Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Spóźniony „efekt stycznia” pomaga giełdowym bykom

Spóźniony „efekt stycznia” pomaga giełdowym bykom

Wyświetlaj:
paolka / .* / 2005-02-16 21:54
nie dajcie się maluchy złapać, nie ma spóznionego efektu wielkie "byki" sprzedają wpuszczając was w efekt frustracji na wie....le miesięcy
dżeju / .* / 2005-02-15 08:52
Nasza giełda jest w trendzie wzrostowym. Czy aby napewno? Biorąc pod uwagę ogrom wszechświata i czas istnienia w nim giełdy, ten trend wzrostowy trwa zaledwie mgnienie oka przy minimalnych obrotach. W rzeczy samej jest to tylko korekta w silnym trendzie spadkowym, który doprowadzi do załamania gospodarki światowej. Zapanuje głód i śmierć. Dolar przestanie istnieć, nie mówiąc o Euro. Złotówka, na skutek gwałtownego umocnienia, będzie obok chińskiego juana powszechnie używaną walutą na świecie, tak jak kiedyś dolar.... :)Panie Piotrze, pewnie, że nikt mi nie każe czytać Pana komentarzy. Wiem to teraz, ale kiedy zaczynałem prawie rok temu przygodę z giełdą chłonąłem każde słowo "mądrzejszych" analityków, a za takich uważałem Pana. A z Pana komentarzy wyzierał pesymizm, który musiał mieć, choćby podświadomy, wpływ na moje decyzje inwestycyjne. A były one takie, że po kupnie akcji wystarczył niewielki ruch w dół, a ja niesiony strachem, że TO JUŻ TA BESSA sprzedawałem ze stratą. Później się okazało, że miałem bardzo dobre spółki, które dały duży zysk, tylko nie mnie. Czy wziął Pan pod uwagę, jak Pana komentarze oddziałują na młodych inwestorów, których teraz na giełdzie mnogo? I jeśli w dodatku trochę stracili, tak jak ja, tym bardziej boją się spadków. Więc niech Pan wreszcie napisze coś pozytywnego, a nie straszy wszystkich bessą od roku!
dżeju / .* / 2005-02-15 08:38
Panie Piotrze, w swoim komentarzu nie wziął Pan tylko pod uwagę, że Narodowa Frakcja Eskimosów Atlantyckich ma zamiar przekształcić się w Ludową Partię Eskimosów Samodzielnych i wziąć udział w wyborach do Knesetu :) Sądzę, iż będzie to miało kolosalny wpływ na gospodarkę światową i giełdę. Aha, i że indeks nastrojów antyamerykańskich SUG w połączeniu z indeksem jakości zycia GUG osiągnęły w Botswanie najwyższe wartości od dwóch lat. NADCHODZI BEEEEEEEEEEEEESSSSSSSAAAAAA!!!!!!
spec / .* / 2005-02-14 22:10
Proszę mieć pretesję do siebie, a nie do zawodowych nieudaczników, którzy bzdury piszą, bo z ich pisania zyją.
Bigknedel / .* / 2005-02-14 11:11
Panie, Pan juz lepiej nic nie mow!!! Pod wplywem Panskiego gderania o bessie co to nadchodzi "wielkimi krokami" wycofalem z WGPW pokazny kawalek grosza. Gdzie dzis mamy indeksy?? Analitycy - na Madagaskar!!!
Andre / .* / 2005-02-16 12:57
I bardzo dobrze zrobiłeś, lepiej zyskać mniej niż stracić wszystko, spekulacja to krótki okres, teraz masz kaca, pózniej odetchniesz z ulgą, kiedy to inni będą przżywać chwile grozy,chcesz to dołącz...
GRACZ / .* / 2005-02-16 01:08
Panie Kuczyński,pan to ma tupet!Teraz coś Pan bredzi,że wierzy w byki,mimo,że wcześniej pisał Pan o wielkiej bessie.Mam znajomego analityka w Warszawie,który twierdzi,żeby pana całkowicie nie słuchać(podobno wielu speców tak też sądzi),bo Pan tylko myśli w jedną stronę.Innymi słowy ma Pan klapki na oczach.Na zdjęciu robi Pan z siebie wielkiego myśliciela,a w rzeczywistości....... Człowieku myliłeś się w 100% i nawet się do tego nie przyznajesz!!!!Dla mnie Jesteś super antywskaźnikiem giełdowym!!!!

Najnowsze wpisy