Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa porwania półrocznej Magdy rozwiązana

Sprawa porwania półrocznej Magdy rozwiązana

Money.pl / 2012-02-02 23:45
Wyświetlaj:
Poadtnik / 62.21.13.* / 2012-02-05 19:43
Rutkowski górą.Policja wydaje podatnika pieniądze i nic nie robi.
Jak to jest k**** możliwe, że taki prosty człowiek bez licencji na detektywa może przeprowadzić rozmowę i wydobyć od niej prawdę, a policja mając takie środki-psychologów, tyle kasy czeka i nic nie robi.Czekali chyba aż ona ucieknie za granicę albo popełni samobójstwo i umorzą sprawę.
To jest cała Polska-nóż w kieszeni się otwiera
NaćkaBRD / 79.135.164.* / 2012-02-04 22:42
Wiecie Co ... Gdyby Nie Detektyw Rutkowski To Nasza Polska Policja Szukałaby Bezbronnej Madzi Do Tej Pory...Także Podziękujemy Krzysztofowi Za Całe Podejście Do Sprawy Bo Bez Niego Byłoby Dalsze Fingowanie Sprawą Przez Niedogodną Matkę Madzi. Dziękuje .
malis73 / 91.216.194.* / 2012-02-04 14:30
Grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat ???????? Za psa dostaje się więcej . Małe dziecko upada bezwładnie i coś nie bardzo wierzę że to NIESZCZĘŚLIWY UPADEK. Mam nadzieje że jej sumienie samo ją zniszczy!!!!!!!!!!!!!!
raadekk / 217.172.249.* / 2012-02-04 12:24
A mnie wkurza jak ludzie próbują na siłę wyręczyć prokuratorów, policję, polskie organy dochodzeniowe (jakie by nie były), jak bawią się w psychologów formułując coraz to nowsze teorie dotyczące przebiegu tych zdarzeń oraz opowiadając co czuła matka, ojciec, babcia, ciotka i sąsiad (byli tam? szli na spacer razem z tą matką?! Obok? Za nią? Gdzie?). Denerwuje mnie zapraszanie do telewizji psychologów, psychiatrów, analityków opowiadających jakieś bzdury. Wszyscy ci ludzie nie mają pojęcia co się działo w głowie matki, ojca, co działo się w ich domu i tak dalej. A że nigdy się na 100% nie dowiedzą to wymyślają sobie jakieś fajne historie bo im za to płacą lub liczą na to że kiedyś powiedzą "a nie mówiłam - od początku wiedziałam". Nie jest to przytyk w stronę @iksika tylko po prostu taka refleksja :D Interesuje mnie wynik dochodzenia oraz motywacja sprawcy i pomysłodawcy tego czynu... ale tylko wynik, nic więcej. Nie prywatne życie tych osób i ich otoczenia.
iksik / 81.190.37.* / 2012-02-04 11:18
Wkurza mnie bardzo,że całą odpowiedzialnością za to, co się stało obarcza się Matkę,jak zwykle! A ojciec gdzie był,nie interesował się w ogóle?!Zawsze całą winą obarcza się matkę! Ojciec nie widział że matka znosi martwe ciało?!, co za ojciec?Ludzie skończcie z tymi stereotypami? Matka zostawiła dziecko na 2 tygodnie u rodziców,a pytam się gdzie był ojciec,taki dobry,ojcowie przecież korzystają z urlopów wychowawczych też!!!Matka ponoć korzystała ze strony jak oszukać wariogram,a skąd oni wiedzą że to matka, a nie ojciec!Moim zdaniem ona nie miała głowy do takiej przebiegłości! Skąd ta rana na jej głowie!Jeszcze jedno co daje mi do myślenia,może się mylę?! Ojciec ma łeb,studiuje,bierze udział w inscenizacjach różnych(niby rycerz,czy coś tam),może to on, nie był w takim szoku jak matka,wymyślił to wszystko,tą całą jakby to nie nazwać inscenizację,widać po nim że zachowuje zimną krew,spokój i opanowanie ! Dziwne, że matka zaczęła mówić- nie wytrzymała rozmowy z Rutkowskim, gdy była sama bez męża!,miała już dość tych kłamstw!Nie wiem czy by powiedziała prawdę(i to nie wiadomo czy to cała prawda? ),ale wyrzuciła coś z siebie!,gdyby mąż trzymał ją za rękę !!!!Dlatego wkurza mnie bardzo,że mówi się tylko zawsze o matce,ojciec jest tak samo odpowiedzialny jak i ona!Bo ojciec jest taki grzeczny,opanowany,elokwentny, pozory czasem mylą!!!Jeżeli tak zrobiła jak twierdzi,tzn że nie miała w ogóle wsparcia męża!!!Nikt nie wie, co ta dziewczyna naprawdę przeżywała w zaciszu domowym! Wszystko to jest dziwne.Ale jestem pewna że to nie ona wymyśliła tą historyjkę z porwaniem! Nie byłaby w stanie,w swej bezsilności,uległa jakiemuś wpływowi osoby trzeciej! Może się mylę !Więc przyjęła tą wersje jaką jej ktoś zaproponował!
Money / 77.252.50.* / 2012-02-04 10:31
Policja przypisuje sobie, że znalazła zwłoki małej Magdy o godzinie 00:30, a prawda jest taka, że matka sama im wskazała gdzie znajdowało się ciało. Policja przez 10 dni przyjeła tylko zgłoszenie matki o rzekomym porwaniu małej Magdy i tylko raz ją przesłuchała.
ZXZXZXZXZXZXZXZXZXZXZXZ / 77.253.247.* / 2012-02-03 23:35
dopóki nie znajdą ciałka małej Magdusi ja wierzę że dziewczynka żyje nadzieja umiera ostatnia a ja tą nadzieję jeszcze mam
x????XXXX / 77.253.247.* / 2012-02-03 23:31
Bardzo mnie dziwi fakt że ojciec dziewczynki twierdzi że pomagał znosić wózek jeżeli pomagał znosić to jak nie zauważył że dziecko (niby ) nie żyje
Wiem o co chodzi / 79.187.61.* / 2012-02-03 19:21
To jest jeden wielki teatr, najpierw matka Madzi twierdzi ze porwano jej dziecko. W poszukiwania dziecka angazuje sie wiele osob nie tylko funcjonariuszy ale i normalnych ludzi ktorych teoretycznie nie powinno to obchodzic. Teraz cala Polska jest wstrzasnieta wiadomoscia ze Madzia nie zyje i byl to nieszczesliwy wypadek ,,uderzyla glowa o prog''. Matka pokazuje miejsce zakopania zwlok, ktore okazuje sie falszywe a oni jeszcze smia mowic ze byla ona w szoku i mogla sie mylic. Ta sprawa nie skonczy sie na tym etapie, a moze Madzia nadal zyje została np. sprzedana. Jezeli nawet uderzyła o prog to mogla jeszcze zyc dlaczego matka nie wezwala pomocy to jest kobieta chora psychicznie. Ja nie mam slow albo to co ona powiedziala jest prawda albo jest to jakas patologiczna rodzina ....
1910 / 46.204.41.* / 2012-02-03 18:00
glupota ze strony matki . nie wierze w przypadkowa smierc Madzi jesli nie zyje . ale mam wielka nadzieje ze ta mala dziewczynka zyje . a co do detektywa rutkowskiego wiem ze rozglos da mu wiekszy prestiz ale wielki szacunek
życzliwy / 83.12.11.* / 2012-02-03 16:02
O tej sprawie za dużo się mówi , za dużo pisze , osadza. Jest to tragedia ludzka , obojetnie co sie nie stało , jest to tragedia. Dziasiaj nie umiemy nić uszanować , nie umiemy uszanować cudzego ciepienia. Dziennikarze zucaja nam chłamy , bo najlepiej sprzedają się wiadomości o tragediach , amy ich szukamy w prasie , telewizji i internecie. To jest straszne . Te konferencje prasowe , wiadomości wywiady nie pomagają w wyjasniu spraw tylko je utrudniają. Powinno się zakazać dziennikarzom ujawniania jakich kolwiek informacji w trakcie śledztw. Zaszczuty człowiek może sie przyznać do wszystkiego.Nie wiemy jaka jest prawda , nie wiemy co tak naprawdę siędziało w tej rodzinie , nić nie wiemy , mamy tylko medialna papke , sensacje bo to się dobrze sprzedaje , nie oceniajmy , nawet Sądy są tylko od wyroków zgodnie zreguła prawa , a nie moralnej oceny.
:7( / 109.71.144.* / 2012-02-03 17:05
Nie trzeba nic dodawac.
Pozdrawiam.
Berg / 89.174.250.* / 2012-02-03 14:37
To jest matka...to jest nieszczęśliwy wypadek...w google wyszukuje jak oszukac wariograf gdy policja proponuje jej poddaniu się badaniu, po tym gdy pozwala zbadac sie ojciec dziecka...gdy mąz zaczyna cos podejrzewać w złości nabija mu niechcąco guza drzwiami...gdy policja i ludzie, którzy szukali jej dziecka bezinteresownie planowała pójśc z mężem do kina na horror...oceniać chyba nie trzeba:(
############# / 83.19.187.* / 2012-02-03 16:03
Byłeś? Widziałeś ? Więc nie pleć bzdur... Z oceną poczekaj na zakończenie sprawy I pamiętaj : bardzo łatwo kogoś skrzywdzić rzucając bezpodstawne domysły
Berg / 89.174.250.* / 2012-02-04 10:31
..a jeszcze łatwiej skrzywdzić nie udzielając pomocy niemowlęciu, które upada na podłoge uderzając główką w kant..a potem zakopując dziecko pod żwirem i liśćmi w ruinach opuszczonego budynku...
Berg / 89.174.250.* / 2012-02-03 12:21
Teraz matka "nie będzie w stanie zeznawać" w nieskończoność, bo doskonale wie że gdy wskaże miejsce ukrycia ciałka Madzi i zostanie ono odnalezione bez problemu zostanie zbadane z jakiej przyczyny zmarło i czy jeszcze żyło gdy je ukryła. Jest tak potwornie zimno, że doszło do naturalnej konserwacji:(
darmofał / 195.14.4.* / 2012-02-03 10:01
Obejrzyjcie serial Pitbull i zobaczycie jak tam niejaki detektyw Ostrowski (nie mylić z Rutkowskim) rozwiązuje sprawy porwań i zaginień. Czy kogoś wam on nie przypomina....
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy