Forum Polityka, aktualnościKraj

Spór o abonament kosztował TVP 34 miliony

Spór o abonament kosztował TVP 34 miliony

Money.pl / 2008-04-07 08:10
Komentarze do wiadomości: Spór o abonament kosztował TVP 34 miliony.
Wyświetlaj:
.?????. / 81.190.61.* / 2013-06-03 21:16

Kontroler nie ma bowiem prawa wejść do mieszkania i sprawdzić, czy jest w nim radio i telewizor.

Jeszcze tego brakuje,żeby mendy zaglądały mi do d...
Tego nawet w Polsce socjalistycznej nie było.
don kojote / 83.142.121.* / 2013-06-03 19:06
jestem ręcistom-711zł-na rok około8700zł-pensie w tvp-średnio 5001 zł i ja mam płacić abonament mam 3 symbole inwalidztwa -04-05-07-izyje jak wesz bo psy się majom lepiej -DON KOJOTE biedak nedzny
kkkkk / 91.94.75.* / 2008-05-29 10:27
jestem emerytem i nie płacę bo........1)kradną 2)nic tam nie ma, 3)jest tandetna, 4)jest polityczna, 5)występujący i programy zarozumiamnłe, o żadnej wartości, 6) nie stac mnie, 7) płaciłem podatek od głupoty 30 lat,
bemioki / 2008-05-10 17:54
niech nie dają sobie po pół miliona odprawy i pensje po 100 000 zł to na pewno pieniędzy im wystarczy na wszystko
KoP / 2008-04-13 15:56 / Bywalec forum
a ja nie będę placił abonamentu, dopóki takie świnie jak Skiba będą zapraszane do TV. Nigdy przecież nie ma pewności, czy znow nie uraczy nas widokiem swego obleśnego dupska. I to jeszcze w programie dla dzieci.
POlak Mały / 89.25.142.* / 2008-04-12 08:19
Na media Pisu niech płacą moherowi abonamenci.Stać ich na Rydzykoland niech też wspomogą pismedia!Zwolennicy TVN nie muszą niepłacić!
historyk / 89.76.207.* / 2008-04-08 19:45
czytam te pseudoargumenty o płaceniu na pensje pracowników tv i dochodze do jednego wniosku że jedynym powodem walki o rtv jest wściekła nienawiść do jej zarządu i próba zawłaszczenia rtv przez PO a ściślej rząd PO, komentarze jednoznacznie świadczą jakie obawy ma PO Partia obłudy i projekt Katarasińskiej pożal się boże reformy mediów publicznych to zamach na demokracje i wolność słowa Widzi to nawet SLD zapewniam, że cokolwiek PO by nie zrobiło to i tak nie zamknie ust ludziom mądrym którzy doskonale widzą we wszystkich działaniach legislacyjnych jedynie próbę zawłaszczania przez PO władzy jako jedynej słusznej linii, jak takie działania się skończyły to wiedzą najlepiej byli PZPR ci piewcy intersów jedynej słusznej partii W demokracji jest miejsce na Rydzyka i publiczną rtv a nie tylko na koncern TVN który ma już 6 kanałów i jest tubą dennej propagandy PO i kogoś tam jeszcze ważniejszego, propagandy czytalnej w każdym momencie, w niedziele między godz 9-13 napluto na PiS i prezydenta 125 razy natomiast ani razu nie skrytykowano postępowania PO choć już sie to zapowiada, jest miejsce na GW która jak zadna inna gazeta nie porusza każdego najdrobniejszego zdarzenia która dotyczy ludzi pochodzenia żydowskiego ze stała się rzecznikiem interesów tej tak róznorodnej grupy narodowościowej jakby ona była klsa społeczną i daje impuls do tak dennego w argumenty programu Lisa którego teraz próbuje się wygrać przeciw zarządowi tv, a który to Lis wyrażnie róznymi tematami prowokuje do wzniecenia dyskusji antyżydowskich, zaproszenie tego starego zasłuzonego Jankowskiego który już nie jest w stanie nawet mówić to ubóstwo dziennikarskiej sztuki.
Krytykować Żydów nie można gdyz natychmiast jest reakcja w GW jak ktos ma inne poglądy i wygłasza je w kosciołach to też mu wolno bo na tym panowie Stasińscy czy Michnicy polega demokracja, na Polaków można pluć i pomawiać ich o wszystko, BEZKARNIE i oto aby tak było m.in. trzeba zniszczyć r i tv publiczną i o radiu maryja nie wspomne i wtedy z TVN24 popłynie jedynie słuszna prawda jaka płynęła przez całe lata dziewiećdziesiąte czym umozliwiono ochronę kolaborantów komunistycznych i przekształcenie ich w burżujów oraz rozgrabienie majątku narodowego jaki wypracował naród, /który otrzymał jedynie niewiele wartościowe bony/ pod hasłem prywatyzacji i zdobywania kapitału.
:-P / 87.206.99.* / 2008-04-14 17:25
aleś się nakręcił!
zeby to jeszcze z sensem....
ta / 78.131.216.* / 2008-04-08 07:17
Ja za wczorajszy nie obiektywny program B. Lisa też przestanę płacić mimo, ż robię to od 40-tu lat.
I dość już wmawiania nam antysemityzmu najwięcej ich jest wśród żydów i to jest ich problem, jak zresztą w całym świecie.
Widz / 83.175.191.* / 2008-04-07 22:59
Nie chcę ogladać polskojęzycznej telewizji.
A zatem nie powinno być abonamentu dla mnie .
aliba_ba / 85.222.34.* / 2008-04-07 21:08
I bardzo dobrze. Po co płacić na całą pisiuarową czapę, dupków z LPRu i samoobrony oraz ojczulka dyrektora.
danpol / 2008-04-07 21:04
I tak by tych sztuk teatralnych nie było, bo Prezesi musza mieć kasiorę na wypasione odprawy, dla dobrze urodzonych PISiów.
Zero abonamentu, niech Prezio płaci odprawy ze swoich apanaży. Technika w TVP zarabia grosze a te ćwoki i ćwoczki, dostaja niebotyczne odprawy.
Wstyd nawet dopominać się płatności abonamentu.
Chyba, że jednorazowo, wszyscy zostana z TVP wywaleni, i przyjda nowi pracownicy, ale nie zawszeni układowcy i przydupaski Pana Ziobry (patrz Kotecka bździągwa).
Marcinkus / 83.16.176.* / 2008-04-07 14:42
nieogladam z******* tvp, kozystam z cyfrowej
placic abonament mi kazą, phi :p
sękacz / 79.188.238.* / 2008-04-07 14:31
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" <

