Forum Polityka, aktualnościKraj

Stadion Narodowy zbada komisja

Stadion Narodowy zbada komisja

Money.pl / 2012-02-13 10:55
Komentarze do wiadomości: Stadion Narodowy zbada komisja.
Wyświetlaj:
artue / 178.217.39.* / 2012-02-14 14:09
a szkopki sie z nas śmieją z cała europą wstyd mi za mój rząd za moje drogi za moją służbę zdrowia za eurodeputowanych kłótników za ambasadorówi inne gówno
Dogmarov / 2012-02-14 14:19 / Bywalec forum
Hahahaha... no proszę to już zakrawa serio na jakąś komedie...komisja któ¶a ma sprawdzić stadion narodowy...widzę że wyniuchano kolejną możliwość na wydanie pieniędzy podatników!! A wszak jak sam Donald Tusk powiedział trzeba zacisnąć pasa...
mś / 78.156.164.* / 2012-02-14 09:11
Jak wiadomo wszystkim- nikt z "organów " ustawodawczych lub wykonawczych nie odpowiada za krzywdę moralną lub działania niekorzystne dla skarbu państwa -finansowe. Dotychczas udaje im się jedynie wyciągać pod każdym pozorem forsę ze źródełka. Ciągnąć ile się da jak się da, bo za chwilę może będzie musiał oddać fuchę innej partii, kumplowi, który też chce a miał szczęście za sprawą wyrobasów elektorackich, którzy w imię "demokracji" poszli na wy r oby.
Zgadnijcie, gdzie znajduje się największy śmietnik ludzkości ? Wiecie, że i to, im Lotto !
meluzyna / 164.127.129.* / 2012-02-13 14:17
Najprawdopodobniej stadion nie nadaje sie do uzytku, ma jakis powazny feler tylko ukrywa sie ten fakt przed spoleczenstwem bo jak na razie to chyba najdrozszy stadion na swiecie i taki bubel. Kto za to wezmie odpowiedzialnosc ? jesli nadal beda rzady Tuska to odpowiedzialnosc zrzuci sie na krasnoludki.
acomitam / 195.191.163.* / 2012-02-13 13:03
Próżne wysiłki! Prokuratura to zbrojne ramię bezpieczniaków i platformiarzy! Służy głównie do gnębienia niewygodnych politycznie osobników. Działa zgodnie ze starą Leninowską zasadą wedle której na każdego znajdzie się przepis. A jak pojawi się prokurator, któremu za bardzo zależy i nie słucha rozkazów, że wspomnę Pasionka, tego dni są policzone.
heniek14 / 83.238.126.* / 2012-02-13 12:25
Czego można się sPOdziewać PO Matołach?Jaka jenteligencija wybrała,takie matolstwo rządzi.Szkoda tylko młodego pokolenia.To oni będą spłacać PObrane kredyty oraz inne niePOtrzebne(łapówki)wydatki.Ale im żyje się za b.dobrze.Nie lepiej.Młodzi,głosujcie na PO.Czeka was świetlana przyszłość.Zanim zarobicie na długi PO minie wasz żywot.POwodzenia.
Wapniak / 2012-02-13 12:16 / Tysiącznik na forum
Polnische wirtschaft - U ha...ha...ha...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2012-02-13 12:14

zdaniem Hofmana, o tym, że w Polsce jest tylko jedna partia prawicowa.


Owszem. Nowa Prawica.
budowlaniec / 79.162.7.* / 2012-02-13 11:55
na narodowym pękają ściany !!!,
pękają ściany na tzw garażach, są wyraźne rysy.
Trawa na zewnątrz jest "przybita" do nasypów prętami, po usunięciu pręta trawa spada... masakra
kilka szyb na zewnątrz na poziomie garaży jest popękanych
mówią że "budynek osiada to normalne" bzdura
jest źle zaprojektowany
edeq / 164.127.50.* / 2012-02-13 11:17

zdaniem Hofmana, o tym, że w Polsce jest tylko jedna partia prawicowa.

W 2007r pod koniec kadencji PiS zrobił projekt ustawy o dostępie do zawodów rzemieślniczych.
Warunkiem wykonywania niemal 100zawodów miałoby być przynależność do cechu. Prawica jak cholera. Banda załganych krętaczy!
grona gniewu / 94.42.189.* / 2012-02-13 11:08
czy gdzies na świecie układa się murawę 5 dni przed meczem ?

przed mrozami nie zasunęłi dachu i już nie mogą bo poniżej minus 5 jest to niemozliwe. Brawo klauny !

kolejni eksperci platfirmy z dyplomami od REKTORA TUSKA.

test Narodowego zrobi donek ze swoimi chłopakami z gabinetu. Teraz to będzie ich stadion ,
hryniu / 2012-02-13 10:56 / Bywalec forum
No i raz w życie z Panem Posłem Hofmanem muszę się zgodzić. Aż jest mi z tego powodu przykro. Ale prawdą jest że kwestia narodowego to kolejny blamaż i kompromitacja.
Mamy stadion za ok 2mld pln - a nie możemy na nim rozgrywać meczy ligowych o podwyższonym ryzyku. To szczerze mówiąc ja nie mam pojęcia kompletnie żadnego na temat budowlanki - ale pierwsze pytanie jakie bym zadał projektantowi brzmiałoby czy stadion będzie użyteczny również po euro. Bo wygląda na to że zbudowaliśmy sobie piękne obiekty ale nie możemy z nich korzystać. We Wrocławiu jest podobny problem - mecze Śląska z Lechią i Wisłą mogły się odbyć gdyż były to mecze z zaprzyjaźnionymi klubami. Na mecze o podwyższonym ryzyku zgody raczej nie będzie. Więc po raz kolejny wydaliśmy kasę i mamy tylko kłopoty.
manmen / 83.1.194.* / 2012-02-13 11:49
Dziś słuchałem Listkiewicza. To normy UEFA zabraniają dzielić stadion na oddzielone siatką sektory (bezpieczeństwo). Można tylko tworzyć strefy buforowe (sektory z ochroną i policją). Poza tym przewiduje się rozegranie jedynie ok. 5 meczów w roku. To nie będzie stadion ligowy a miejsce imprez.
hryniu / 2012-02-13 13:20 / Bywalec forum
I pytanie czy nam jest w takim razie taki stadion potrzebny na którym nie można będzie rozgrywać meczy ligowych... Wydaje mi się że tego potrzebuje nasza piłka. Za co my je utrzymamy w takim razie jak nie będą mecze ligowe rozgrywane.. Ja tu czegoś nie rozumiem. To my bogaty kraj w takim razie musimy być skoro nas stać w błoto kasę wrzucić
poprzecie / 46.186.57.* / 2012-02-13 10:55
Bananowa Tuskolandia = marne skorumpowane ubeckie państewko

Najnowsze wpisy