Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spora zmienność na warszawskim parkiecie

Spora zmienność na warszawskim parkiecie

Money.pl / 2006-03-31 23:15
Komentarze do wiadomości: Spora zmienność na warszawskim parkiecie.
Wyświetlaj:
janusz / 2006-04-01 12:13 / Bywalec forum
Dzień dobry.
Ale cyrk na stronie z tematami Money - w pierwszej chwili zgłupiałem , " klub pomocy Stanom Zjednoczonym i Japoni" !!! - No redaktorki gatuluje poczucia humoru ,napewno nie jeden będzie skołowany.
dziś 1.04 Pozdrawiam Szanowną Redakcję i Wszystkich co dają się nabrać.
gabrik / 2006-04-01 08:39 / portfel / Wierny Forumowicz
Janusz policzyłem i wyszło że po całym tygodniu -116 punktów ale to głównie przez ten "czeski" błąd gdzie zamiast S wstawiłem K i wyszedłem na trochę z domu.
Tak więc frycowe zapłacone ale finisz miałem dobry więc jeszcze w przyszłym tygodniu będę walczył ale trochę zmienię taktykę
pozdrawiam
Batman / 2006-03-31 23:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Otworzyłem dziś krótką pozycję na kontraktach przy 2839 na początku sesji. Tak jak się spodziewałem sesja na kontraktach nie zakończyła się wzrostem. Jednak skala spadków też nie jest powalająca (sądziłem, że będą większe). Odrobiłem dziś 16 punktów z straconych ostatnio 20. Aby tak dalej.
grajek / 2006-04-01 07:06 / "Uznany Gracz Giełdowy"
oczywiscie ! batmanie a mam jeszcze pytanko, moze trywialne ale musze spytac. wiadomo na jakiej zasadzie dziala wycena akcji. a kontraktow ?

przeciez czasem one wcale nie ida za wigiem20. baza czasem porusza sie w rozne dziwne strony. czy to ma zwiazek z iloscia wystawianych krotkich oraz dlugich pozycji ?
Batman / 2006-04-02 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynek terminowy w pewien sposób przewiduje przyszłość. Jeżeli gracze rynku terminowego są nastawieni pesymistycznie co do przyszłości to baza jest ujemna i kontrakty są poniżej WIG20. Gdy panuje optymizm to kontrakty są ponad WIG20. Jednak często bywa, że nie jest to wiarygodny prognostyk, gdyż wystarczy, że WIG 20 nagle jest wyciągany do góry i kontrakty mogą go nawet wprzedzić. Baza wtedy nagle staje się dodatnia. Nasz rynek terminowy jest mimo wszystko nadal dość płytki, stąd duże wahania bazy. Wykresy obrazujące zmiany bazy są np. na stronie parkietu: http://www.parkiet.com/futures/index.jsp
grajek / 2006-03-31 23:15 / "Uznany Gracz Giełdowy"
http://www.fundi.pl/newsy/dws_top25_malych_spolek_wkrotce_zawieszony

kurna, cza sie spieszyc :/
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy