Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stadniny koni arabskich. Nowy menedżer w Janowie podrasował swoje CV?

Stadniny koni arabskich. Nowy menedżer w Janowie podrasował swoje CV?

Wyświetlaj:
nino172 / 31.61.141.* / 2016-04-01 09:54
TEN NOWY OREZES MA KOBYLI ŁEB ,ALE MÓZG MRÓWKI !
Wybitny filmowiec in spe / 79.173.1.* / 2016-04-01 09:45
Ja od jutra będę wybitnym reżyserem filmowym. Regularnie chodzę do kina, obserwuję dzieła największych twórców tego świata, odwiedziłem już multipleksy w Oslo, Berlinie, Paryżu i Pradze, więc znam branżę od podszewki. Oczywiście jestem bystry, więc również zaobserwowałem typowe zachowania publiczności, co im się podoba, ile jedzą popcornu itp. Przede mną świetlana przyszłość. Dzisiaj wysyłam swoje CV do Hollywood i czekam tylko na poważne propozycje.
observatore / 95.48.83.* / 2016-04-01 09:39
"Dobra" zmiana, a już liczący się na świecie hodowcy zarzucają zwykła kłamstwa jakiemuś pisowskiemu stajennemu. Szybko okazuje się, kim w rzeczywistości są pisfachowcy. Za to jak ślicznie pishejterstwo bredzi, że jak wyrzucali kogoś z pracy, jakiegoś sprzątacza albo odźwiernego, to nikt nie płakał! Ano, po takich, których bez problemu i od ręki można zastąpić takimi samymi nisko kwalifikowanymi pracownikami, nikt nie płacze i problemów nie robi z tego powodu. Ale po autentycznym fachowcu, znawcy tematu i uznanemu specjaliście - płakać należy, bo takich, jak on, ze świecą szukać! I na tym to polega, że ludzie trudni do zastąpienia byli, są i będą i porównywanie ich do przeciętnego popieracza PiS mija się z celem. Może i wielu z pishejterów umie pisać, choć z błędami ortograficznymi i gramatycznymi, ale jakoś żaden z nich nie nadaje się do zastąpienia Sienkiewicza. I widać wyraźnie, że PiS już jedną branżę sprowadził do swojego niziutkiego poziomu - hodowlę koni arabskich! No, cóż, wielcy poprzednicy i mistrzowie PiS, jak np. Gomułka, też mieli w głębokim poważaniu konie arabskie. Bo co to za koń, co to wozu ani pługa nie pociągnie, prawda, pisiarczykowie?
WOLNY / 83.28.255.* / 2016-04-01 09:37

OD CZEGOS TRZEBA ZACZĄĆ!!! KAZDY MUSI PRZEJSC SZCZEBLE!!! NAJPIERW WYNOSI SIE GNOJOWIZNE A POZNIEJ SIE MYJE KONIE A NA SAM KONIEC ZOSTAJE SIE PREZESEM!!!!

CZPAJEW TEŻ OD CZEGOŚ ZACZYNAŁ, CZYSTY BOLSZEWIZM, KIEROWNICTWO DLA MIERNOT
borek133 / 62.141.209.* / 2016-04-01 09:28
Oszuści w Polsce mają się bardzo dobrze. Taki to już klimat. Prawdopodobnie to zwolennicy PIS-u.Przysięgam wam PIS-owcy,jeżeli spełnicie obietnice purpuratów to zrobię wszystko żeby przy następnych wyborach moi znajomi na was nie głosowali i będziecie musieli przegrać te wybory. Może lepiej żeby jednak PO rządziło bo szykuje się straszna ciemnota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
adam d 66 / 83.24.33.* / 2016-04-01 09:25
proponuję zmienić dudę zakłamanego , bo za to co robi duda to mi wstyd że taki fałszywiec jest u władzy. przy nim wałęsa to prawdziwy mąż stanu, a szlak mnie trafia jak pisowcy paradują na kolanach przed księżmi przed kamerami a pużniej w kazaniu módlmy się za władzę i prezydenta. to jest to chrześcijaństwo, miliony na konta oligarchów za propagandę kościelną.
nikola 77 / 83.24.33.* / 2016-04-01 09:14
przecież PISOSTWO to jeden wielki przekręt, dla nich to normalne i nawet to tłumaczenie że to nic że nie ma o tym pojęcia, nauczy się bo są eksperci którymi będzie nadzorował. To jest chory kraj, osoba od gnoju w katarze będzie nadrozowała wieloletnich fachowców bo PIS wprowadza partyjnych niedouków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ela karuzela / 194.30.179.* / 2016-04-01 09:11
Czego się spodziewać ze strony pisu. Zawsze kłamali, kłamią i kłamać będą!!!! Tylko smutne że mamy tylu głupców/naiwniaków którzy na nich głosowali.
glock9 / 83.238.87.* / 2016-04-01 09:10
pis to jadacy walec- kierowca jest prostakiem bo to wystarczy aby kierować tępą kupa złomu a ponieważ kieruje taką maszyną to pokazuje swoją pseudo siłę i miażdży wszystko co napotka na swej drodze...nie wazne czy dobre czy złe...ot i taka smutna prawda...tutaj tylko pomoże amerykański wzór demokracji czyli 9mm.
mnich70 / 37.190.217.* / 2016-04-01 09:07
Jak na PIS to i tak duże kompetencje. Mogli zatrudnić kierowniczkę SPOŁEM czy fizjoterapeutę.
rYSIEK604 / 5.172.236.* / 2016-04-01 08:57
OD CZEGOS TRZEBA ZACZĄĆ!!! KAZDY MUSI PRZEJSC SZCZEBLE!!! NAJPIERW WYNOSI SIE GNOJOWIZNE A POZNIEJ SIE MYJE KONIE A NA SAM KONIEC ZOSTAJE SIE PREZESEM!!!!
pislam od gnoju / 78.9.152.* / 2016-04-01 09:12
jesteś w błedzie , w pislamie po gnoju od razu mozna byc prezesem (funkcja tylko dla wybranych)
hp 55 / 95.48.40.* / 2016-04-01 08:48
Nie ma się czego czepiać, przecież to pisowska dobra zmiana, kolejny wysokiej klasy ekspert zatrudniony na miejsce nieudacznika z kilkudziesięcioletnim stażem i jakimiś tam osiągnięciami.
Inteligenciuch / 212.109.154.* / 2016-04-01 08:48
Pisząc o "utracie zaufania" i "braku nadzoru weterynaryjnego" za czasów Treli warto wspomnieć że kilka tygodni temu, już po zatrudnieniu nowego prezesa i Mateusza Leniewicza-Jaworskiego w identycznych okolicznościach jak Pianissima padła klacz Preria. Oczywiście nie spowodowało to ani utraty zaufania do nowego prezesa ani nie zarzucono mu braku nadzoru weterynaryjnego. Taki rodzaj "sprawiedliwości" w państwie "prawa" w wydaniu PIS.

Najnowsze wpisy