Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa Marka Papały. Potrzeba nowej ustawy o prokuraturze?

Sprawa Marka Papały. Potrzeba nowej ustawy o prokuraturze?

Wyświetlaj:
kazikina / 2013-08-02 16:58
Pomieszano pojęcia w prokuraturze i sądach. N i e z a l e ż n o ś ć to przecież nie dowolność! Ktokolwiek ma zastrzeżenia do postawy prokuratury,czy sądu stosujących dowolność,to te krzyczą o swej niezależności.W całości zgadzam się z wypowiedzią" Hulagulabula"
Hulagulabula / 91.215.33.* / 2013-08-02 09:39
Cały ten system skorumpowany to porażka nie tylko prokuratura . Katastrofa , prawo dla bandytów,oszustów , złodziei.I nikt go od czasów PRL nie zmienił na normalne, demokratyczne i sprawiedliwe .
Polska to mafijny , skorumpowany kraj
fda / 78.30.120.* / 2013-08-02 08:49
ale to nie parlament ma prokuraturę sterować tylko prokuratura ma być niezależna,co ten kombinuje. prawo we własne ręce chce przechwycić? a potem własność prywatną też będzie państwo zarządzało? :/
po prostu trzeba nałożyć nowe organa do ścigania tropienia dziadostwa korupcji itp. działająca niezależnie od sądów i skazująca wg wyroków niezależnego sądu i jakich kolwiek organów rządowych. instytucja która będzie tropiła nepotyzm poltyczny sądowniczy i administracyjny, wsadzala za machloje przekręty.. mega wielka instytucja która zatrudniałaby pelno tajniaków , to i tak się zwróci jak się ukrucą z czasem przekręty i państwo zacznie zarabiać na podatkach które przez te przekręty tylko traci
Lysy 25 / 77.253.144.* / 2013-08-02 10:51
Ech, naiwny, naiwny...
Instytucja którą opisujesz bardzo szybko zacznie żyć *własnym* życiem i sama stanie się siedliskiem przekrętów.
qsertc / 83.13.196.* / 2013-08-02 09:29
Ja jusz kiedyś pisałem ze nieszczęściem tego państwa jest wymiar sprawiedliwości. albo jeg brak. Korupcja ,nepotyzm ,kolesiostwo,układy rodzinne,mafijne,połaczone z lenistwem i świadomością że mogą mi wszyscy naskoczyć,bo mnie broni konstytucja.Bo wkonstytucji zagwarantowano im przywileje nie spotykane na świecie ,a oni służą wiernie za to kazdej władzy. I tak się to toczy . Aż przyjdzie jakiś piłsudzki i chwyci to towarzystwo za twarz z poparciem całego społeczenstwa ,bo napewno nikt tego towarzystwa nie będzie bronił. Można to zrobić w każdej chwili tylko trzeba mieć odwagę o co nie podejrzewam tego premiera i ten rząd.
qsertc / 83.13.196.* / 2013-08-02 09:12
No to przecież byłoCBA za pisu to zrobiliście z tego pośmiewisko ,bo tak niektórym było wygodnie

Najnowsze wpisy