, że przypadkiem wywołałem Cię "do tablicy" :-)) Rzadko zagladasz.. O Próchniku jakiś czas temu pisałem Ci, ze nie powiedział jeszcze ostatniego słowa... Kruk jest obiektem mego porządania, lecz albo nie mam gotówki, albo nie chce się ptaszysko skorekcić :-)) (jednak w poniedziałek czy wtorek wróci kaska z LC Corp)... to naprawdę niesamowity papier.

Pozdrawiam serdecznie

PS. Miałeś Elka, masz jeszcze? Jeśli tak, to serdecznie gratuluję
Tato / 2007-06-23 00:00 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Elka sprzedalem po 9 z hakiem jakis miesiac temu cieszac sie z 20%.
ale mialem wczoraj kupic . . ;-)) powaznie, bez zadnego info . . taka"kobieca"intuicja ale zabraklo zdecydowania poza tym obroty byly tak mzierne, ze stwierdzilem, ze jeszcze zdaze . .
Zamiast elka kupilem bio, mysle, ze przy takim rynku jaki mamy - papier stal sie relatywnie tani
wycofalem sie tez z swd, technicznie to zle mi wygladalo, poza tym chyba jednak jeszcze bedzie czas kupic, zanim te szpitale im sie zbuduja
Mocno wszedlem w prc, no i czekam na na nasze pp . . .
inna sprawa, ze przed wakacjami nie chce zostawic tylko akcji, ostatnio zaczalem wycofywac troche zyskow i kupywac za to $
piotr824 / 2007-06-22 23:29 / Tysiącznik na forum
miło Cię widzieć Jarg
moja radość jest wielka z powodu jupka , zobaczymy siłę opornych :)
pozdrawiam
Jarg / 2007-06-22 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Piotrze
krepek / 2007-06-22 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.waluty.com.pl/a23261-afs__podsumowanie_tygodnia.html
ślicznooka / 2007-06-22 23:22 / Uznany gracz giełdowy
witaj Jarg,
pamiętam jak pisałeś, że Jupiter będzie hitem, kiedy kosztował 4 zł. gratulacje:-)
lojka / 2007-06-22 23:30 / Tysiącznik na forum
Jarg ma już jednego hiciora - PPWK
gratuluję Jarg :) i pozdrawiam
Jarg / 2007-06-22 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lojko

Z PPWK pozostały juz tylko pipki (sporo, sporo).
Obecnie moim "hiciorem" jest Bucior (LZPS). Bedę nieskromny... od listopada mam 400% zysku na podstawowym pakiecie. Choć to jeszcze wirtualny zysk... :-)
lojka / 2007-06-22 23:37 / Tysiącznik na forum
właśnie dzisiaj zwróciłam uwagę na LZPS - miałam go chyba w listopadzie i sprzedałam po 3 z kawałkiem a dzisiaj tyle kosztuje więc nie dziwię się :)
i tu siedzenie na ... przedałoby się
Jarg / 2007-06-22 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Śliczna

Z zasady nie namawiam otwarcie na swoje papiery. Raczej delikatnie coś sugeruję umieszczając "skromny" komentarzyk (no, moze w wypadku PPWK nie był taki skromny :-))
Wspomnę tylko, ze Jupiter gromadzi kasę na "coś". Aktualnie zebrał już jakieś 250 mln gotówki. :)

PS. Cieszy IDM, prawda?
ślicznooka / 2007-06-22 23:34 / Uznany gracz giełdowy
oj cieszy IDM, cieszy i spać przy nim można spokojnie:-)

a Jupitera i PPWK miałam, któciutko... czuję się jak odleszczona blondynka:-))
oby Ci oporniacy perełki nie popsuły.
JA / 2007-06-22 23:43 / Tysiącznik na forum
tak spokojnie, chłopaki wiedzą jak pomnażać kapitał to świetna inwestycja ale na dłyższy czas ale i piękny procencik będzie chociaż i tak już ładnie wzrosło a będzie jeszcze lepiej
ślicznooka / 2007-06-22 23:45 / Uznany gracz giełdowy
i tu się z Tobą zgodzę, w końcu kto jak kto, ale oni znają się na swojej robocie:-) myślę, że do końca roku będzie to jedna z lepszych moich inwestycji.
marboru / 2007-06-22 23:17 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witam wieczorową porą.
Pierwszy tydzień urlopu i niestety niezbyt udany...na giełdzie przynajmniej.
To tak:
- Sprzedałem MSZ i zrealizowałem zysk (prawdopodobnie wrócę).
- Kupiłem MSX na DT i miałem wejść tylko na chwilkę i po +2% wyjść...coś podkusiło i zostałem. W sumie z AT wynika, że poziom 9,5 będzie mocno broniony (jeśli dzisiejsze Stany nie pogrążą nas w poniedziałek powinno być ok). Papier mocno skorekcony....odbił MSZ to i może MSX odbije w końcu - a wtedy da zarobić.
- Staś jak to Staś. Popołudniu zaczął odbijać i poszły dwa pakiety ponad 100 000 papiera na S.
Ktoś odebrał - więc pewnie wie co robi.
- Biotek (śladowe ilości)...kiedyś przyjdą na niego czasy.)

W tym tygodniu najlepiej zarabiającą moją inwestycją MiŚ Millennium.
inwestor1975 / 2007-06-22 23:49 / Tysiącznik na forum
juz otwarty ?
marboru / 2007-06-23 00:08 / portfel / "Bankier giełdowy"
Otworzyli na chwilę. Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu zamkną.
TOMOK / 2007-06-22 23:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
dora idę spać
jutro wezme APAP razy 2
Miły dzień będzie
Pozdrawiam
PA ..AP.....AP...
hhihih
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy