Forum Polityka, aktualnościPolityka

Spór premiera z prezydentem. Wniosek w Trybunale

Spór premiera z prezydentem. Wniosek w Trybunale

Wyświetlaj:
kopiuj wklej / 83.11.127.* / 2008-10-20 20:12
"Posłuchaj niedługo skończę 50 lat widziałem w życiu bardzo dużo.
Jesteś albo palikotem albo zmanipulowanym młodym człowiekiem.
Jak się manipuluje?
W USA pewna Pani Pedagog w klasie dzieci 8 letnich zrobiła eksperyment.
Weszła do klasy i powiedziała: Słuchajcie stwierdzono,ze wszystkie dzieci z niebieskimi oczami są złe.
Zaczęła obserwację klasy: Wszystkie dzieci z niebieskimi oczami zaczęły być izolowane, nie rozmawiano z nimi, nie dzielono,wyśmiewano.
Po tygodniu powiedziała: Słuchajcie zaszła pomyłka to dzieci z brązowymi oczami są złe.
Teraz dzieci z brązowymi miały "przerąbane"
Po tygodniu wyprostowała wszystko.
Wnioski: Media kreują rzeczywistość a młodzi ludzie nie pamiętający lat 90 ulegają tej fali
Palikot jest od przyprawiania ludziom oczu.
Nikt nie widzi gdzie jest przyczyna a gdzie skutek !
Stwierdziłeś,że to dalszy ciąg komuny. Nic bardziej błędnego. Komuna "oddała" władzę bo nie miala wyjścia (pamiętam w sklepach był sam ocet). Ale kontrolowala ten proces (SB). Jeśli oglądałeś "Nocną Zmianę" To SLD, PSL, PO to wszystko jest postkomuna.
Pojawia się ktoś kto chce odciąć pępowinę po komunie. Co z nim zrobić? Trzeba mu przyprawić oczy.
Kaczyńskiemu przyprawiono oczy : kartofla, kota, synka mamusi, a to zawziętusa, a to konta, a to że się na Zachodzie wyśmiewają i skutek jest taki -
Nikt nie chce się bawic z Kaczyńskim.
Nikt nie chce widzieć, jego wysiłku aby uniezaleznić się od Rosji, nikt nie widzi Gruzji, dawnych układów, korupcji, wymiaru sprawiedliwości,korporacji prawników .....Nikt nie potrafi stworzyć złożonej konstrukcji myślowej
Widzimy tylko oczy.
Życzę trafnych wniosków."
albrecht_krzywy / 195.212.29.* / 2009-02-25 12:14
GRUZJA!
to kaczor pierwszy tam z************ zeby bronic tego ich kryminalisty prezydenta przed kryminalista putinem.
tak tak. ja to pamietam.
i pamietam tez lata 90-te kiedy bandyta walesa poklocil sie z bandytami kaczynskimi.
i pamietam afere z fundacja prasowa na ktorej zbudowali swoje wlasne uklady finansowo-polityczne i to jak o wlos otarli sie o p******** kaczynscy, czabanski, i cala reszta tych trzymajacych sie razem knurow i loch.
ja pamietam ich uklady i ich klamstwa i ich hipokryzje kiedy wyli o obalaniu ukladow a swoj sami utrzymywali przez 15 lat.
wiec nie p***** mi tu pan.
man13 / 2008-10-20 14:45 / Tysiącznik na forum
PiSuariat z rodowodem toruńskiego radia z ryjem, LPR i Samoobrony
Bankier_7 / 2008-10-20 11:07 / portfel / Punktator
Po tym co wczoraj usłyszałem w telewizji jak to nasz prezydent zaczął straszyć P.Olejnik iż zniszczy ją, jej jej kolegów SB-ków z TVN itp. - w tym momencie uznałem iż Palikot jednak miał racje...
A jak dojdzie do tego wcześniejsze spieprzaj dziadu - to Ja jako obywatel delikatnie zapytam co się w tym kraju k.... dzieje? Mam już dosyć ogladania w telewizji jak prezydent mojego kraju na każdym kroku, przy każdej wypowiedzi ośmiesza stanowisko,które zajmuje to aż żyć się odechciewa!!!
Niech ktoś zrobi z tym porządek wywali tych braci nieudaczników w kosmos albo jeszcze dalej, żeby już więcej do niczego się nie pchali.
Urząd prezydenta jedyne co teraz przynosi to śmiech przez płacz nad nim!!!
Ci ludzie są tak fałszywi jak chyba SB nie było!!! Prezydent straszy dziennikarzy - potem Kamiński mówi iz nic nie było - następnie ten przygłupek w kancelarii mówi iż już przeprosił i wysyła róże... - co to jest do cholery pytam??? Szczyt hamstwa,cynizmu i hipokryzji...
Na koniec dodam fakt iż ten jełopek nie dawno przeszedł ze stołka prezesa PKNorlen gdzie bagatela zarabiał chyba ok.100tyś/ms!!!
Następnie jak doszło do sprawdzania kompetencji w zarządzaniu taka dużą firmą - był on jedynie tkzw. stójkowym,który na niczym się nie znał - zwolnili go (i dobrze) to zaraz prezydent znalazł mu ciepła posadkę u siebie... Mówili,psioczyli na SLD potem PO że załatwiają sobie posady a co sami robią - czemu teraz ich rządzące PO nie punktuje, czemu pytam...?
Niech tempocie wreszcie otworzą się oczy, niech się otworzą!!!
.
p.s. Kryzys finanasowy pokazał jak groźne może być zasiadanie niewykwalikowanych ludzi na ważnych decyzyjnych stołkach i do czego w rezultacie może to doprowadzić - trzeba postawić nareszcie na JAKOŚĆ - tyczyc się to tak samo polityki jak życia gospodarczego...
Pozdrawiam.
warcaby / 79.188.238.* / 2008-10-20 13:08
to jest wasza specjalnośc z igły widły, jak zawieżli funkcjonariusze kanapki na dworzec koleżance to zrobiliście mega skandal, że służbowymi wozami wozi się wieśmaki , z Krawczyk zrobiliście drugi mega skandal, a jak sikora płaci rachunek za kolację z kolegami państwowymi pieniędzmi to jest cicho ! Przerysowujesz kolego wszystko i odwracasz kota ogonem ale to jest wasz maleszkowy styl, mieliście dobrych nauczycieli.

A Polska jest jedynym krajem w UE w którym ubeckie dranie chodzą sobie bezkarnie na upasionej emeryturce z kiszczakiem, człwoiekiem honoru na czele. Własnie wczoraj minęła kolejne rocznica zakatowania ks. Popiełuszki. Co kiszczak nie wie kto kazał zabić księdza ? Pyjasa, i reszty 120 ofiat Stanu Wojennego...nie tylko zresztą a czyje sa to słowa "uciszcie tego księdza wreszcie .." Wszyscy oni bezkarni szwędają się nadal
bblue / 151.92.176.* / 2008-10-20 14:44
Ale co to ma do wcześniejszej wypowiedzi?Rozumiem że bierzecie przykład z waszego prezydencika i odwracacie kota ogonem a jak już się nie da to stały temat o sb-kach...Wiesz co? Ja mam 30 lat i rzygać mi się chce jak słysze znowu dyżurny temat o sb-kach, który ma zagadać wszystko...Moi rodzice NIGDY nie należeli do partii, ponosili konsekwencje swoich wyborów,dorabiali się bardzo powoli każdej rzeczy, pomijani we wszystkich awansach i profitach,jak garstka która nie chciała łamać swoich chrześcijańskich zasad ale nigdy nie "rzucili kamieniem" w żadnego sb-ka chociaż mieliby takie prawo...A ja jako ich córka która swoje widziała będąc małą dziewczynką pytam:czy to jest dobre i komu potrzebne ściganie starych ludzi którzy i tak od 20-stu lat są wyklęci i napiętnowani (oprócz sld - ci się mają świetnie)? Popatrzcie na Jaruzelskiego i jemu podobnych, wrak człowieka! Pozwólmy im spokojnie umrzeć, są tacy starzy, już naprawde nie zrobicie im nic gorszego a nie z mściwością godną braci k, ścigać jak zwierzęta do ostatniego oddechu...!
Elektorat godny swojego idola...ściągnelibyście umierającego człowieka z łoża smierci żeby go zaciągnąć przed sąd i zamknąć...Żałosne i przede wszystkim nie po chrześcijańsku, a bracia k, ojciec dyrektor i ich elektorat mają przecież wiarę i Boga na sztandarach...Ciekawe czy pan Bóg kiedyś też tak ochoczo przyzna się do waszych nienawidzących, mściwych buziek...
niesamowite / 213.158.196.* / 2008-10-20 17:08
a co ty masz esbecka łajzo za interes do Boga?
Bankier_7 / 2008-10-20 14:32 / portfel / Punktator
Nic nie przerysowuje tylko mówie jak jest!!!
Za to Ty próbujesz odwrócic kota ogonem - był Kiszczak był Kaczyński - a teraz czas na normalność...
Bądź kolego poinformowany iż nie sprzyjam żadnej z partii i nie wkładaj Mi więcej takich frazesów, tylko komentuje tak jak to jest i jak to widzę, a skoro prawda kole i odzew jest - więc coś na rzeczy musi być - KOLEGO...
Dla mojego pokolenia takie samo zło było w komunie co niedawno za Kaczyńskiego - tak właśnie to widzę. // Gubienie / niszczenie akt - było, ściganie ludzi tylko za to,że mają inne zdanie - było, zamykanie ludzi / oskarżanie - było, a na koniec po rządach PIS zaczął się kryzys finansowy na świecie (tylko już się nie buntuj,bo to ostatnie to żart jest..)
cowięcejdodać? / 213.158.196.* / 2008-10-20 17:11
spier...

Najnowsze wpisy