Forum Forum inwestycyjneSpółki

STALEXPORT - Czy wystrzeli jak Mostostal Export ?!

STALEXPORT - Czy wystrzeli jak Mostostal Export ?!

Obserwator Rynku / 83.145.187.* / 2008-04-19 22:45
Wykres Stalexportu do złudzenia przypomina mi wykres Mostostalu Export tuż przed wystrzałem. Jeżeli rzeczywiście Stalexport wygra ten przetarg za 5 MILIARDÓW PLN to zeszłoroczny szczyt jest w zasięgu ręki. Co sądzicie?
Wyświetlaj:
rafal-malkiewicz / 2008-04-20 21:57 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Wykresy Mostostalu i Stalexportu w pewnych odcinkach faktycznie może i sę podobne. Ogólnie wątpię w taki dzień jak na mostostalu, w którym był ponad 20 % zysk.

Przyjrzałęm się wykresom na Metastocku i szczerze wątpię, szybciej Stalexport spadnie niż wzrosnie, tak jak mostostal.
Chcesz podyskutować na ten temat, to moje gg 5475944
pozdrawiam
Obserwator Rynku / 83.145.187.* / 2008-04-20 23:08
OK - Zobaczymy kto miał rację pod koniec tygodnia. Dodam tylko, że na początku tego tygodnia ma się ponoć rozstrzygnąć przetarg na Słowacji !!! Jeżeli Stalexport wygra (wchodzi w skłąd konsorcjum ze Slovakpass) to będzie naprawdę gorąco! (wartość oferty to 19 MLD SK)

http://hn.hnonline.sk/2-24113570-k10000_detail-63
rafal-malkiewicz / 2008-04-22 14:33 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Pierwsze wsparcie o którym pisałem na www.investunion.pl zostało przełamane. Teraz , kurs prawdopodobnie zejdzie w oklice 2.65-67. Jeśli zostanie przełamany to testujemy styczniowy dołek.pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy