Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa Neumanna. "Pozwę autorów artykułu"

Sprawa Neumanna. "Pozwę autorów artykułu"

Money.pl / 2014-02-26 11:20
Komentarze do wiadomości: Sprawa Neumanna. "Pozwę autorów artykułu".
Wyświetlaj:
rezystor / 94.42.189.* / 2014-02-26 11:42
wizytówką rządów jest poziom zycia obywateli.
PO&PSL generują tylko biedę, nędzę i odbierają godność życia Polakom. Z raportów GUS wylewa sie taki właśnie obraz Polski.
Te szklane biurowce baków, instytucji finansowych nie zamalują poziomu życia Polaków, Te nowoczesne osiedla, które w 90% są własnością banków, to wirtualny sukces Polski.

Zarobki za prace nie pozwalają godnie żyć Polakom i utrzymywać rodzin, odebrano bezpieczeństwo emerytalne a opieke medyczną sprowadzono do roli kasyna hazardowego.

Mija 25 lat od Magdalenki i na prawdę nie mamy co świetować. Krezusi nowego rozdania tak, ale to zaledwie niecałe 10% obywatel;i.
debos / 95.49.35.* / 2014-02-26 12:51

wizytówką rządów jest poziom zycia obywateli.

To prawda. Wszystkich rządów. To dzięki temu co udało się też i tym rządom zrobić mogę dzisiaj z radością powiedzieć - nie narzekam. A wygląda na to, że będzie tylko lepiej.
rezystor / 94.42.189.* / 2014-02-26 13:07
takich ludzi jak ty Polacy powinni najbardziej się obawiać ! antypaństwowcy. Inni was nie obchodzą. Zycie nie raz sprowadza na ziemię i nie wiesz nawet kiedy od tego biedaka, rodaka, którego los ciebie dzisiaj nie interesuje,będziesz oczekiwał pomocy.
debos / 95.49.35.* / 2014-02-26 13:17

takich ludzi jak ty Polacy powinni najbardziej się obawiać ! antypaństwowcy.

Raczej ludzie mnie zapraszają i współpracują. Ciekawe kto z nas więcej do tego wspólnego wora dosypuje? Ciekawe dlaczego Ty siebie arbitralnie ( tak to rozumiem ) ogłaszasz państwowcem a mnie obrzucasz antypaństwowcem? Masz jakieś wiekopomne dokonania? A może patriotyzm prawdziwy okupiony daniną krwi?
condor11 / 83.27.238.* / 2014-02-26 11:20
honorowy gosc....nasuwa sie tylko pytanie dlaczego nie wystepuje na droge prawna w obronie pacjentow poszkodowanych przez szpitale....

Najnowsze wpisy