Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Spotkanie premiera z prezydentem o wydatkach na armię

Spotkanie premiera z prezydentem o wydatkach na armię

Wyświetlaj:
lislislislis / 46.170.51.* / 2014-06-11 14:02
W czasie wojny iracko-irańskiej do rozminowywania irackich pól minowych używano starców i dzieci. O te drugie trudno, ale starców u nas dostatek, szczególnie płci kiedyś pięknej. Wykorzystajmy ten nasz narodowy potencjał, na kolejnej wojence SSzA jak znalazł. !!!
sisley / 213.77.28.* / 2014-06-11 10:27
Komorowski jak jest taki rzutki to powinien sam szukać pieniedzy. Jak można obiecywać Obamie, który nie dotrzymał słowa w przypadku tarczy antyrakietowe. Co to jest???? Tuska zadłuża kraj ponad dwukrotnie, rosną koszty odsetek o kolejne 25 MLD złotych a Komorowski popdejmuje zobowiązania. Ci ludzie nie są odpowiedzialni!!!Teraz Tusk będzie z Komorowskim negocjował!!! To są jakieś żarty, jakś kpina, farsa...??? No co to jest???
QQryku / 94.42.189.* / 2014-06-11 10:54
to jest "wolna Polska" ze wszystkimi mega aferami i z "listą śmierci" tych co mogli o nich coś wiedzieć.

od czasu ArtB ten kraj to eldorado dla wszelkiej masci oszustów, było co świetować.
Antoni442 / 83.31.14.* / 2014-06-11 09:57
jasne, wyciśniemy z polaczków jeszcze więcej i jeszcze więcej i jeszcze więcej...choć część już uciekła z tej waszej wolność za granice po prace a następna część się boi urodzić bo wie jak będzie musiał na was tyrać.
wrftty5y6ut6y / 159.205.46.* / 2014-06-11 08:31
OK jesli te pieniadze zostalyby przeznaczone na sprzet ale mam cos przeczucie, ze poszlyby na podwyzki dla trepow i sekretarek. No moze kilka limuzyn do ministerstwa tez by kupiono.
zasx / 46.238.237.* / 2014-06-11 17:52
"mam cos przeczucie, ze poszlyby na podwyzki dla trepow i sekretarek"

taaaak, podwyżek, dla, jak piszesz trepów, nie było już chyba z 5-6 lat ... a Ty się przyzwyczaiłeś pewnie do podwyżek co roku, co?

noooo
Krak903 / 89.66.132.* / 2014-06-11 07:12
Wazelina w stosunku do USA przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Sam Obama stwierdził, że Polska, w przeciwieństwie do innych członków NATO wydaje najwięcej ze swojego budżetu na zbrojenia. Oczywiście nasi chcą jeszcze lepiej - może Obama poklepie po plecach? Osobiście bardziej czuję się zagrożony utratą pracy, brakiem dostępu do lekarzy w przypadku choroby, mizernym budżetem domowym na potrzeby moich dzieci. Destabilizacja na Ukrainie to skutek amerykańskiego zaangażowania w tym rejonie i nie widzę racjonalnych powodów dla których Polska ma ponosić z tego tytułu jakiekolwiek koszty. Mam nadzieję, że kolejne wybory spowodują odsunięcie od władzy oszołomów z szabelkami. Są już pierwsze symptomy i mam nadzieję, że jest to proces, który będzie się rozwijał i zakończy skutecznie panowanie obecnych elyt działających na szkodę swoich obywateli

Najnowsze wpisy