Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółki Karkosika wyciągnęły indeks małych firm na plus

Spółki Karkosika wyciągnęły indeks małych firm na plus

Wyświetlaj:
Michal_O / 2009-09-21 22:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po co walczyć z Grubym ?

Nie ma najmnieszego sensu. Żadnej wartości dodanej.

Logicznym jest więc, obserwować jego ruchy, nie wchodzić mu w drogę i podążać wyznaczoną przez niego ścieszką...

Ja tak robię i póki co, zarabiam godnie !
lukaszwych-nielogo / 77.252.108.* / 2009-09-22 09:02
ja tam karkosika nie tykam, patrze na spółke której nie widze możliwości na zyski która juz np. ma c/wk 3 i nie bede kupował tylko dlatego ze kilku wiekszych graczy kupuje. byc moze oni wiedza cos co ja nie wiem a moze sie poprostu umówili ze podniosą kurs śmiecia a pożniej jak beda nim wszyscy zafascynowani to pozbędą sie go.
Karkosik miał juz swoje 5 minut, kilku graczy moze troche sie nim pobawic ale dla mnie to zbyt dużo osob juz umoczyło na nim czasem prawie wszystkie pieniądze zeby znow mu zaufać.
nie mam zamiaru tu mędrkowac ale ja bym ostroznie się bawił w spółki karkosika.
moj porfel tez od tygodnia codzień rośnie mimo ze na gieldzie nie jest jakoś superciekawie. a staram sie kupować dobre spółki a nie bawić się w magie nazwisk bo zawsze przychodzi taki czas że spólka wróci do swojej prawdziwej wartości.
kto już ma troche doświadczenia to wie o czym pisze.
hohlick / 2009-09-22 09:35 / Tysiącznik na forum
jak zaczną spadać to nie tak jak rosną. za dużo ludzi włozyło w te akcje dużo siana, żeby potem ze stratą sprzedawać. po prostu jak przestanie rosnąć to przestanie, ale spadać na łeb na szyję nie będzie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy