Forum TechnologieNauka i wiedza

Stalin ma obrońcę. Wnuk chciał go uchronić przed zarzutami

Stalin ma obrońcę. Wnuk chciał go uchronić przed zarzutami

Wyświetlaj:
cichy bis / 164.126.91.* / 2012-09-15 09:06
jesli trybunal praw czlowieka dziala na podobnych zasadach jak nasz wymjar sprawiedliwosci ,, na telefon ,, a mysle ze tak dziala to szkoda kruszyc beton , STALIN zostanie oceniony przez historje prawdziwa zaczekajmy jeszcze kilka lat ,nie wszystkie grupy zawodowe dopadl ,, syndrom PGRU,, NADAL ZYJA W SOCJALIZMIE . JEST TO BYDLO uzalezniajace poglady od mozliwosci kariery
adert / 83.1.81.* / 2012-09-12 12:06
Nie byłem nie widziałem, a ludzkie przekazy są barwione. Stalin dziś ma to gdzieś. Ogólnie szarego człowieka mało mnie to obchodzi, tak jak i dzisiejszych oficerów czy mam co jeść.
matiszu / 2012-09-12 12:37
ja rozumiem, że to jest rodzina, ale trzeba nie mieć chyba sumienia, żeby coś takiego wyprawiać, przecież wiadomo ze Stalin był winny, że ejst odpowiedzialny za tą śmierć zbiorową to jaki tupet mieć tzreba, jaką bezczelność w sobie, żeby go bronić jeszcze?
cichy bis / 164.126.91.* / 2012-09-15 09:14
przepraszm nigdy nie komentuje wypowiedzi ale chce tylko zauwazyc iz to ze piszesz to jego moze zasluga w polsce sanacyjnej 30 procent to analfabeci popatrz z jakiego rodu pochodzisz i tak staraj sie zrozumiec historje ,przepraszam za wskazowki

Najnowsze wpisy