Sprzeczne sygnały

Money.pl / 2007-07-03 06:50
Komentarze do wiadomości: Sprzeczne sygnały.
Wyświetlaj:
samuraj jack / 2007-07-03 08:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich

udanych transakcji życzę
barakuda / 2007-07-03 08:29 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
witam, i również udanego dzionka życzę...
p.s. Samuraju , p. Bukiel jest członkiem Platformy JKM i z ramienia tej partii startował w wyborach parlamentarnych 2001,2005 ....bezskutecznie zresztą...
samuraj jack / 2007-07-03 08:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ano, jedyny szef związku, który chce sprywatyzowania....
nie rozumiem tylko, dlaczego na dzień dobry po wyborach powiedział, że jego celem jest obalenie rządu - wtedy jeszcze Marcinkiewicza;
prywatyzacja - jak najbardziej

pisałem - większe placówki przez jakiś nowootwarty rynek giełdowy; mniejsze na licytacji

kluczem jednak finansowanie, które powinno być prywatne - tzn. przez prywatne firmy ubezpieczenia zdrowotnego
to wymusiłoby resztę

ale tego nikt nie chce podjąć - kiedy powstawały Kasy Chorych mówiono, że kolejnym krokiem dopuszczenie prywatnych Kas Chorych, drugiego kroku nie zrobiono, a komuszki nawet cofnęły pierwszy...

i mamy kocioł
valjean / 2007-07-03 08:49 / Galernik
Samuraju z komuszkami przypominasz mi "Antka emigranta" hehe
znasz?
samuraj jack / 2007-07-03 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie znam... i chyba wiele nie straciłem:)
barakuda / 2007-07-03 08:42 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
co do tej " sławetnej" wypowiedzi- nie słyszałem ....,ale mam podejrzenia ,że coś zmanipulowano lub nadinterpretowano dla wiadomych celów...
co do reszty zgadzam się w 100%, ale nadzieji na zmiany przy aktualnym, socjalistycznym ukladzie- nie mam.
samuraj jack / 2007-07-03 08:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ten układ rządzi nami od zawsze...

różnią się tylko sprawami pozagospodarczymi - i dlatego głosowałem na PiS - bo lepszy w tych pozagospodarczych kwestiach
warren buffet / 2007-07-03 08:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Władysław Bartoszewski zwraca uwagę, że protestujący lekarze sprzeniewierzyli się przysiędze Hiopkratesa. Do takich wniosków skłoniła go sytuacja ze szpitala przy ulicy Brzeskiej w Warszawie, gdzie z powodu protestu lekarzy musiano ewakuować nawet pacjentów przebywających na oddziale intensywnej opieki medycznej.
- Przy obecnej sytuacji w służbie zdrowia wolałbym trafić zamiast do ewakuowanego szpitala - w którym prowadzona jest lekarska głodówka - wprost do zakładu pogrzebowego - pisze były minister spraw zagranicznych. I dodaje: "Te przynajmniej działają jeszcze w Polsce sprawnie".
EDiS / 2007-07-03 12:34 / Tysiącznik na forum
Na szczęście zakładom pogrzebowym nie zabraknie kilentów i jest nadzieja, że nie zastrajkują. W odróznieniu od chorych, którzy już sami się leczą to umarlak sam się nie pochowa a to byłby dopiero problem.
samuraj jack / 2007-07-03 08:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Spójrz tu - głównie na wypowiedzi BESKID
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=30002&postdays=0&postorder=asc&start=1065

co o tym sądzisz?
solletico / 2007-07-03 08:23 / Bywalec forum
a ja bym dał im podwyżki tylko zabronił prywatnych gabinetów i zobaczylibyśmy czy chciało by im się jeszcze strajkować
barakuda / 2007-07-03 08:55 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
ile masz lat , że tyle komuny w jednym zdaniu????
slaw / 2007-07-03 08:26 / Uznany Gracz Giełdowy
jak im zabronisz????? wolnosc gospodarcza jest ......... zakazy konkurencji w umowy wpisywac i po zabawie
slaw / 2007-07-03 08:13 / Uznany Gracz Giełdowy
nalezy takie sytuacje wykorzystywac i te szpitale likwidowac .... i w ten sposob reformować zmniejszajac siec bo szpitali jest za duzo .....
samuraj jack / 2007-07-03 08:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a co z pielęgniarkami i lekarzami? tak na bruk?
slaw / 2007-07-03 08:20 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc do nowego szpitala ..... ktos to musi robic ....... pewnie prawie wszyscy lekarze i pielegniarki zatrudnienie by znaleźli spokojnie
samuraj jack / 2007-07-03 08:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
sorki - moje powyższe pytanie to mała podpucha:))) sorki

a poważniej
bardzo spodobał mi się [i nie tylko mi} poniżej cytowany post

2007-07-01 21:50:28 | *.*.*.* | slaw
Re: Dziwna sesja na GPW na koniec tygodnia
co do mojej wypowiedzi poniżej to chodziło mi o to że jak kupuję akcje to jest moja zasługa
jak zarobie albo moj bląd jak strace .... ja odnosze inwestycje bardzo osobiscie nie szukam
"Onych" którzy pozwolili mi zarobic albo nie .... a że LC Corp za 3-5 lat zarobi ... myslę
ze tak ..... tylko że za 3-5 lat j*** przyszła spora korekta albo bessa bedziemy juz po to
jest wsytarcjacy okres na odwrócenie cyklu .....

__________________________________


jest on głęboko prawdziwy - również w odniesieniu do decyzji o wyborze zawodu i oczekiwań co do przyszłych pensji
nikt z nas, Slaw, inwestorów, nie biega do Skarbu Państwa z roszczeniem o określoną gwarantowaną wielkość zysków z inwestycji
gien1 / 2007-07-03 08:36 / portfel / Bywalec forum
A co do wyboru zawodu, to bardzo interesujące jest, że wybór zawodu lekarza jest tak popularny wśród dzieci lekarzy.
Nie wiem, czy chodzi o przyzwyczajenie do życia w nędzy, czy może o jakiś etos, albo jeszcze coś innego...
samuraj jack / 2007-07-03 08:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
do życia w nędzy...:)
slaw / 2007-07-03 08:31 / Uznany Gracz Giełdowy
co od poelegniarek nauczylieli lekarzi itd itd emerytow i rencistów problem uwazam jest duzo bardziej złozony Samuraju .... tak mi sie wydaje ...... panstwo nie moze budowac swojej siły na wywzku pracowniokow budżetówki .... a ponadto najpierw stworzmy warunki rynkowe dla madykow a potem oceniajmy .... stwozmy mozliwosci normalnego funkcjonowania wtedy kto dobry przetrwa kto słaby padnie ..... ale to liberalizm wiec jest to baaaa

moja siostra pracuje w prywatnym osrodku pielegniarka .... 1700 netto zarabia ....... wiec prywatyzacja .....
samuraj jack / 2007-07-03 08:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i gra Slaw, Twoja siostra najlepszym przykładem...

a co do wyzysku - Slaw - nie ma wyzysku - nikt nikogo nie zmusza do pracy w budżetówce
każdy ma wolny wybór - jak sam pięknie napisałeś

"jak kupuję akcje to jest moja zasługa
jak zarobie albo moj bląd jak strace"

pozdrawiam
wim / 2007-07-03 08:22 / Bywalec forum
powiem krótko prywatyzacja
fuks2000 / 2007-07-03 08:03 / Tysiącznik na forum
dzień dobry!
finsz w stanach sympatyczny, jak to się przełoży na nasze otwarcie?
zielonego życzę!
valjean / 2007-07-03 07:55 / Galernik
to już hyba ostatni etap tej hossy bo otwarcie na bezczela lecą i myślą że sami kretyni zostali:
"W związku z bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów akcjami Sanwil S.A. Pan Adam Buchajski rozważa możliwość zmniejszenia swojego zaangażowania w walory Spółki."
Panie B. - geniuszem nie jestem ale kompletnym idiotą również i nazwałbym to po imieniu ale cenzura wytnie i nieładnie się wyrażać nie będę....
witam
warren buffet / 2007-07-03 08:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he no co, jest poprostu wspaniałomyślny :)
valjean / 2007-07-03 08:23 / Galernik
jak taki wspaniałomyślny to podam mój nr konta niech zrobi jakis przelewik ;)
tafcik-real / 2007-07-03 08:02 / portfel / Gracz Giełdowy
ależ jakie to inteligentne :-)
bigus / 83.31.32.* / 2007-07-03 07:43
Mam pytanie ,czy podczas sesji mogę wystawić zlecenie PKC i czy będzie zrelizowane , nigdy tego nie robiłem .
zeppelin / 2007-07-03 08:36 / Tysiącznik na forum
Chyba nie chcesz wstrzymywac notowań? ;))
rpp / 2007-07-03 08:24 / Tysiącznik na forum
tak ale to nie fair wobec innych tak pekacem uderzać ;)
sitting bull / 212.2.99.* / 2007-07-03 07:47
no cóż.............tak
-ri- / 2007-07-03 06:50 / portfel / "Mały Miś"
Witam wszystkich
Taki cytat z porannego serwisu WPN.PL :

"Miliard euro może zapłacić za udziały w światowym kocernie zajmującym się przetwórstwem metali największy prywatny inwestor na warszawskiej giełdzie.

Roman Karkosik ma zamiar kupić mniejszościowy pakiet akcji spółki notowanej na jednej z europejskich giełd. Przedsiębiorstwo działa w znanej mu branży - przetwórstwa metali. Szacunkowa wartość transakcji to miliard euro - poinformował "Parkiet".

Powodem, dla którego inwestor wybiera się na zakupy za granicę, jest fakt, że tam jest taniej. Jego zdaniem firmy z warszawskiej giełdy są przewartościowane, a wśród nich - szczególnie te reprezentujące tzw. deweloperkę. - Trzeba liczyć się z rychłą korektą notowań - mówi w wywiadzie dla "Parkietu". "
dżeju / 2007-07-03 08:42 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ha ha, zwłaszcza te jego są tego
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy