Forum Forum prawneCywilne

SPRZEDAŻ DZIAŁKI ZAKUPIONEJ W CZASIE TRWANIA MAŁŻEŃSTWA. PROSZĘ O POMOC

SPRZEDAŻ DZIAŁKI ZAKUPIONEJ W CZASIE TRWANIA MAŁŻEŃSTWA. PROSZĘ O POMOC

Magdaaa / 83.25.71.* / 2007-07-14 19:22
Potrzebuję pilnie pomocy, gdyż mam duże problemy z byłym mężem. Jesteśmy po rozdzielności a także po rozwodzie. Mąż w czasie trwania małżeństwa wszystko co kupował zapisywał na siebie i był w księgach wieczystych sam. Niedawno sprzedał sam działkę z zabudowaniami bez mojej zgody, nic o tym nie wiedziałam, ani nic za to nie dostałam. Jest to dla mnie bardzo wartościowa działka i jest bardzo dużo warta. Chciałabym uzyskać pomoc czy mogę wystąpić o unieważnienie zapisu?? Bo ta działka była zakupiona w czasie trwania małżeństwa i przed rozdzielnością. Co mogę w tej sytuacji zrobić???
Mam jeszcze jeden problem. Mamy wspólne mieszkanie, gdzie oboje byliśmy wpisani do 1/2. Teraz okazało się, że mąż sprzedał tą swoją część i wprowadzili się tam, ci wsłaściciele, którzy kupili 1/2 mieszkania. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Jak mogę się tych osób pozbyć? Czy mogę im nadzucić wysoki czynsz aby sprzedali mi te pół mieszkania? Mąż robi to wszystko aby nie płacić dzieciom alimentów, teraz się wszystkiego wyzbywa i za "grosze". Proszę o pomoc.

Najnowsze wpisy