Forum Forum finansoweKredyty

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowe

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowe

Mavx / 2010-02-21 23:04
Witam, czy warunki udzielania kredytu w każdej kasie są takie same? Słyszałem, że różnice w oprocentowaniu mogą się różnić. Czy orientujecie się jakiego rzędu są to różnice?
Wyświetlaj:
Aleksy / 78.88.249.* / 2013-03-26 18:32
ja korzystałem z pożyczki w Skoku Stefczyka (teraz to chyba się poprawnie nazywa Kasy Stefczyka) jakieś 2 lata temu. Już ją spłaciłem i właściwie ni odczułem specjalnie po kieszeni :)
Faktycznie wówczas oferta była dużo korzystniejsza niż w banku, a co do różnic pomiędzy poszczególnymi kasami to nawet nie sprawdzałem, gdyż u mnie w okolicy nie było innych oddziałów.
xuetzalcoatl / 2010-02-24 19:37 / Bywalec forum
ostatnio sprawdziłem - oprocentowanie w największych skokach jest najwyższe. Sprawdź dokładnie w swoim regionie.
DominicHutton / 83.6.7.* / 2010-02-22 01:39
Roznice sa minimalne, gora od 0.5 do 2.5%, co nie zmienia faktu ze sa dostepne i tanie, bardzo czesto z mozliwoscia wczesniejszej splaty. Odwiedz strony najwiekszych Skokow i zobacz jakie maja warunki kredytowe. W kazdym razie kredyty w sektorze spoldzieczym naleza do najbardziej oplacalnych.
xuetzalcoatl / 2010-02-21 23:52 / Bywalec forum
generalnie nie są to wielkie różnice, jednak przy większych kwotach wymiernie przekładają się na pieniądze.
Mavx / 2010-02-23 22:43
wydaje mi się że jednak różnica rzędu 2,5 % to sporo. Nie zmienia to jednak faktu, że oferta jest korzystniejsza niż w banku tradycyjnym.
xuetzalcoatl / 2010-02-24 01:07 / Bywalec forum
taka różnica może podwoić twój zysk z lokaty. Warto się nad tym zastanowić.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: