Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprzedaż spółek Skarbu Państwa. PiS ostrzega

Sprzedaż spółek Skarbu Państwa. PiS ostrzega

Wyświetlaj:
tomala589 / 77.255.211.* / 2015-07-18 06:31
Nigdy nie oddam głosu na PIS!! to mają być katolicy i chrześcijanie którzy kochają bliźnich jak siebie samych? To kłamanie objeżdżając Polskie i to ciągłe obrażanie przeciwników politycznych oparte głownie na kłamstwach wyssanych z palca? Do tego kłamią wyborców że wszystko wszystkim dadzą wiedzą przecież ze budżet Polski już teraz jest z długiem przy oszczędzaniu a pod ich władzą dług wzrośnie o 100% !To nie jest katolicyzm!!! Nigdy nie oddam głosu na PIS!
krkt / 85.222.88.* / 2015-07-18 06:59
To nie oddawaj
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
andrzej456 / 77.255.211.* / 2015-07-18 06:30
Ciągłe ujadanie, sofizmaty i złośliwość aparatczyków z PiS sekty , utwierdziło mnie w przekonaniu że partia KAczyńskiego jest tylko żartobliwie nazywana "Prawo i Sprawiedliwość" a tak naprawde to Podsłuchy i Schizofrenia, lub Potwory i Spółka . PiS jest to partia tak przesiąknięta żądzą władzy, tak pełna nienawiści, pełna kompleksów, że boję się takich ludzi o takim przewrotnym sposobie rozumowania. O ich rządach w koalicji z Samooborą i LPR, Polacy mają jak najgorsze zdanie. Nawet własnych koalicjantów prześladowali. To nikczemność, aby niszczyć ludzi w taki sposób! Takim ludziom jak Kaczyński , którzy w ten sposób pną się do władzy nigdy nie oddam swego głosu. Najemnicy z PiS z ich obmowami, pomówieniami, przypuszczeniami, oskarżeniami, złymi sugestiami nigdy nie otrzymają mego głosu. Kaczyński może mamić hasłami ludzi, tych którzy są sfrustrowani i nie potrafiący odróżnić prawdy od tych sztuczek. . Mam też nadzieję że motłoch popierający PiS sekte skończy na śmietniku polskiej histori Jak można pożądać tak bardzo władzę i jednocześnie opluwać swój kraj jak to robi Macierewicz i mlaskaty prezes . Dla mnie to haniebne. Tego Kaczyńskiemu nie może wybaczyć ani zapomnieć. Nigdy nie usłyszałem, aby z uznaniem o kimkolwiek się wypowiadali z innych opcji politycznych niż ich własna. Nie słyszałem, aby dawali mądre propozycje. Mam juz dość tych faryzejskich sztuczek. Mierzi mnie te ciągłe sączenie jadu i próby zatrucia umysłów ludzi obmowami. . Pozdrawiam wszystkich , którzy nienawidzą Kaczyńskiego Macierewicza oraz całego PiSowskiego motłochu i poprają moją opinię . PiS sekcie moge tylko pokazać środkowy palec :)
BiednyAndrzej / 195.191.109.* / 2015-07-18 07:27
Ujadania, to pewnie uczyli się od Ciebie :)
Ala 60 / 83.11.152.* / 2015-07-17 20:44
Powinniśmy jako kraj dążyć do repolonizacji banków i instytucji finansowych . Mamy ostatnio przykład co się dzieje z kredytami tzw. frankowymi , szczególnie banki z obcym kapitałem nie chcą przestrzegać prawa . Jak do tego dojdzie to niedługo znowu będzie powtórka z rozrywki . Tym razem ofiarą mogą paść złotówkowicze , bo po restrukturyzacji kredytów frankowych już nie będą mieli na kim żerować. Także nie powinno się dążyć do sprzedaży spółek skarbu państwa obcemu kapitałowi.
Nie rozumiem tego , czyżby nasz kraj był już w podobnym kryzysie jak Grecja skoro pozbywamy się majątku narodowego ?
nemo57 / 94.254.133.* / 2015-07-18 06:21
Co ma prywatyzacja czy repolonizacja do kredytów we frankach ???
Jak kredytobiorcy frankowi dzieki niskiemu kursowi franka płacili mniej niż złotówkowi nikt nie robił "rabanu".. Teraz podnoszą larum .to samo dotyczy Amber Gold . Polacy chcieli by zarabiać na kursach walut czy dziwnie wysokim oprocentowaniu lokat. Jak coś nie wyjdzie to winni wszyscy dookoła z Rządem na czele . A może winni jesteśmy sami sobie , może to winna nasza głupota i brak finansowego obycia. chcemy kapitalizmu w biznesie i ochrony Państwa jak za komuny. Tak sie nie da
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy