Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółki paliwowe motorem wzrostów

Spółki paliwowe motorem wzrostów

Money.pl / 2006-04-07 22:04
Komentarze do wiadomości: Spółki paliwowe motorem wzrostów.
Wyświetlaj:
markus36 / 213.17.216.* / 2006-04-10 08:28
Witam
Juz jakis czas Was czytam i muszę przyznać,że bardzo to lubię robić. Gram na giełdzie od ok. 2 miesięcy. Najpierw małe "+" i "-", a potem ostry "-" na Kompapie (ufffff strata 20% kapitału). Przez ten czas nauczyłem się chyba sporo i udało mi sie odrobić stratę (na zero bo więcej zarobił BANK !!!! kurcze te prowizje :))))) i zauwazyłem że jak mam przeczucie by kupić to powinienem to zrobic a nie czaic się (utrata 2zeta /akcji na Borku np)... hihihi. I własnie w piątek cósik tknęło mnie aby sprzedać wszystko ..... hmmmmm / Oczywiście to moje przeczucie na spadek ..... (tylko że ja też LUBIĘ ZARABIAĆ na akcjach a na kontraktach jeszcze się nie znam - na razie uczę się). Powodzenia wszystkim i życzę ZIELONEGO :))))
A2 / 2006-04-10 07:47 / Spekulantka
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060410/ekonomia/ekonomia_a_6.html
A2 / 2006-04-10 07:49 / Spekulantka
to o Czarneckim z Getina )))
A2 / 2006-04-10 07:45 / Spekulantka
Moje typy na ten tydzien to brak typow) na obecna chwile. Stawiam na rafako i comarch) getin obstawiam zjazd) .Oprocz tych spolek mam: ciech , hygenike ,unimil, barlinek i tvn.Zamierzam sprzedac mni.Oczywiscie posiadam igroup i elektrim))))))))))))))).Przypomnialam sobie , ze brakuje mi troche do zakupu motocykla. Czekam na wasze propozycje w co inwestowac. Jesli Lepper wejdzie do rzadu zlotowka objedzie 10 gr i moze byc ciekawe.
orzeł / 2006-04-10 07:31 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Hajdi pytałeś o MNi i info.............. hm
info ma raczej charakter neutralny
myślę że powoli emocje sięgają zenitu na ten moment więc chyba wysiądę na tym przystanku pozwiedzać okolicę a jeśli będzie dalsza podróż w tym samym kierunku to może uda mi się załapać :)
pozdrawiam (może w tym czasie zbudują parę MOstów w Warszawie :)
junior24 / 2006-04-09 23:45 / Bywalec forum
Co opstawiacie na ten tydzien jaka spolka wykaze sie najwiekszym wzrostem??
frytapl / 87.80.208.* / 2006-04-10 01:05
borek,ibes
grajek / 2006-04-09 23:43 / "Uznany Gracz Giełdowy"
simple, bioton
janusz / 2006-04-09 23:48 / Bywalec forum
Co ty Grajku. Kupujesz papiery?
Ż yczę powodzenia.
grajek / 2006-04-09 23:52 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jeszcze wam pokaze moje wzrosty ;)

rowniez zycze powodzenia
janusz / 2006-04-09 23:59 / Bywalec forum
Daleki jestem od złośliwości ,ale pisałeś o misiach?
Ja stawiam na 5 spólek zapisanych poniżej
grajek / 2006-04-10 00:10 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ja tez jestem daleki ! ;) zycze wszystkim wzrostow. bo kazdy chce sie spelnic :-) i zarobic.

ja stawiam na te 2 spoleczki.
mysza / 2006-04-10 00:23 / portfel / Bywalec forum
mam nadzieję na Lubawę,Getin, Bioton w najbliższym czasie no i chyba millenium. Zastanawiam się nad dokupieniem Barlinka jeśli trochę spadnie.
ravdrab / 2006-04-09 23:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam,

BRS 32%,
CMR 30%
DUD 20%
CPAA 10%
WLB 8%

Pozdrowionka:-)))
junior24 / 2006-04-09 23:26 / Bywalec forum
Witam wszystkich przed jutrzejszym mam nadzieje zielony poniedzialkiem..Chodz u mnie w miescie dzis pochmurno i szaro mam nadzije ze w portfelu bedzie troszke lepiej;
Getin
lubawa
bioton
millenium
Licze jutro na bio i getin....
Mark / 83.22.247.* / 2006-04-09 23:18
Witam, moim typem na ten tydzień jest Amrest. W piątek podała spółka komunikat że w I kwarale nastąpił wzrost przychodów o 24%.

Będzie sie nieżle dzialo w najblższym czasie. Ja już mam troszę akcji i jutro jeszcze dokupię.

Mój portfel:
BZWBK
Computerland
Toora
Teta
Optimus
Amrest
mysza / 2006-04-09 23:16 / portfel / Bywalec forum
PS.pytanko: może,macie opinię na nast. temat-kupuję "bryczkę",ale ponieważ gotówka musi pracować, wybieram lizing - czy macie doświadczenie z nową formą liz. t.j. lizing odnawialny versus lising operacyjny??? moje założenie jest iż kasa na samochód pracuje przez okres lizingu (na bezpiecznej inwestycji) i na zakończenie lizingu zysk obniżą efektywne koszty samochodu.
mysza / 2006-04-09 23:39 / portfel / Bywalec forum
ps2 a może to jest temat dla redakcji na temat zalet i "min" poszczeólnych form lizingu samochodów-byle szybko.
Pozdrowienia
Redakcja forum / 2006-04-11 07:52 / Administracja forum
Zainteresujemy redakcje tematem. Pozdrowienia
bulka / 86.63.155.* / 2006-04-09 23:51
pamietaj ze przy lizingu "bryczka" nie jest TWOJA!!!
tlumacze na polski-
jak rozbijesz ,serwis kase bierze "lizing" (ewentualne problemy z wielkoscia szkody)
nie daj Boze ukradna ....tak np. przed ostania rata....Matko Boska,gorzej byc nie moze,co wplacilas to ICH Twoje niestety absolutne NIC!!!
moze jedna kredyt??Tam przynajmniej "twoja bryczka"
mysza / 2006-04-10 00:18 / portfel / Bywalec forum
ale ubepieczenie zwraca teoretycznie wartoś rynkową, lizing odnawialny ma w swoim założeniu iż bryczka nie będzie moja,jeżeli spotka mnie kradzież to bank otrzymuje zwrot kasy a nie ja ,lizing ma większe odliczenia od podatku niż wersja "pożyczka od banku" ale wspomniana przez Ciebie "mina" dręczy mnie i wymaga dalszej analizy. Dzięki
bulka / 86.63.155.* / 2006-04-10 00:39
lizing to inaczej "wynajem"
kredyt- do momentu splaty banku ,pozniej TWEOJE!!!!
podatkowo,lepszy lizing
bezpieczniejszy - wiadomo
jak to w zyciu.....
decyzja nalezy do CIEBIE
mysza / 2006-04-09 23:10 / portfel / Bywalec forum
LUB-adrenalina,NET-pokładam w niej duże nadzieje,GET-ten mi do tej pory nie sprawił zawodu,BIO-hm zdradliwy,ale gdy mam dosyć cierpliwości to daje sowite wynagrodzenie,PEP-warto było iść w ślady "ORLE",MCI "just waiting",MILLENIUM- jak zwykle pazerny na dywidendę,REM-hm.mam go mało,czasem zapominam o tej spółce,ARKA nieruchomości-z dużym zaufaniem.
Pozdrowienia
hajdi / 2006-04-09 22:30 / "Uznany Gracz Giełdowy"
moj portfel to MNI i MCI
gabrik / 2006-04-09 22:20 / portfel / Wierny Forumowicz
mój portfelik teraz
BOREK
MNI
GETIN
BIOTON
SANWIL
POLNA
oraz gotówka po sprzedaniu opcji w piątek, w poniedziałek dokupie bio , getin lub lzps ewentualnie kontrakty ale zobaczę sytuację na parkiecie i podejmę decyzje
Jeck / 2006-04-09 22:41 / "Poławiacz perełek"
Getin- 39% (mocno liczę i chcę trzymać dłużej)
MNI- 13% - na długo
MCI- 9%- jw
ARKA- 6% - jak już pisałem, to jest moich synów i mnie wara od tego
Milenium- 8% - gramy coś?
Bioton- 4%- może coś z tego będzie...
3Bulls-3%- dobrze sprzedam ;)

18 %gotówka

Jutro kupno : Bioton (zależy jak zacznie) lub AMIca (Strokuś) lub LZPS ( komentarze z forum...)

sprzedaż: 7 bulls
janusz / 2006-04-09 22:28 / Bywalec forum
CZEŚĆ GABRIK !
Mój - hmm - portfel.
mci - mało
lbw- odkupiona
mil - błędem było sprzedawanie po 6 z groszami
gtn- równierz w pewnym okresie mnie wykańczał
mni - jutro napewno kupię
2 dlugie od2949 .
pozdrawiam.
gabrik / 2006-04-09 23:10 / portfel / Wierny Forumowicz
cześć janusz to idziesz po całości ;-) ja raczej chciałem wejsć w krótką na tym poziomie ale mam dziwne przekonanie do kilku papierków że pójdą UP (między innymi Unimil) więc jutro zobaczę co zrobić
Pozdrawiam
janusz / 2006-04-09 23:27 / Bywalec forum
Miałem dobry tydzień do skakania na w20 (było i pod "wiatr" -w środę obstawiłem 3 krótkie na zamkniecie ,a w czwartek po pół godzinie byłem 100pkt w "plecy"),ale odrobiłem na + do piątku.
W piatek zamykałem długie,ale niewiem co pokusilo mnie do ponownego otwarcia długich-już za parę godzin zobaczymy.Myślę ,że przy dalszej fali wzrostów surowców nie powinno być spadków(choć cały świat "krwawi")
janusz / 2006-04-09 23:27 / Bywalec forum
Miałem dobry tydzień do skakania na w20 (było i pod "wiatr" -w środę obstawiłem 3 krótkie na zamkniecie ,a w czwartek po pół godzinie byłem 100pkt w "plecy"),ale odrobiłem na + do piątku.
W piatek zamykałem długie,ale niewiem co pokusilo mnie do ponownego otwarcia długich-już za parę godzin zobaczymy.Myślę ,że przy dalszej fali wzrostów surowców nie powinno być spadków(choć cały świat "krwawi")
janusz / 2006-04-09 23:27 / Bywalec forum
Miałem dobry tydzień do skakania na w20 (było i pod "wiatr" -w środę obstawiłem 3 krótkie na zamkniecie ,a w czwartek po pół godzinie byłem 100pkt w "plecy"),ale odrobiłem na + do piątku.
W piatek zamykałem długie,ale niewiem co pokusilo mnie do ponownego otwarcia długich-już za parę godzin zobaczymy.Myślę ,że przy dalszej fali wzrostów surowców nie powinno być spadków(choć cały świat "krwawi")
janusz / 2006-04-09 23:29 / Bywalec forum
Ale zawaliłem ! -przepraszam.
hajdi / 2006-04-09 20:53 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Orzeł jak oceniasz ostatnie infa na MNI ...? In plus or in minus'ik?
Jeck / 2006-04-09 21:21 / "Poławiacz perełek"
Hajdi, chodzi Ci o zbyciu paketu akcji przez członka RN?
wiem, że masz również MCI- czy z tego kierunku "ktoś, coś, komuś..."mówił?
janusz / 2006-04-09 21:58 / Bywalec forum
Witam Panowie.
Myślę, że to dobre informacje 1- członek kupił(40k z 330k)
2-członek sprzedał(obligateriszom)pytanie kto to jest.
W poniedzałek "czepanie futra" (ja kupuję),a potem powolutku jak przystało na mni do góry.Moich 5 typów na cały rok:Mni,Mci,Millennium,Getin,Lubawa,(milka -dręczyła mnie na 5,8 - 6,5 , getin też stresował,Lbw po podziale-sam koszmar,zresztą wywalona za wczesnie,mci-narazie ślimak go przegoni-jest to ale.)
Ciekaw jestem postawy Batmana na poniedziałek,biorąc pod uwagę nowe max-y surowców,rozpędzonego w20,no i zł trochę mocniejszy
Jeck / 2006-04-09 22:08 / "Poławiacz perełek"
Janusz widać nasze wspólne korzenie :)
Idziemy ręka w rękę- praktycznie wszystko to samo co Ty- mam i ja :)

Ja też wsykoczyłem z Lubawy za wcześnie..ale nie żałuję (w ogóle staram sie nie żałować straconych "wielkich wzrostów"- co sie odwlecze...

Mam jeszcze byki- ale jutro chcę sprzedać (mały "-") i dokupić Biotonu lub .... zależy od sytuacji na rynku
janusz / 2006-04-09 22:22 / Bywalec forum
Akcje wymienione powyżej traktuję jak "bastion"-zabezpieczenie(brakuje mi do kompletu mni). Nie żałuję z powodu wyskoczenia za szybko z lbw(kto przewidzi kiedy jest ten koniec?),cieszę się że po pewnym czasie odrobiłem swoje straty.
ps. w piątek odkupiłem lbw po 13,15.
pozdrawiam.
Jeck / 2006-04-09 22:34 / "Poławiacz perełek"
z tym końcem, nie lepiej robić jak mówi orzeł "uśredniać" ja tak robiłem z zeszłym tygodniu z IBS
Dragon / 2006-04-09 19:30 / Bywalec forum
no ciekawe ,ciekawe co jutro będzie na Getin-nie...
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy