Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa Papały będzie zbadana przez specjalną komisję

Sprawa Papały będzie zbadana przez specjalną komisję

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-04-27 14:01 / Tysiącznik na forum
Ha.... zgłaszam swą kandyturę do prac w tejże a jakże, Wielce Szanownej Komisji. Dysponuję wolnym czasem....jestem w miarę kumaty a dodatkowym, stosownym, wynagrodzeniem bez żadnej odpowiedzialności nie pogardzę. Gotów nawet jestem oddać w zamian dla dobra państwa emeryturę. Mogę pracować w niej do samego końca...uwieńczonego oczywiście, sukcesem.
mieszkaniec republiki bananowej / 193.93.204.* / 2012-04-27 13:25
Kto w to jeszcze wierzy, że zawodowy złodziej luksusowych aut pan Patyk, strzelił z pistoletu z tłumikiem szefa policji (strzałem w głowę) bo chciał ukraść Espero, zapomniał natomiast założyć rękawiczki i zostawił odcisk palca. Obstawiam, że pan Patyk popełni samobójstwo w celi. A oficjalna wersja PO jest taka że żadnej mafii w Polsce nie było i nie ma, a w 1989 roku Służba Bezpieczeństwa grzecznie oddała władzę Mazowieckiemu i Wałęsie.
Tako rzecze Zaratustra / 46.134.120.* / 2012-04-27 14:26
Przeczytaj w dzisiejszej G.W. (nawet jeśli nie czytasz G.W.) jest ciekawy artykuł na ten temat. Patyk kradł nie tylko luksusowe auta, ale wszystkie nawet polonezy. !4 lat temu Espero to był średniej klasy samochód. Patyk to nie zawodowy złodziej, ale zwykły prymitywny bandzior. I to nie policja wpadła na jego trop, lecz on sam z własnej woli został świadkiem koronnym w 2000 roku. Wrobił w zamach na Papałę Słowika i Boguckiego.Powstaje pytanie, dlaczego to zrobił, w ten sposób narobił sobie dużo śmiertelnych wrogów.
m-53 / 83.24.51.* / 2012-04-27 13:42

zostawił
odcisk palca.

Sprawdzał, czy szyba nie jest porysowana.

A skok na tą furę robi w sumie siedmiu profesjonalnych gangsterów -chyba zamierzali ten samochód nieść.
dziewczynazzaściany / 2012-04-27 13:50
czyli już Mazura nie ścigają? a taka byla akcja ze ściąganiem go do Polski, rozgłośniona, nadmuchana
mieszkaniec republiki bananowej / 193.93.204.* / 2012-04-27 14:02
Ale trochę zielonych to Edka kosztowało - bez dwóch zdań. Przynajmniej siwy na tym wyjdzie na plus.

Najnowsze wpisy