Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spora zmienność nastrojów na GPW

Spora zmienność nastrojów na GPW

ORZEŁ / .* / 2005-03-12 20:26
Komentarze do wiadomości: Spora zmienność nastrojów na GPW.
Wyświetlaj:
dżeju / .* / 2005-03-15 08:23
orzechu, ja nie ściągnę bo mam w firmie firewalle i inne cudeńka, to jakbyś mi przesłał na mejla: akaczynski@intercell.pl tę pozycję "Liczby Fibonacciego na giełdzie" to byłbym dźwięczny. A jak masz jeszcze coś co waży do 10MB to też poproszę. Dzięks.
DZIEKUJĘ / .* / 2005-03-14 22:06
OGROMNA PROŚBA !jestem zainteresowany tymi książkami, ale nie mogę ich ściągnąć. czy komuś się udało >?proszę o pomoc:tomlasz@poczta.onet.pl
Tomi / .* / 2005-03-14 16:45
Ahh poprzekraczane limity na edysku - co za pech - biednemu zawsze wiatr w oczy...
orzech / .* / 2005-03-14 13:13
Na drugi e-dysk ładuje się właśnie:4) Jay.M.Tadion - Rozszyfrować Rynek (23,7 Mb)login: orzech11password: bykizmoney
orzech / .* / 2005-03-14 13:01
Zainstalowałęm już pierwsze książki na e-dysku.Do ściągnięcia dla Was.Pozycje już teraz dostępne:1) Robert Fischer - Liczby Fibonacciego na giełdzie.2) Steve Nisson - Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów.3) Thomas N.Bulkowski - Encyclopedia of chart patterns (dzięki Tomkowi)Pozostałe książki znajdą się na nowo zakładanych dyskach.W mailach do mnie proszę podawajcie swój nick z forum bo przecież nie kojarzę Was po nazwiskach ;-)
orzech / .* / 2005-03-14 13:03
I jeszce adres gdzie:www.edysk.pllogin: orzech10pass: bykizmoneySzybkiego transferu !
zyczliwy / .* / 2005-03-14 12:06
Witam wszystkich serdecznie. Zagladam czasem na to forum i zauwazylem ze jest problem ze sposobem przeslania materialow edukacyjnych. Polecam Wam zalozenie konta (darmowego) na www.edysk.pl (duza pojemnosc do zagospodarowania) i zamieszczenie tam konkretnych pozycji edukacyjnych. Osoba zakladajaca konto poda na forum login i haslo i tak wszyscy zainteresowani beda mogli i pobierac i zamieszczac interesujace materialy. W razie wykorzystania dostepnego miejsca mozna otworzyc kolejne konta, zeby nie usuwac zamieszczonych juz plikow-niech sluza przyszlym pokoleniom ;). Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i powodzenia zycze :)
Giant do Życzliwego / .* / 2005-03-14 14:27
dzięki za dobrą radę, życzę powodzenia
orzech / .* / 2005-03-14 10:01
Dawajcie wszystko co macie oprócz pozycji wymienionych przeze mnie w czwartkowym poście (nie mylić z Wielkim Postem) na skrzynkę rm.o@wp.plCzekam na Wasze adresy korespondencyjne w celu rozsyłania wypalonych płytek
orzech / .* / 2005-03-14 10:04
Jeżeli materiałów nadejdzie dużo to będę palił DVD.Boże... już sam sobie odpowiadam... shizofrenia ;-)No... ale... już po 10... walę więc "na parkiet"zobaczyć jak tam nasze maluchy.Zyczę wzrostów dzisiaj !!!!!!!!!!!
rybka / .* / 2005-03-14 09:59
Swoja droga to ciekaw jestem co przyniesie dzisiejszy dzionek. Przydala by sie jakas energiczniejsza reakcja po ostatnim ospalym tygodniu...moze i ja wtedy stalbym sie rekinem, tak jak orzel wyrosl z wrobelka :-)
nicik / .* / 2005-03-14 16:28
Witajciue życzliwa kompanio! No Rybka chciałeś przełamania i wykrakałeś. Dzień dzisiejszy podsumuję krótko... wziąłem w plecy, przepraszam powinienem chyba napisać WZIĘLIŚMY w plecy :(((Boże, Ty widzisz i nie grzmisz... za to moja połówka zapłakała dzisiaj gorzko nad zmianą wartości naszego portfela! Jakie są Wasze przewidywania ??? Trzymajcie się dzielnie & Pozdrówka !
