Forum Forum prawnePracy

spółdzielcze regulaminy - na wojnę tylko jak?

spółdzielcze regulaminy - na wojnę tylko jak?

Mario007 / 84.10.221.* / 2007-11-05 21:51
posłuchajcie, moja spółdzielnia wprowadziła regulamin parkowania na osiedlu (ogrodzone, chronione). Mam 2 samochody, ale wykupione jedno miejsce - więcej nie było, nie dało się. Zarówno ja, jak i wiele innych osób parkuje na osiedlu poza miejscem. Dostałem dwie przepustki (zamienne) czyli, że mogę wjeżdżać jednym samochodem, bo miał być porządek i miały wjeżdżać tylko samochody na miejsca. No i tak robiłem... aleokazało się że jest więcej rodzajów przepustek - są takie, że mogą parkować poza miejscem. Czyli są równi i równiejsi. No to i ja zcząłem wjeżdżać dwoma samochodami. I do dziś był spokój (10 miesięcy). Dziś dowiedziałem się od ochrony, że nie mają prawa mnie wpuszczać (drugiego samochodu). Zadzwoniłem do Administracji i Pani mi wyjaśniła, że nie, bo nie, a inni mogą bo złożyli "stosowne" dokumenty. Na pytanie jakie? - usłyszałem kolejny raz "stosowne". W końcu jednak dowiedziałem się, i powiedziałem, że jutro złożę. Wracam z dzieckiem (po tej rozmowie) i dowiaduję się, że Pani administratorka była, wezwała szefa ochrony o ponowiła zakaz. Zapieniłemsię wezwałem policję i wjechałem - pokazałem akt własności lokalu i miejsca i już. Co mogę zrobić? Czy spółdzielnia i mohery co siedzą cały dzień i piszą donosy o pieskach co sr...ą i wszystko co tlko możliwe mogą zabronić mi wjeżdżania na osiedle, zwłaszcza, że inne samochody parkują poza tymi miejscami - chodzi o mniei kilka osób, które dostały inne przepustki - nie wiadomo czemu, albo wiadomo, że mili lokatorzy z bombonierkami dostali po prostu lepsze. Krew mie zalewa, że WIELKA PANI administratorka, opłacana zresztą z mojego czynszu pokazuje co ona może. Będę wdzięczny za wszystkie rady
ps / 213.192.120.* / 2007-11-14 19:30
a ja wynajmuję mieszkanie w g... i moherowym berecikom przeszkadza że jak przychodzę z pracy (czasami po 22:00) to przeszkadza im ze się kąpię... czy to jest zabronione? Czy zabronione jest otwieranie okna podczas gotowania obiadu??
te zarzuty poważnych dam tego bloku są rozbrajające
pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi!

Najnowsze wpisy