Forum Polityka, aktualnościKraj

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
roland_topor / 2010-07-15 15:34 / Bywalec forum
No i wychodzi na to, że jednak było "ląduj, dziadu!" co podejrzewałem od samego początku. A Jarek próbuje to zawrzeszczeć rozpętując wojnę polsko-polską od nowa.
Cała ta jego " przemiana", którą odstawiał przed 2 lipca to ulubione drzewo Jana Kochanowskiego, co też dla mnie było jasne, bo obserwuję jego krecią robotę już od 1990.

I dlatego głosowałem na Bronka.
nare / 89.75.35.* / 2010-07-16 22:33
już wkrótce się dowiesz jak Ci Bronek okaże wdzięczność
pan władek / 89.231.114.* / 2010-07-15 22:39
już wiesz, prokurator rezydujący w TVN Cię poinformował
wybór jak cholera / 93.63.71.* / 2010-07-15 19:52
a co za tym idzie na konDonka i wibratorka Palikmiotka
buc_pucybut / 2010-07-15 17:22 / Tysiącznik na forum
tak sp Lech K tak samo winien za lądowanie jak i za aferę hazardowa a zbychu rychu i miro to jego ludzie palnij się w głowę Pełowska tubo
roland_topor / 2010-07-16 12:22 / Bywalec forum

tak sp Lech K tak samo winien za lądowanie jak i za aferę hazardowa a zbychu rychu i
miro to jego ludzie palnij się w głowę Pełowska tubo


bucu_pucybucie, sama twoja profesorka potwierdza, że miał co najmniej współudział,
Na drugi raz nie zaczynaj lektury od komentarzy, tylko od tekstu, którego one dotyczą.



już wiesz, prokurator rezydujący w TVN Cię poinformował


panie władek, nie czytasz pan dokładnie tego, co komentujesz. Piszę wyraźnie, że dowiedziałem się z powyższego artykułu od twojej profesorki.

wyborze jak cholera, tego nie będę komentował, bo to nie mój poziom. Ale nie dziwię Ci się: pisowcy od co najmniej 2007 roku zeszli do parteru

a co za tym idzie na konDonka i wibratorka Palikmiotka
pitt2 / 77.253.30.* / 2010-07-15 17:33
A gdzie roland cos pisał o winie L.Kaczynskiego za aferę hazardową, bucu?
gamoń / 89.76.206.* / 2010-07-16 19:58
wystarczy, że dzielny przewodniczący napisał we wnioskach do raportu. Martwi nie mogą się bronić. Gosiewski z Lechem K. wrobili biednego Schetynę, Drzewieckiego i Chlebowskiego. Dalej wierzcie w te cuda ze wzrostem gospodarczym itp. Najjaśniejsza PO wyprowadzi Was z kryzysu................na manowce.
nono / 213.238.69.* / 2010-07-15 19:48
a co takiego napisał ów roland, że warto to komentować bucu?
Votan / 94.42.37.* / 2010-07-15 15:19
Takie wypowiedzi polityków przypominają, że nie żyjemy w Europie tylko w zadupkowym ciemnogrodzie.
Nie dziwie się że tylu młodych ucieka z tego dziwnego kraju, gdzie politycy potrafią się jedynie kłócić jak dzieci w piaskownicy o łopatki, i sypać piaseczkiem po oczętach.
gregorian57 / 79.187.108.* / 2010-07-19 15:07
To jest raczej tak, że jedna część Polski myśli samodzielnie, czyta co chce i wyciąga wnioski a druga część Polski ogląda TVN, czyta wymiotną i już wie, nie musząc myśleć samodzielnie. Adaś myśli za nich i mówi jakie maja mieć poglądy. Dla uniknięcia problemów ze zrozumieniem informuje, że ta druga część to zwolennicy PO.
pirek123456 / 89.78.107.* / 2010-07-19 22:23
Rozśmieszyłeś m,nie pisząc o samodzielnym myśleniu pisowców... Gdyby ludzie pisu myśleli samodzielnie, to by ich Kaczyński natychmiast z partii wyrzucił, a Rydzyk z ambony wyklął. Jak śp. p. Kaczyńska zapomniała się, to Rydzyk natychmiast pokazał, gdzie jest jej miejsce wyzywając publicznie od czarownic... Kaczyńscy z Rydzykiem rozgrywają kartę ciemnoty i zabobonu w Polsce i ich wasale muszą uważać na słowa..
PiS liczy na słabą pamięć Polaków i rzeczywiście matołki zapominają jak PiS rządził...
B_7 / 195.35.80.* / 2010-07-15 16:33
A to wszystko dlatego,ze jedna część Polski myśli samodzielnie a druga cześć słucha i wierzy Kaczyńskiemu frustratowi życiowemu...
Floyd / 2010-07-16 19:08 / Tysiącznik na forum
Ja tam widzę tyle samo głupków po obu stronach barykady, wystarczy poczytać czy posłuchać.
Wyobraź sobie, że istnieją też ludzie którzy nie identyfikują się z żadną stroną zaistniałego konfliktu.
roland_topor / 2010-07-16 15:29 / Bywalec forum

A to wszystko dlatego,ze jedna część Polski myśli samodzielnie a druga cześć słucha i
wierzy Kaczyńskiemu frustratowi życiowemu...


Dokładnie tak.
hi hi / 213.238.69.* / 2010-07-15 19:50
o tak - myśli, jak Palikmiot powie, co za odkrycie
jado66 / 195.130.212.* / 2010-07-15 14:58
Jeżeli Pani Staniszkis, osoba bardzo przychylna PIS i otwarcie go popierająca, spokojnie mówi w wywiadzie o tym, że to wszystko to zimna kalkulacja, że chodzi o przykrycie wiadomości z czarnych skrzynek a cały problem bedzie w tym jak to potem zamienić na spokojną retorykę przedwyborczą - to czy, Moi Drodzy Współkomentujący, nie czyjecie/ czyjemy, że jesteśmy manipulowani. NIe trzeba już się domyślać - Pani Staniszkis mówi otwarcie - to wszystko taktyka, to wszystko polityka, nie ma tu miejsca na smutek po stracie rodziny, na interes państwowy czy narodowy. To co, mam trochę racji? Jak się czujecie jak czytacie ten wywiad?
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 22:32
Czuję jaklby manipulowano jej wypowiedzią już nie po raz pierwszy...
z refleksja / 20.133.40.* / 2010-07-15 17:18
Ja bedac na miejscu Kaczynskiego wynajalbym jakiegos zbira ktory zrobil by np. Palikotowi wielkie kuku. Z natury czlowiek ze mnie spokojny i lagodny. Ale jednego w zyciu bym nie zniosl; takich bezpardonowych atakow na wlasna rodzine. I w ogole dziwie sie ze Kaczynski nie wytacza procesu za procesem, albo tak samo nie wyglasza historii o onanizmie Palikota, albo o jego ojcu alkoholiku, antysemicie. Byc moze to nie po chrzescijansku ale ilez mozna znosic upokorzen. I to by bylo zachowanie bez zimnej kalkulacji. Ale GWno patrzy i tylko czeka na potkniecie; rozpetala sie burza ze Kaczynski nienawistnik bo powiedzial "zbrodnicza polityka"... jak on smial z taka nienawiscia w oczach... tak oszukac wszystkich swa przemiana... i w ogole jak on smial nie byc w tym samolocie razem z Lechem...
roland_topor / 2010-07-16 12:38 / Bywalec forum

Ja bedac na miejscu Kaczynskiego wynajalbym jakiegos zbira ktory zrobil by np.
Palikotowi wielkie kuku....itd.


Tak trzymać, zacny pisowcze! W "czwartej erpe", to by już tego brzydkiego Palikota....
Prawda?
Jak w PRL, na przykład.
roland_topor / 2010-07-15 15:39 / Bywalec forum

Pani Staniszkis mówi otwarcie - to wszystko taktyka, to wszystko polityka, nie ma tu
miejsca na smutek po stracie rodziny, na interes państwowy czy narodowy. To co, mam trochę racji?
Jak się czujecie jak czytacie ten wywiad?


Nic nowego. Dobrze byłoby w tym miejscu przypomnieć, że Jarek, rozwalając w drobny mak Obywatelski Klub Parlamentarny, z którym wiązaliśmy tyle nadziei - ogłosił się "europejskim socjalistą" bo uważał że to się wtedy najlepiej sprzeda. Dopiero cośkolwiek później przebrał się za "inwigilowaną prawicę".
jest zgoda? / 93.63.71.* / 2010-07-15 19:53
a co na to twój oficer prowadzący?
roland_topor / 2010-07-16 12:35 / Bywalec forum

a co na to twój oficer prowadzący?

A nic, zacny jest zgodo?, bo nie mam takowego.
Oficera prowadzącego, opłacanego z naszych podatków ma, (nie wiedzieć czemu !) twój Eksceklencja Jarek.
z refleksja / 20.133.40.* / 2010-07-15 14:27
Taka refleksja, artykul ten ktory jest zwyklym wywiadem wisi na stronie od rana. Artykul o propozycji Sekuly dla wniosku konczacego prace komisji hazardowej (gdy Sekula pokazal po raz kolejny ze jest uzytecznym idiota) pojawil sie na glownej jedynie na chwile. Rozumiem ze podzial na przeciwnikow pochowku na Wawelu i jego zwolennikow jest bardzo emocjonujacy, ale mam dziwne wrazenie ze afera obecnego rzadu i proba zamiecenia jej pod dywan powinna byc rownie wazna.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-15 15:20
"Agora została wspólnikiem Money.pl, obejmując połowę udziałów w sieci reklamy internetowej Business Ad Network Sp. z o.o. (BAN) stworzonej przez Money.pl." (2010-04-29)
konserwa / 2010-07-15 13:23 / Tysiącznik na forum
Może trudno to zrozumieć, ale zwyczajnie po ludzku Kaczyński ma wątpliwości czy rząd jest w stanie wyjaśnić przyczyny katastrofy widząc jak podległe Tuskowi resorty plączą się i kręcą. Wiem wiem trzeba czasu bo katastrofy wyjaśnia się miesiącami, ale skrupulatność w prowadzeniu śledztwa przez stronę Rosyjską jak i jej odpowiednik ze strony polskiej stoi pod wielkim znakiem zapytania. Bynajmniej nie wierzę w teorie spiskowe, ale uczciwie każda prokuratura powinna najpierw je wykluczyć a nie obchodzić jak pies jeża. Mnie się wywiad J. Kaczyńskiego podobał powiedział szczerze co się wtedy działo. Mógł impulsywnie zareagować na telefon Sikorskiego, którego pamiętał jako drugiego po Palikocie prześmiewcę brata Lecha. Z kolumną Tuska mogło być podobnie trudno powiedzieć, czy było to robione specjalnie czy nie. Jeśli chodzi o kondolencje Putina pewno też nie chciałbym widzieć tego faceta, który potrafi wszystko wykorzystać dla siebie. Pewno następnego dnia w Kommiersancie ukazałaby się wielka fotografia jak batiuszka Putin współczuje Paliakom.
Co do słów pilota nie łączyłbym ich z wywiadami Kaczyńskiego bo to jak z kapelusza TVN24 zaraz po wywiadzie Jarka słowa te wyciągnęła. Stacja, która najchętniej obu braci widziałaby na pokładzie feralnego Tutka. Cóż taka mamy Polskę.
pirek123456 / 89.78.107.* / 2010-07-19 22:31
Widzisz co chcesz... Spróbuj to leczyć...
zbyszek52 / 109.243.81.* / 2010-07-15 14:25
Może trudno to zrozumieć ale to nie rząd wyjaśnia przyczyny katastrofy. Może trudno to zrozumieć ale my już przecież znamy przyczyny. Czekamy tylko na szczególy. Może trudno to zrozumieć ale to nie wywiad tylko wypracowanie wysmażone przez propagandystów z Gazety Polskiej i PIS. No a zrozumieć jak można wierzyć w to co pisze Gazeta Polska i brednie Brudzińskiego nie sposób.
zosia4 / 83.31.78.* / 2010-07-19 17:27
Polacy nie zachowujcie się jak zydostwo, które dziecko swoje czy matkę zaprzeda za " własny interes " nie dajcie się spodlić, miejcie swoją godność, nie pozwólcie by inni prostowali nasze drogi, rząd jest byle jaki- karierowicze łącznie z Prezydentem RP, ale to jeszcze nie cała Polska, już nas tak ośmieszył rząd w oczach świata, że w końcu świat upomni się za nasze krzywdy które czynią Ci karierowicze, żądni krwi, władzy, ślepi na krzywdy jakie dzieją się klasom niższym, zafajdani liberałowie, cwaniacy swój liberalizm wykorzystajcie w stosunku do najsłabszych , a wtedy będziecie Wielcy pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłam , ale nie da się inaczej
ali1234 / 89.228.39.* / 2010-07-15 15:01
A ja mam tylko jedno pytanie, co Rosjanie mają na polityków PO, że oni tak zachowują się jak widzimy to w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
na to logika wskazuje / 195.168.109.* / 2010-07-15 16:33
a o to należy zapytać Grmosława Czempińskiego, inicjatora POmysłu założenia tej zacnej partii. Skoro dobrał gwazdy partyjne w ten sposób, jak to uczynił, to zapewne przekonsultował pomysły kadrowe z oficerami prowadzącymi.
idiol / 213.69.119.* / 2010-07-15 16:32
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
cieszko / 95.48.213.* / 2010-07-17 12:33
Po co ten bełkot,nie sądzę żeby dla ludzi ,którzy takie bzdury wypisują Polska była najważniejsza.
buuu / 149.254.182.* / 2010-07-15 12:49
Pis - szczerze mówiąc nie widzę tej partii bez nowych osób, może Kaczyński powinien dać sobie spokój z prezesowaniem tej partii - strzelił gafę, po tragedii - chciał kandydować o urząd, który i tak by nie pomógł w zadnym stopniu w wyjaśnieniu okoliczności, a pozatym zmatolone przez media społeczeństwo i tak by go nie wybrało, ale jedynym sukcesem jest że róznica była niewielka. Sprawą tragedii mógł zająć się od początku bo temat był gorący, wiele osób straciło też swoich bliskich, a PO POkpiło sprawę oddając pola rosjanom, teraz mają monopol władzy, mogą działać na szkode Polski - zaiwerając niekorzystne umowy handlowe na surowce itd. Narazie nie wygrywa rozsądek, tylko jakieś tam "widzi mi się." Pis musi odbudować kadry, ale też wiarygodność, bo przeciwnik polityczny jest zajadły i opanował media, a wszędzie pełno chorągiewkowych specjalistów, podszeptywaczy, którzy raz tu, raz tam, jak wiatr powieje - tak jak pani prof. Staniszkis. Trochę PIS zabrnał w ślepą uliczkę, wobec przeciwnika niezwykle zajadłego, posługującego się dezinformacją i zwykłym hamstwem w atakowaniu oponentów politycznych. Za mało konsekwencji w działaniu niestety, a sprawa smoleńska już została przyklepana.
Thomas C. / 83.27.94.* / 2010-07-15 12:39
Przypominam sobie ze pani profesor pojawila sie na Liscie Maciarewicza jako TW. Wpadla w pamike i zaczela wysylac dosyc histeryczne apele do Kaczynskiego. Ten ukrecil leb sprawie i od tej pory pani profesor jest bezkrytycznym chwalca oby panow Kaczynskich. Handel wiazany???
kapki waya / 79.187.79.* / 2010-07-15 11:57
...okazało się że jednak był nacisk na pilotów i Palikot wcale nie przesadził w swoich słowach kto jest za katastrofę odpowiedzialny ale Kaczyński jak zwykle winą obarcza każdego kto mu jest niewygodny.
Ale naród nie da się omamić i na nasze szczęście nie uwierzył w nową twarz Kaczyńskiego z okresu wyborów czego dowodem jest wygrana Komorowskiego.
Wacus MŁODY Demokrata / 83.7.183.* / 2010-07-15 12:13
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
: (((((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-15 12:24
"to kolejny gigantyczny skandal"
"Chodzi o rozporządzenie z 27 kwietnia 2010 roku w sprawie organizacji oraz zasad funkcjonowania Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego"

"W oświadczeniu przekazanym mediom Polska Plus podkreśla, że w rozporządzeniu tym szef MON nadał premierowi uprawnienia m.in. do uzgodnienia wyboru przewodniczącego i członków Komisji w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154, do zatwierdzania raportu komisji oraz do podejmowania decyzji w sprawie udzielania informacji o przebiegu i rezultatach badań prowadzonych przez komisję."

""Ten tryb powołania Komisji oraz nadanych uprawnień premierowi jednoznacznie odrzucają eksperci Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu" - czytamy w oświadczeniu Polski Plus.

"Powołując się na opinię Biura Analiz Sejmowych, Polska Plus zaznacza, że nadanie w rozporządzeniu uprawnień premierowi jest niezgodne z prawem lotniczym, które przewiduje m.in., że "uprawniony do powołania członków Komisji jest minister obrony narodowej działający w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw wewnętrznych".

Nawet komisja została powołana niezgodnie z prawem,ale komu tio może przeszkadzać? Jedynie kaczystom, oszołomom i słuchaczom RM
Floyd / 2010-07-15 13:38 / Tysiącznik na forum
Jeszcze nie napisałeś, że Tusk ścigał się z Kaczyńskim co za niedopatrzenie. Kto powołuje komisję minister czy premier, to dopiero jest rewelacja. Trzeba powołać nową komisję która będzie badać winy Tuska? Dodam tylko, że mało kogo to interesuje. Nie interesuje mnie czy bardziej winien pilot czy jakiś generał czy Kaczyński z prostego powodu: TO NIC NIE ZMIENI, a może jedynie służyć celom politycznym. Może na tych rewelacjach da się udać wybory? Nie uda się. Nie mam zamiaru tego słuchać proponuję zamknąć Palikota z Brudzińskim w jednej klatce i niech na siebie ujadają bo są siebie warci.
: ))))))))) / 194.213.1.* / 2010-07-15 14:16
""Ten tryb powołania Komisji oraz nadanych uprawnień premierowi jednoznacznie odrzucają
eksperci Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu"

Prawo jest stanowione dla nas maluczkich, a Panowie ministrowie i Pan premier mogą robić co im się podoba, tym bardziej że spora grupa maluczkich nie ma nic przyciwko temu, by Panowie omijali prawo, które sami stanowią,bo stanowią je dla maluczkich.
kochać Polskę / 83.4.97.* / 2010-07-15 11:43
Proszę koniecznie rozróżnić Kaczyńskiego , Brudzińskiego czy Kurskiego zz PIS z zajadłością , nienawiścią , manipulowaniem wyborcami i ŻĄDZĄ WŁADZY i KASY (w Brukseli dostają 34 tys zł miesięcznie plus 4500 zł za jeden wyjazd samochodem itd)
oraz uczciwych i rzetelnych posłów PIS typu Kowal , Cymański czy wyrzuceni Zalewski.

I na tym polega manipulowanie wyborcami PIS - NIESTETY ZE SZKODĄ DLA POLSKI I ZGODY POLAKÓW.

Dodam że niestety znajomi z zagranicy zaczynają nas ponownie postrzegać jako naród kłótliwy , niezrozumiały jak przez zaborami.
@@@@ / 89.77.127.* / 2010-07-15 14:00
W nosie mam to co zagranica mówi o nas. W Polsce potrzebne są zmiany i to jak najszybciej.
A jak drwa będą rąbać to i wióry lecieć będą.
__pp__ / 83.20.138.* / 2010-07-15 12:32
PiS ma kilku wybitnych polityków oraz prawdziwe osobistości - chociażby wspomnianego przez Ciebie p.Cymańskiego. I naprawdę zastanawia mnie dlaczego takie osoby wciąż w tej partii tkwią. Po ostatnich wypowiedziach polityków tej partii mam wrażenie, że to po prostu wielka masa której ustami przemawia pan Prezes.

Polityka robi posłom młyn z mózgu - pamiętacie poseł Jakubiak jeszcze kilka lat temu kiedy była ministrem sportu? Ważyła słowa, odcinała się od międzypartyjnych awantur i po prostu robiła dobrą robotę. A teraz? Papla jakieś głupoty nawet nie zastanawiając się nad tym co tak naprawdę mówi, byle by na każdym kroku podkreślać że PiS jest poszkodowany przez PO a Kaczyński jest wielkim człowiekiem.
łodzianin / 79.187.79.* / 2010-07-15 12:02
choć nie jestem zwolennikiem PiS-u to przyznam Ci rację, że są osoby o innej kulturze osobistej i politycznej w PiSie, ale co z tego skoro obraz PiSu jest postrzegany przez pryzmat chorego z nienawiści i zakompleksionego Kaczyńskiego - szkoda.
KHKJHJ / 78.133.245.* / 2010-07-15 11:34
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
antoni blacha / 79.187.79.* / 2010-07-15 11:14
Królowo Polski, dziękujemy Ci za opatrzność i ochronę przed tymi przepełnionymi nienawiścią ludzi.
"Mohery" też myślą i widzą powrót "dawnego" Kaczyńskiego, Kaczyńskiego którego ludzie jako polityka nie lubili.
28759xx / 83.17.241.* / 2010-07-15 11:08
Staniszkis nie jest dla mnie autorytetem w sprawach finansów Państwa i realizacji planów krótko i długoterminowych. Nie widzę w jej życiorysie wykształcenia ekonomicznego, ani doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie
Wacus MŁODY Demokrata / 83.7.183.* / 2010-07-15 10:58
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Floyd / 2010-07-15 12:11 / Tysiącznik na forum
Bzdury waść piszesz bo porównujesz rzeczy i fakty nieporównywalne.
A jak byś określił swoją wypowiedź bo mnie, to też wygląda na typowy jazgot.
Jan_K / 217.113.147.* / 2010-07-15 10:55
Pani profesor już się wypaliła do cna - jakieś 2 lata temu.
Teraz została tylko Jadzia ... niech Jadzia przemyśli czy warto publicznie się wychylać i jeszcze bardziej kompromitować i zniszczyć własny dorobek życia ?
astartis / 81.190.155.* / 2010-07-15 10:49
Po przejęciu TVP przez tą bananową Tuskolandię będziemy mieć już tylko jedną jedyną i jedynie słuszną "prawdę".
wykształciuch / 212.160.172.* / 2010-07-15 14:56
Pozostaje wam jeszcze radio maryja i "trafne i jedynie słuszne" oceny ojca Rydzyka

Najnowsze wpisy