Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprawiedliwy projekt prezydenta. Za przewalutowanie kredytów zapłacą banki, budżet i klienci banków

Sprawiedliwy projekt prezydenta. Za przewalutowanie kredytów zapłacą banki, budżet i klienci banków

Wyświetlaj:
precz z takim czyms / 188.146.133.* / 2016-03-17 00:59
Mok brat brak kredyt 300 tts w złotówkach placil 500 franków raty wtedy to bylo 1000z raty i 150 tys franków kredytu. Splacil kapitału 100 tys zl. A teraz ma ratę 2000 zl czyli dwa razy wieksza a kapitału mu zostalo 200 tys zl ale bank mówi ze nie ze zostalo mu 120 tys franków czyli 480 tys zl. Czyli dali mu zlotowki 300 tys zl a po splacie 100zl chca dalej jeszcze 480 tys zl . Nie liczymy tu w żadnym przypadku odsetek. I co frankowicze maja się zgodzić na taki układ? Proponuje tym co na nich wygadują zamiencie swoje kredyty na takie albo przejmijcie ich skoro uważacie ze wszystko jest ok. I pomyślcie jaka ma być pomoc banków ? Zadna. Nikt nie chce od nich żadnej pomocy tylko żeby państwo powstrzymalo taki proceder ze placisz i jesteś coraz więcej winny. Czy to jest kredyt? Bo w świetle prawa nie i banki odciągają bo wiedza ze w sadach by przegraly i grają na czas żeby jak najwięcej wyrwać od ludzi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jaik / 80.238.120.* / 2016-03-17 00:59
Prawie wszyscy politycy brali kredyty we frankach to co ich obchodzi los Budżetu i ile zapłacimy za frankowiczów ze swoich kieszeni bo żeby było jasne Prezydent ani Rząd żadnych pieniezy nie ma tylko może brac od nas. Poza tym trzeba mieć świadomość, że duża część "frankowiczów" ma owszem zadłużone mieszkanie... ale nie to w którym mieszka, ale to które komuś WYNAJMUJE... mnóstwo "frankowiczów" wpłacało 10% na jedno, dwa czy trzy mieszkania "pod wynajem", cwaniakując, że wynajmujący studenci spłacą im raty a oni będą mieli mieszkania dla dzieci (albo na sprzedaż) za friko.... nie żal mi takich cwaniaków... a już zgrozą byłoby jakby takim państwo miało pomagać z naszych podatków..
grzes601 / 5.226.103.* / 2016-03-17 00:55
Jedno pytanie. Po przewalutowaniu z CHF na PLN oprocentowanie kredytu składać się będzie z Libor+marża czy Wibor+marża ??????
Ja jestem za pozostawieniem Libor+marża.
Rozum / 77.65.80.* / 2016-03-17 00:52
Frankowicze to totalna zaraza! A kiedy ten trybunał dla prezydenta, to co się dziś wyprawia w Polsce przechodzi ludzkie pojęcie!
xpwro / 188.146.133.* / 2016-03-17 00:40
Ci co nienawidzą frankowiczow pomyślcie: Wziął człowiek kredyt w złotówkach np 200 tys zl i dplacal raty przeliczane na franki. Splacil 100 tys wiec mu zostalo 100 zl. A banki mówią nie zostalo ci 100 zl ale 100 * 4 zl ( kurs franka) czyli 400 tys zl. Na tym polega taki kredyt rozumiecie? !ze człowiek splacil polowe s winny jest dwa razy więcej niz wziął. Pomijam odsetki dla przejrzystości wywodu. I teraz ci co nienawidzą frankowiczow uważacie ze oni to splaca? To ja wammowie nie. I teraz czy knf wam powiedzial jak was zabezpieczyl jak ten system grankowy upadnie. Czyli wg knfu nie będzie pokrucis na ponad 137 mld zl . Czyli co banki wtedy to przetrwają? Lepiej sobie przemyślcie spokojnie wszystko
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
hpania / 89.71.103.* / 2016-03-17 00:54
Faktycznie siedzę i myślę o co ci chodzi, chyba po pijaku pisałeś, bo nic z tego nie można zrozumieć. To nie jest po Polsku?
hep / 31.187.61.* / 2016-03-17 00:38
w mediach znów wzmożona ofensywa Banksterów, coś musi być na rzeczy
warszawiak33 / 178.36.15.* / 2016-03-17 00:29
Bansterzy odpuście.To i tak Was koniec !!!!!!!!!
ekomati / 188.146.133.* / 2016-03-17 00:23
Ci co tak nienawidzicie frankowiczow to się zastanowcie jak oni nie będą w stanie płacić i co wtedy? Banki traca plynnosc nie maja na pokrycie waszych oszczędności bo zgodnie z prawem trzymają tylko ponad 10% kasy i co idziecie a tu kasy nie ma powstaje panika i wszyscy biegną po kasę a kasu brakuje czyli co upada caly system
... Módlcie się wy bez franków żeby rozwiazav ten problem... I nie wierzcie ze to was będzie cos kosztowac tylko tych co wzięli franki. Jak może was kosztować? Powiedzisly banki ? Nie no wlasnie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zenek 961 / 188.146.133.* / 2016-03-17 00:17
Ludzie kredyty tzw frankowe są w umowach bankowych zapisane w złotówkach a tylko raty miały być przeliczane po frankach. I teraz jak frankowicze chca dalej płacić ale w złotówkach to im banki odmawiają. A wyraźnie jest napisane ze brali zlotowki. To info dla tych co im babki robią wode z mózgu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wiwa 567 / 188.146.133.* / 2016-03-17 00:13
Ludzie ocknijcie się nikt nie doplaci do niczego bo frankowicze chca żeby im przewalutowac to co im zostalo do spłaty a wiec banki będą dalej zarabiać tylko jak na kredytach zlotowych a nie frankowych i w sumie nie wiadomo czy mniej zarobią. Frankowicze nie chca żadnej pomocy chca tylko przewalutowania i placenia dalej. Caly czas banki Was szczują na nich.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
znawczell / 46.113.84.* / 2016-03-17 00:10
ludzie my mamy wreszcie prezydenta a nie błazna Komora !!
I / 89.65.185.* / 2016-03-16 23:59
znowu banki zaczynają akcję dezinformacyjną. Niech mi ktoś powie jak to jest możliwe, że PRZEWALUTOWANIE 600 tysięcy kredytów doprowadzi do upadku 4 banków i kryzysu całego państwa!! czyli co? podstawą bankowości są nieuczciwe kredyty?
wojtek485 / 81.171.81.* / 2016-03-16 23:54
xj kPol zycia przepracowalem na etacie i nigdy nie starczatlo mi nawet do pierwszego emirze. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzucixlem prace gejzer. Teraz w pare godzin pracy w domu w internecie mam kilkanaxscie tysiecy zlotych. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl zreszta mozliwosci cxj jest teraz duzo wiecej kanapa kalalak ciosac
Radek Poznań / 109.173.144.* / 2016-03-16 23:50
Dlaczego społeczeństwo polskie dopłaca od ponad 8 lat do kredytów MdM, Rodzina na swoim itp. Zanim kupiłem pierwsze mieszkanie zasuwałem z żoną na zachodzie. Ledwo na kawalerkę wystarczyło. Gdy musieliśmy powiększyć mieszkanie to już z kredytu typu MdM nie można było skorzystać ZA BOGACI BYLIŚMY. Kiedy inni z gitarą przy ognisku siedzieli my zasuwaliśmy na zachodzie. Ci od gitary dostali kredyt w PLN MdM a my już byliśmy na MdM za bogaci na kredyt w PLN za niskie dochody, ale w sam raz na kredyt w CHF. I tym oto szczęśliwcem zostałem. Nie jeden powie cwaniak frankowy. Czy na pewno? Za tych z gitarami przy ognisku od ponad 8 lat WSZYSCY płacimy odsetki od ich kredytów. To oni są cwaniakami nie robili i jeszcze wszyscy za nich płacą.
908yhjk / 188.137.52.* / 2016-03-16 23:54
Dlaczego nie kupiłeś mieszkania na zachodzie ? Pracujesz na zachodzie to bądź zachodni ?
marecki384 / 81.171.81.* / 2016-03-16 23:42
ms ePol zycia przepracowalem na etacie i nigdy nie starczanlo mi nawet do pierwszego milych. Troche ponad rok temu wkurzylem sie i rzucimlem prace ciupka. Teraz w pare godzin pracy w domu w internecie mam kilkanamscie tysiecy zlotych. Ja zaczynalem tu www.winstars.pl zreszta mozliwosci pms jest teraz duzo wiecej chatny kolanae bronie

Najnowsze wpisy