Forum Polityka, aktualnościKraj

Spotkanie z prezydentem. Kaczyński się zdecyduje?

Spotkanie z prezydentem. Kaczyński się zdecyduje?

Wyświetlaj:
Dominika257 / 195.117.249.* / 2012-06-05 11:55
no cóż Panie Prezydencie - wtopa polityczna skoro nie rozumiesz tak prostych relacji międzyludzkich. Jak ja się z kimś umawiam to umawiam się z daną osobą. Jeżeli na spotkanie chciałabym zaprosić inne osoby to grzecznie pytam się czy dana osoba nie ma nic przeciwko temu. Na pewno nie robię z tego szumu "medialnego" w moim środowisku - no cóż nosił wilk razy kilka ...
Smutna 12 / 2012-06-05 13:50
Wydaje mi się że Pan Prezes jednak nie będzie chciał sie spotkać z Prezydentem Komorowskim, tak po prostu z założenia i przekonania.
Ględzenie przy bigosie / 91.198.15.* / 2012-06-05 11:14
Komorowski, po raz kolejny pokazujesz, że nie masz za grosz wyczucia i kultury osobistej. Kontynuujesz destrukcyjną strategię ośmieszania, deprecjonowania i szkalowania Kaczyńskich i partii opozycyjnej. Kto chciałby kolejnego spotkania w gronie Palikotów, po ich skandalicznych wybrykach w Sejmie?
Teraz, po fakcie, to możesz się spotkać z Jaruzelskim, pośmiejecie się wspólnie z głupoty Polaków.
Minie Euro, zrobi się przedterminowe wybory, zostaniesz oceniony za to co zrobiłeś dla Polski.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-06-05 10:34
Mizerna jest inteligencja człowieka, który nie rozumie, że jeśli umawia się z kimś na spotkanie to potem nie ogłasza się w mediach, że na spotkanie zaprosiło się inne osoby a temat też zostanie zmieniony.
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-06-05 10:05
Nie słyszałem LAUDACJI, ale myłsę, że podkreśłiłes jej dokonania dla Rzeczpospolitej.

cały ciemnogród cieszy się że MAGDALENKA dobrze się bawi.

hura, hura, hura

Najnowsze wpisy