Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stadnina w Janowie Podlaskim. Będzie rozpisany konkurs na prezesa

Stadnina w Janowie Podlaskim. Będzie rozpisany konkurs na prezesa

Wyświetlaj:
esteta763 / 83.23.19.* / 2016-04-07 00:12
Rozwalili stadninę która przynosiła krociowe dochody,rozwalą Polskę byle tylko znależć winnych katastrofy,a Jurgiela trzeba postawić przed trybunałem stanu,to ćwok.
ja134 / 77.114.88.* / 2016-04-07 00:12

Będzie rozpisany konkurs na prezesa stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim

Po co ten konkurs ? Przecież rezerwy kadrowe i rodzinne prominentów pis jeszcze się nie wyczerpały, a sam pan jurgel ma jeszcze młodego i ambitnego kandydata na zięcia, który w ubiegłym roku zdobył licencjat z bibliotekoznawstwa. Wiadomo więc, kto wygra konkurs...
jack13 / 83.31.161.* / 2016-04-07 00:08
Jak PIS rządzi to nawet konie padają
pawel1729 / 185.74.84.* / 2016-04-06 23:56
troszku mało tych zgonów na rzetelną ocenę , troszku poczekajmy na następnych sąsiadów.
Alek 904 / 83.238.227.* / 2016-04-06 22:04
To że padły dwie lub cztery klacze (konie) to nie ma związku z tym jaka opcja POlityczna zarządza bo ten prezes stadniny ani koni nie karmi ani na oczy nie widzi. POmylony smarkaty Brejza ma w genach zaKODowane plucie jadem i obwinianie opozycji za to, że nie "np" ŚWIECI SŁOŃCE LUB NIE PADA DESZCZ. Przepraszam za porównanie ale w ostatnich trzech miesiącach zmarło na mojej dzielnicy pięć osób w młodym wieku: dwóch sąsiadów i trzy sąsiadki!!! Czy to też wina PIS????????????????Proszę (pseudo)ekspertów z PO o ocenę tzw. "PRAWDOPODOBIEŃSTWA"
Ja-z / 46.151.136.* / 2016-04-07 00:50
Pan Jurgiel pomógł panu senatorowi załatwić prywatę, ale nie wyszło, bo jest burakiem i burakami są przez niego awansowani pisiole; dlaczego pisiole o tym nie piszecie? Teraz uda, ze był przetarg i znowu swojaka mianuje, ale bez osobistej odpowiedzialności. Jurgiel całą akcję tak szybko załatwiał, że Kaczyński nic o tym nie wiedział i potem mleko się już rozlało, bo Kaczyński do błędu nigdy się nie przyzna. Teraz, to w zaparte.
Aleksander 975 / 185.21.151.* / 2016-04-06 23:44
Co ty wyPiSujesz miernoto?! Nikt nie podnosiłby sprawy, gdyby nie stuknięty Jurgiel, który wywalił poprzedni zarząd za to , że padł jakiś koń. To był główny argument. A to fachowcy od kilku dobrych lat w temacie. Padanie zwierząt się zdarzają i jakoś kaPiSzon Jurgiel nie kontroluje schronisk, gdzie zdycha pełno kotów, psów i innych żyjątek. Pod pretekstem zaniedbań prezesa odwołał go ze stanowiska. Sam wspomniałeś, że prezes ich osobiście nie karmi, więc nie strzelaj sobie w kolano. Stąd cała afera. Skoro przez to, że padł koń Jurgiel chłop pańszczyźniany odwołał szefostwa, to prawo Hammurabiego - padły kolejne konie, więc niech odwołuje kolejny zarząd. A że to są "swoi" nie "obcy", to sorry... Słowo się rzekło...
Iiiiii / 94.254.242.* / 2016-04-06 23:34
To na pewno wina Tuska ;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy