Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa Amber Gold. Seremet ostro o prokuratorach

Sprawa Amber Gold. Seremet ostro o prokuratorach

Wyświetlaj:
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 2.99.231.* / 2012-08-28 11:28
casly system urzedniczy,gospodarczy i wymiar "sprawiedliwosci" osmieszaly sie i osmieszaja na arenie miedzynarodowej. Zalosne,przeciez i tak wiadomo,ze w tym kraju bezprawia rzadzi mafia urzednicza. System w tym kraju to jedno bagno.
jghl3i / 95.48.176.* / 2012-08-28 10:57
Prokuratury a tym bardziej sądy w Polsce NIE DZIAŁAJĄ . Po co policjant ma ścigać z narażeniem siebie przestępców jak prokurator wypuści a po co prokurator ma pracować nad aktem oskarżenia jak skorumpowany sędzia weźmie kasę od adwokata i znajdzie kruczek żeby utrzeć sprawie łeb. Skorumpowane sądy napędzają kasę mafii syndyków adwokatów radców kuratorów od których czerpią profity a za wszystko płaci ofiara czy poszkodowany. System prawny jest hermetyczny po to żeby się nie dzielić . A jak ktoś podskoczy to go szybko utrącą chociażby kontrolami skarbówki pip zus itd. To najgorsza zgnilizna tego kraju.
tadi_1983 / 2012-08-28 09:37
Ta sprawa jest coraz bardziej niepokojąca. Coraz więcej osób jest w to zamieszanych. Pierwsi ludzie już stracą swoje posady. Ciekaw jestem kto będzie następny? Kiedy odpowie za to sam Plichta? Mam nadzieje, że prokuratura zajmie się tą sprawą odpowiednio i poszkodowani będą zadowoleni z efektu końcowego.
opilap / 94.42.243.* / 2012-08-28 08:49
WINNI SĄ PROKURATORZY - CZYLI TO ONI WYPROWADZILI OSZCZĘDNOŚCI DROBNYCH CIUŁACZY ZA GRANICE!? - CIEKAWE STWIERDZENIE - A MOŻE SĄ TYLKO WSPÓŁWINNYMI I POMAGIERAMI SZEFÓW AMBER GOLD!?
DLACZEGO DO TEJ PORY NIKT NIE WYJAŚNIŁ SPOŁECZEŃSTWU ROLI MICHAŁA TUSKA W TEJ SPRAWIE???
I DLA CZEGO NIKOGO TO NIE INTERESUJE??
PREMIER RZĄDU TO NIE JEST ZWYKŁY KOWALSKI, KTÓRY NIC NIE MOŻE...
B_7 / 195.35.80.* / 2012-08-28 11:29

DLACZEGO DO TEJ PORY NIKT NIE WYJAŚNIŁ SPOŁECZEŃSTWU ROLI MICHAŁA TUSKA W TEJ SPRAWIE???

Jak niby ma wyjaśnić - przecież to Syn premiera...
Premierowski PR działa tak sprawnie, że niedługo z metryki zniknie, że Tusk w ogóle ma syna...
Mówi się... jaki Ojciec taki Syn...
hehehe
mnbvcftyhbv^^&& / 212.14.47.* / 2012-08-28 07:57
Reklamy te byly emitowane przez ponad rok w TVN w odstępach czasowych co 15 min., natomiast na portalu TVN24, baner Amber Gold był umieszczony na głównej pozycji pierwszej strony tego portalu. Zarobiono w ten sposób od Amber Gold kilkanaście mln zł, napędzjąc tej złodziejskiej firmie klientów zanęconych tą reklamą. Jakie kwoty z tego zysku wypłacono członkom redakcji TVN oraz TVN24 w formie premii? Czy uczestniczenie w tak ohydnym procederze jak naganianie klientów złodziejom powinno pozostać bez konsekwencji karnych [mam na myśli kary finansowe]? Czy ci co zarobili miliony na pomaganiu złodziejom nie powinni stracić tego zarobku na rzecz poszkodowanych? Czy dziennikarze to są święte krowy które uczstnicząc w przestępstwie, zawsze wyślizgają się z odpowiedzialności za swoje czyny? Uważam że wszystkie zyski z reklam Amber Gold powinny zostać przekazane likwidatorowi Amber Gold i następnie wypłacone poszkodowanym . Będziemy śledzić z uwagą jak zachowa się TVN w tej brudnej sprawie.
FirezeuG / 2012-08-28 10:02 / Tysiącznik na forum
Niestety nie znasz metody reklamy na portalach i sposobów działania domów mediowych.

Portal zapisuje się na na odgórnych serwerach, a banery są mu przyznawane według kategorii z jaką jest związany.

Dom mediowy natomiast ma podpisaną umowę ramową na prezentację swoich klientów i nikogo nie interesuje co jest w danej reklamie.
ekspert **^^ / 212.14.47.* / 2012-08-28 11:41
treść reklamy i wiarygodność reklamowanej firmy powinny interesować redakcję i menedżerów zarządzających firmą która emituje reklamy bądź zamieszcza je na swoim portalu internetowym. jeżeli tak nie jest to jest to sytuacja zła. nałeży ją zmienić jak najprędzej. Rynek usług reklamowych powinien znaleźć się pod kontrolą organów państwowych. Jeżeli Amber Gold był na czarnej liście KNF od dwóch lat to nie powinien mić swobody w zlecaniu reklam w najwiekszych stacjach telewizyjnych. Nic nie zdejmuje odpowiedzialności ze stacji TV które emitowały reklamy Amber Gold i kasowały za to duże pieniądze w czasie gdy firma ta miała negatywną rekomendację KNF.
FirezeuG / 2012-08-28 13:25 / Tysiącznik na forum
Wiesz, patrząc jako przedsiębiorca to do momentu kiedy kontrachent mi płaci to nie analizuję czy jego oferta jest dobra czy zła.
Wiem że mój punkt widzenia może być mocno wypaczony bo moja firma zazwyczaj znajduje się gdzieś w takim łańcuchu dostaw. Osobiście nie zastanawiam się czy to co mój kontrahent sprzedaje jest dobre czy złe. Rozumiem więc że nikt nie zastanawiał się w TVN nad ofertą AG, dopóki lądował na końcie przelew z tytułu wykonania usługi.

Najnowsze wpisy