Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Spółdzielnie krytykują tani wykup mieszkań

Spółdzielnie krytykują tani wykup mieszkań

Money.pl / 2007-09-18 11:23
Wyświetlaj:
oszukany obywatel IV?RP / 83.145.178.* / 2007-09-18 11:23
I słusznie spółdzielnie krytykują tą dziwną ustawę. Żeby wykupić swoje mieszkanie w 1989 roku musiałam zrezygnowac z wymarzonego samochodu i dopłacić do pełnego wkładu budowlanego, a sąsiad w tym czasie bawił się i czerpał z życia wszystkie radości a teraz wykupuje mieszkanie za 15 zł! Czyli cała rzesza ludzi (też wyborców i radzę o tym pamiętać wszystkim oszukanym przez obecnie rządzących) została oszukana w niecny sposób. I pomyśleć, że kiedyś wpisano w ustawę spółdzielczą, że majątek spółdzielni jest prywatną własnością jej członków! Uważajcie zatem inni mający własność prywatną wpisaną w ustawy bo to funta kłaków niewarte. Jeżeli będzie to pasowało do haseł wyborczych to i konstytucja was nie obroni przed zaborem majątku jak to uczyniono ze spółdzielniami mieszkaniowymi. To bardzo boli tych co zostali oszukani. Dlatego apeluje do wszystkich, którzy zapłacili grube pieniądze za swoje mieszkania przy urnach wyborczych pamiętajcie kto nas tak urządził.
KINSAM 5 / 83.15.119.* / 2007-10-10 20:45
Tak,tak,tak zgadzam sie z tym .Ja tez zamiast zmiany samochodu wpłaciłem na konto spółdzielni za wykup a teraz ze mnie się śmieją ci co za darmo wykupuja swoje mieszkania,nie mam do nich pretensji bo zapewne też na ich miejscu bym sie cieszył ale ja jeszcze spłaca ta kwote do dziś ,jak mam sie czuć dziś.Nie zagłosuję za tymi co przyjeli tą ustawę ,jest nas około2,5 ml niech też nie zagłosuja za tymi cio sie rządza nie swoim majątkiem.A zdrugiej strony poszli 0,9ml ludzia na rękę lekkcjoważąc 2,5 ml ludzi jak my.

Najnowsze wpisy