rybka / .* / 2005-03-14 09:56
No ja jak to rybka, chetnie dolacze sie do ławicy :-) Jesli wiec ktokolwiech jest chetny wyslac jakies materialy - ja sie pisze i oczywiscie moge dolaczyc sie do rozpowszechniania... moze to mi sie uda :-/ romek@mcj.pl
stefan / .* / 2005-03-14 09:44
Tez chętnie poczytałbym nowe materiały. Dołączam sie to grona chetnych. Poniżej mój mail bodeqio@poczta.onet.pl
Rafix / .* / 2005-03-14 09:04
Orle - jeśli byłaby taka możliwość, to ja również chciałbym "liznąć" trochę teorii nt. giełdy. Wiedzy nigdy za wiele, ale i tak rynek zweryfikuje moją wiedzę ;) Jeśli możesz, to prześlij wszystkie posiadane przez Ciebie pozycje. Będę bardzo wdzięczny. Mój adres: rafal@elsat.net.pl
nowy / .* / 2005-03-14 08:37
Orzeszku, chętnie podam adres pocztowy i oczywiscie pokryję koszty związane z produkcjąi dystrybucją płytki z materiałami. Mogłbyś podaj swój dres e-mailowy?Pozdrawiam
Tomi / .* / 2005-03-14 07:50
Kochani! Posiadam e-booka na temat analizy technicznej, który z tego, co wiem jest niedostępny na polskim rynku. Kniga ma 345 stronic, zajmuje 14 MB i jest w języku angielskim. Kto chętny to podawać namiary chętnie wyśle. Pozdrawiam
mayki / .* / 2005-03-14 00:57
to Mr Eaglewitam serdecznie!jeśli będziesz tak miły, to i ja poproszę o spakowaną porcję wiedzy, jaką podałeś..będę bardzo wdzięczny, mój mail to:rafal7m@megapolis.pldziękuje i pozdrawiam!
orzech / .* / 2005-03-13 23:24
Ludziska !!! Widzę, że zasiałem moim przedwczorajszym mailem ziarno, które owoce przyniesie już na najbliższych sesjach :-)).Te wswzystkie książki zajmują u mnie dokładnie 402 MB. Wysyłanie tego na e-mail nie ma sensu. Orle !Zawiążmy jakąś oficynę. Mogę "palić" płytki i wysyłać. Ale musielibyście adresy podać korespondencyjne. Jak ktoś jest chętny to proszę na priva, żeby tu być w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych ;-)) A czy nie lepiej zainstalować sobie emule'a???Podam wtedy sumy kontrolne do wszystkich książek. Wypowiedzcie się proszę jak jest Wam wygodnie ? Rozsyłanie wypalonych ewentualnie po 20 marca bo cały tydzień będę "out of office".Ech.... cieszy mnie ten nasz pęd do wiedzy.
Robert / .* / 2005-03-18 14:18
Orle!Wielka prośba o taką płytkę. Oczywiście pokrywam wszelkie koszta. Prośba o kontakt ri23@wp.plpozdrowka
Andrzej / .* / 2005-03-14 08:44
Orzeszku, po ostatnich przygodach z emulami (zawirusowany komp) wydaje mi się, że bezpieczniej byłoby na płytce. Proponuję, aby wszyscy którzy mają jakieś publikacje wysłali je Tobie. Zebrałbyś to do kupy i powiedział nam ile waży (czy wlezie na 1 płytę). Ustaliłbyś potem swoje koszty i wysłał każdemu zainteresowanemu na płycie po wpłynięciu na Twoje konto kaski. Będzie to wymagało od Ciebie sporo wysiłku, ale szacunek w narodzie zyskasz ogromny. Prawie taki jak Orzełek :) Co o tym myślicie ?
Tomi / .* / 2005-03-14 07:37
Witaj! Nie ukrywam, że jeżeli jest taka możliwość to poproszę płytkę. Oczywiście pokryje wszelkie koszta związane z wysyłką, płytką oraz jej wypaleniem. Proszę o kontakt na:bista@poczta.fmPozdrawiam
orzeł / .* / 2005-03-14 07:23
zgadzam się Orzeszku w 100 % to TY w końcu jesteś komputerowiec więc zaproponuj jakieś rozwiązanie. Ja próbowałem do mojej żonki osobistej wysłać pojedynczą pozycję i nie wiem dlaczego ale się nie da :( Tak czy inaczej trzeba to jakoś rozwiązać - ja chętnie podzielę się tym co mam:)!
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy