Forum Forum ubezpieczeńInne

Sprawdź gdzie wykupić OC i AC. Najnowszy ranking

Sprawdź gdzie wykupić OC i AC. Najnowszy ranking

Wyświetlaj:
Pomocny Link4 / 81.190.229.* / 2014-10-14 09:26
W Link 4 nietylko jest najtaniej jak wynika z rankingu PIM, ale także jest najszerszy zakres usług oferowanych w ramach OC i w jego cenie - pomoc drogowa średnio w 30 minut od zgłoszenia, usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km, samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa.
ginii / 80.187.102.* / 2014-05-07 18:34
Znalazłam bardzo dobre dla mnie OC i otrzymałam darmową pomoc. Mogę szczerze polecić jak ktoś się zastanawia na odpowiednim dobraniu ubezpieczania to śmiało może Generali wybrać
Faustyna 2 / 194.63.132.* / 2013-08-14 17:03
Szkoda że to jest ranking cenowy . AC w internetowych jest zawsze z udziałem własnym w kradzieży . Polisa jest bez Sumy Ubezpieczenia . Jak po kradzieży dostaniesz połowę to sukces. W mbanku dostałem po 3 latach dopłatę ( ściagnęli z konta ) 2800 zł . jak sie wreszcie dodzwoniłem , Panienka powiedziała że 3 lata temu ponoć nie dostarczyłem zaświadczeń. Ale wtedy niczego nie chcieli . Mam 25 lat bezszkodowej jazdy .A zaswiadczenia leżą w szufladzie. W linku brat dostał dopłatę po pół roku 850 zł . Bo im wyszło że miał jakąś szkodę dwa lata wczesniej . Szkoda była, ale On był poszkodowanym . Wypłata z polisy sprawcy . Nikogo to nie interesuje. Dług kupuje Kruk albo inny windykator. A z nimi juz sie nie dogadasz.
Ekspert_LINK4 / 2013-08-13 15:40
Jest właśnie tak jak wspomina autor artykułu. Ryzyko dla każdego kierowcy jest szacowane indywidualnie według wielu różnych parametrów, dlatego na taki sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora, który znajduje się na stronie głównej www.link4.pl . Pozwoli on wygodnie wyliczyć swoją indywidualną składkę, co więcej - można wtedy także od razu dokonać zakupu polisy on-line i uzyskać w ten sposób dodatkowy 7-proc. rabat.
Kierowca z Wlkp. / 46.238.115.* / 2013-08-12 10:28
W tym roku bardzo starannie analizowałem ten temat. Po tym, jak moloch przysłał ofertę na przedłużenie OC z ceną na kwotę ponad 700 zł rocznie, postanowiłem coś z tym zrobić.

Sprawdziłem chyba wszystkie dostępne oferty na rynku. Cały wieczór poświęciłem na obliczanie składek w przeróżnych kalkulatorach.

Niestety nie mogę zgodzić się z tym rankingiem - najtaniej wyszło w Liberty Direct - 302 zł na cały rok OC + Assitance (znalazłem również jakiś kod promocyjny w sieci), czyli ponad 400 zł taniej.

To, o czym pisze autor tego artykułu jest prawdą - warto porównywać większą ilość ofert.

Najnowsze wpisy