To już wiadomo dlaczego na rezydencji wyrzynacza watahy powiewała flaga unijna . Polskiej flagi nie było !
sękacz / 79.188.238.* / 2008-04-07 14:33
zapomniałem dodać, że to wypowiedź waszego Donka.
raqq / 2008-04-07 15:13 / Bywalec forum
I zapomniałeś jej zrozumieć.
psf / 79.188.238.* / 2008-04-07 14:20
pajdokracja co się poniżej wypowiada wogóle nie wie o czym pisze, nawet nie warto tego komentowac, niech zostana przy swoim mixach, wyprzu, lachonach i luźnych gatkach to jest ich świat obok tego według Kiepskich.

Czy pan premier płacił przez ostatnie 5 lat abonament TVPR ? a jego partyjni koledzy z Julką na czele ?
raqq / 2008-04-07 15:15 / Bywalec forum
A czy pan Lis jest wart pieniędzy, które płaci mu prezes TVP i czy już nienawidzisz go teraz mniej kiedy pracuje w państwowej TV?
lciesiel / 2008-04-07 14:08 / Bywalec forum
A niech sobie TVP zakoduje sygnał i abonament niech płacą Ci, którzy chca TVP ogladać i po kłopocie.
Floyd / 2008-04-07 14:34 / Tysiącznik na forum
A, ja bym chciał aby wszystkie prywatne były zakodowane i żebym płacił tylko za te które chcę w kablówce, czyli za 50 inna cena i za 5 też inna. Cwaniaczki-prywaciarze dobrze jednak wiedzą w czym ich interes i dlatego dają mi łaskawie jedynie możliwość nie oglądania. Ty też nie oglądaj, ale płać.
raqq / 2008-04-07 15:17 / Bywalec forum
To o czy mówisz to raczej wymagania wobec kablówek a nie wobec prywatnych stacji telewizyjnych :):)
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy