Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distosi

swinskatarczyca / 2018-03-11 04:52
Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormic

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję połowę czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie.
Termin ważności 9.2018.
Cena za tabletkę 3zł, włącza koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii.
Oczywiście, mogę też wysłać opakowanie 100 tabletek, za 250zł. Będzie też znacznie dłuższa data przydatności.
Lek jest ciężko dostępny na NFZ, trzeba czekać do 10 tygodni na sprowadzenie.
Jan Krongboon
massagewarsaw@gmail.com
www.facebook.com/kurs.tajski
Wyświetlaj:
swinskatarczyca / 2019-04-27 12:46
Sprzedam Ivermectin Praziquantel Albendazole Metronidazole Mebendazole Niclosamid sell medicines leki

Medicines from Thailand:

Ivermectin 6mg 25zl
Praziquantel 600mg 2.5zl
Albendazole 400mg 6zl
Metronidazole 400mg 1zl
Mebendazole 100mg 1zl
Niclosamid 500mg 2zl

Streptomycin 5g 40zl
Ceftriakson 1g 25zl
Disulfiram 500mg 2zl
Ciclosporin 100mg 4zl
Vitamin C injection 500mg 3zl

Itraconazole 100mg 3.5zl
Ketokonazole 200mg 2zl
Fluconazole 200mg 3zl
Nystatin 100k and 500k 2zl
Amphotericin B 10g 80zl
Doxycycline 100mg 2zl

Long expiry date.

Send worldwide airmail recorded delivery, 2-3 weeks, for 20zl. With orders over 200zl free postage.
Take payments by paypal or Barclays.
I can try to find any other medicine similar to listed above.

Leki te są również już w Polsce, do wysyłki w krajach Unii Europejskiej, które mają ścisłą kontrolę celną, np Niemcy, Szwecja.

Wysyłka pobraniowa koszt 20zl lub osobiście koło Warszawy.

Ceny leków wysyłanych z Polski może być wyższa, od podanych, w związku z prowizją i podwójnymi kosztami pocztowymi.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698
prazykwantel sprzedam / 171.97.171.* / 2018-05-19 16:31
Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedam
Mam do odstąpienia tabletki Zentel Albendazole 200mg 5zł/tabletka, 2 tabletki w listku, zapakowane w pudełko kartonowe.
Ważność 12.2020.
Lek jest w oryginalnym opakowaniu.

Wysyłka pobraniowa 20zł lub koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii 20zł.

Oferuję równiez inne leki przeciwpasożytnicze na robaki, tasiemce, przywry, motylice, glisty.

Prazykwantel 600mg, od 2.5zl/tabletka, 08.2021

Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022

Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka, 03.2020.

Stromectol Ivermektyna 6mg od 20zl/tabletka, 04.2019

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.

Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.

Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com
www.facebook.com/kurs.tajski

Najnowsze wpisy