Forum Polityka, aktualnościKraj

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
: ))))))))))))) / 194.213.1.* / 2010-07-15 10:45
Zaobserwowano.że u 90% badanych zarówno podczas myślenia o religii jak i podczas myślenia o polityce, uaktywniał się ten sam obszar mózgu i nie był to obszar odpowiedzialny za racjonalne myślenie.

Sądzę,że komentarze użytkowników money byłyby ciekawy dodatkiem do publikacji, potwierdzającym wyniki uzyskane przy użyciu PET
sfera2 / 2010-07-15 10:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pani Staniszkis, ostanie interpretacje w Pani wykonaniu wskazują, że zachwyt nad zmienionym Jarosławem Kaczyńskim całkowicie zaślepił panią i z lekkiego sympatyzowania, zmieniło w lwicę broniącą samca. Nic nie pomogło skakanie do oczu każdemu, kto zaatakował Jarosława. Jego udawanie dobrego, skończyło się szybciej, niż zaczęło, a Pani pozostał jedynie kac moralny.
W cale nie dziwię się gwałtownej zmianie zachowania Kaczyńskiego i PiS-u, postępy w śledztwie zaczynają działać na niekorzyść linii jaką obrali. Waląca się w gruzy, hipoteza zamachu na prezydenta wymagała radykalnej zmiany frontu. Jak widać, prawie udało się, żeby nie mijanie się z prawdą Brudzińskiego, atak na zachowanie Tuska i rządu mógłby się udać. Ale dodanie deszczu którego nie było oraz drugiego wyjścia z miejsca katastrofy, radykalnie osłabiło atak. Jak można wierzyć komuś, ko tak ściemnia.
Wszystko wskazuje na to, ze czas zaczyna działać na nie korzyść koncepcji przedstawianej przez polityków z PiS-u, a zmiana twarzy prezesa, w ciągu 3, 4 miesięcy wyrówna poparcie elektoratu PiS-u do wielkości z przed katastrofy.
i PO sprawie / 93.63.71.* / 2010-07-15 20:01
uf, czyta się jak, za przeproszeniem opróżnia w momencie gwałtownego zatwardzenia.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-15 10:42
Z całym szacunkiem chwiałbym zauważyć, że są wakacje sejm praktycznie nie pracuje. Teraz opozycja ma mówić o reformach? A ilu ludzi to zainteresuje? W czasie wakacji lepiej mówić o katastrofie Smoleńskiej i aferze hazardowej. W obu kwestiach peło już puściły nerwy.
erplew / 83.11.186.* / 2010-07-15 10:30
każdy rząd bez Jarka jest zbrodniczy!
Zwyczajny obywatel polski / 109.243.100.* / 2010-07-15 10:55
Na to wygląda, bo ten człowiek jest chory na władzę.Swego czasu byłem zwolennikiem pis-u , co wyrażałem w głosowaniu. Ale po dwóch latach rządu tej partii nie mam złudzeń że jeżeli pis to bez Kaczyńskiego i paru innych z jego otoczenia.Jeżeli ludzie nie usuną tego warchoła to ta partia samoczynnie zniknie.
A.Mickiewicz / 83.11.186.* / 2010-07-15 10:39
jak nie wybierzemy Jarka to dopiero zaczną spadać samoloty, powodzie się nasilą, rzeki wystapią z koryt a morza z brzegów, wulkany zaczną pluć ogniem i truć dymem siarkowym. Po katastrofie został rząd szarlatana uwolniony i od razu siarką buchnęło od Bałtyku po Tatry, zasnuło błekit nieba diabelską opoką. Światłość się cofa, rozpoczął się marsz mroku. W krajach ludzkości teraznoc głucha. Jarosław z Polski walczy, TO ZNAK! - żywioły chęci jeszcze są w wojnie, Oto MIŁOŚĆ ogniem zionie, Wyjdzie z zamętu świat ducha, PIS go pocznie na swoim łonie, a zgoda w wiecznie skojarzy spojnie!
Ewa 1234567 / 83.31.100.* / 2010-07-15 10:11
Pani Profesor, kiedyś z wielką uwagą słuchałam Pani wypowiedzi i opinii, ale od kiedy popiera Pani taki twór polityczny jak PiS i jego lidera Jarosława Kaczyńskiego - czuję wielki żal i zawód.
Okazuje się, że również uczeni poddają się manipulacji, tracą obiektywny osąd i zdolność przewidywania skutków swoich wypowiedzi. ŻAL! A może czas odpocząć Pani Profesor?
hinka / 109.243.49.* / 2010-07-15 13:36
a pomyslałas ,że to Ciebie żal???
P.Jadwiga Staniszkis / 89.74.51.* / 2010-07-15 10:00
W tym wieku powinna Pani bardziej uważać na swoje zdrowie a w szczególności uważać, aby Panią nie zawiało. To była mowa koniunkturalna, pod wiejący wiatr. Czy możemy oczekiwać od Pani na coś jeszcze bardziej ciekawego? Może lepiej niech Pani zaniecha dzielenia się z innymi swoimi "przemyśleniami". Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz stracisz życie - mówi ludowe porzekadło. Życzliwa.
Floyd / 2010-07-15 12:22 / Tysiącznik na forum
Słusznie, to forum ma być tylko dla ciemnoty. Na więcej przemyśleń cie nie stać?
sdcbsdcvfr / 195.116.98.* / 2010-07-15 09:50
Babciu Staniszkis,po raz kolejny twoje przewidywania na temat wyborów sie nie sprawdziły.Czas wracać do domu bawić wnuki,szkoda telewizyjnego czasu na twoje niecelne prognozy
...
http://tnij.org/fajneubrania
swiadomy / 83.15.185.* / 2010-07-15 09:48
Bardzo cenię wypowiedzi pani profesor Staniszkis. Politycy powinni się jej słuchać. PRowskie hasło rządu tuż po katastrofie, że: 'Polska zdała egzamin' to oczywiste kłamstwo. Polski rząd oblał egzamin na całej linii. Oblał go przed katastrofą, po katastrofie, przed, w czasie i po powodzi. Dla PO z rządzenia pała z wykrzyknikiem - niedostateczny, dziękujemy, poprawki nie będzie. Czas zmienić rząd, zmienić samorządy. PiS święty nie jest, ale wg mnie rządził o wiele lepiej od PO i dlatego w najbliższych wyborach będę głosował na partię Kaczyńskiego. Hasełka Palikota i innych oszołomów partyjnych i medialnych wrażenia na mnie nie robią. Dla mnie liczą się cyferki na stronie ministerstwa finansów i innych. Wskaźniki bezrobocia, inwestycji krajowych i zagranicznych, podatków, wykorzystania środków unijnych, prywatyzacji i wiele innych. A te cyferki świadczą na niekorzyść PO. Tych cyferek nie da się oszukać PRem stacji komercyjnych. Logika przede wszystkim. PR jest dla medialnego ciemnogrodu :)))
Floyd / 2010-07-15 12:55 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, że p. Staniszkis ma rację. Nie mam ochoty słuchać ciągle o Smoleńsku, i myślę, że nie tylko ja. Z tymi cyferkami to naciągasz jak typowy polityk, aż śmiech zbiera. Naprawdę wierzysz, że politycy mają tak wielki wpływ na gospodarkę, jak to pragną zasugerować społeczeństwu? No, to znaczy, że jesteś politykiem albo naiwniakiem.
sfera2 / 2010-07-15 10:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kończ waść wstydu oszczędź. Pisanie takich głupot, świadczy o bardzo niskiej wiedzy nabytej i wrodzonej, lub o lobotomii politycznej, wykonanej przez sekciarzy z PiS-u
Tak czy tak, kończ waść, wstydu sobie oszczędź.
ALIV / 87.204.24.* / 2010-07-15 10:31
Masz prawo głosować na kogo chcesz ale jeżeli ufasz cyferkom to sprawdź dokładnie.
PIS jest w założeniu bardzo ciekawym projektem. Prawo i sprawiedliwość jako wartości dla każdego Polaka są ważne. Niestety w praktyce za tymi hasłami w partii PIS nie ma nic. IV RP okazała się porażką, prezydentura Lecha Kaczyńskiego merytorycznie nieudana, rządy PIS LPR i SO to dla wielu trauma. PIS jako partia jest zaprzeczeniem idei prawa i sprawiedliwości. Jest feudalnie rządzona. Prawo to silna ręka prezesa, a sprawiedliwość to coś w wydaniu Ziobry. Generalnie PIS to twór, który odszedł od pieknych idei, które ma na sztandarach.
Bardzo mi żal tragicznie zmarłego prezydenta, jego brat Jarosław zmienił się podobno na lepsze, przyznał że się do błędów, przeczytał miły list do Rosjan na tle fortepianu, ale czy to wystarcza do poparcia PIS?
Reasumując jak sobie pomyślę że facet, który w podeszłym wieku prawie nie został prezydentem tylko dlatego, że nic mu w życiu nie wyszło i przyznał, że się mylił to mam ciarki na plecach dokąd zmierzamy.
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 10:50
A teraz POkaż co się za hasłami PO? Oprócz zysków dla Mira i Grzecha ?
Dla ułatwienia:

http://markd.pl/afery-po/

Jeśli chcesz podam Ci link co zrobił PIS. Bo widzę, że pojęcia nie masz kompletnego ... A może napiszesz ile autostrad PO zbudowało - na ten przykład?
ALIV / 87.204.24.* / 2010-07-15 11:45
Bardzo proszę o podanie zasług PIS bo faktycznie jest to chyba słabo komunikowane.

Jeżeli chodzi o PO to wiele nie pomogę ale w moim rozumieniu jest to partia obywatelska, która chce wzbudzić obywatelskość przedsiębiorczość, zdecentralizować, wspierać inicjatywę gospodarczą nie mają w nazwie haseł typu wolność równość solidarność itp.

Pytanie do Ciebie dlaczego od razu brak zrozumienie dla PIS oznacza poparcie PO?
jliber / 2010-07-15 10:02 / Tysiącznik na forum
To święta prawda, PiS do dzisiaj się chwali że obalił planetarny UKŁAD w wyniku czego na całym świecie był najwyższy wzrost gospodarczy, najniższe bezrobocie i najmniejsze deficyty, dokładnie podczas rządów PiSu. Za to przegrana PiSu szybko doprowadziła do pęknięcia bańki nieruchomości w USA, resztę historii znamy.
swiadomy / 83.15.185.* / 2010-07-15 10:22
Chodzi nie tylko o sferę gospodarki, ale także o politykę zagraniczną, infrastrukturę (powódź), sposób rządzenia (afery), wizerunek medialny i inne sprawy nie związane z kryzysem. Z tych zadań rząd PO również nie wywiązał się dostatecznie, czyt. OBLAŁ EGZAMIN.
aleksx / 2010-07-15 10:39 / Bywalec forum
polityka zagraniczne: taką minister spraw zagranicznych jak Pani (nic nie powiem) Fotyga nikt nie zastąpi :).
infrastruktura - PO jest winien powodzi
sposób rządzenia - afery - jaka afera skończyła się wyrokami - jeżeli nazywasz aferą ten popis medialny z doktorem G. to powodzenia
wizerunek medialny - przynajmniej w europie nie jesteśmy spostrzegani jako "hamulcowi" (Traktat lizboński)
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 10:55
Doktor G. ma około 40 prawomocnych zarzutów - dla twej nieświadomosci. Ale za PO niczego nie musi sie bać ... podobnie jak Miry, Zbychy , Sawickie, Pazury i rzesze w więzieniach ..... Umorzenia w drodze.
aleksx / 2010-07-15 11:13 / Bywalec forum
No tak taaaka afera z doktorem G że musiał się nią zająć sam minister sprawiedliwości Pan Ziobro. Jaki rząd taka afera :). Co do kolejnych to jest coś takiego jak domniemanie niewinności wiec jeszcze nie osądzaj. Zresztą same metody jakimi się CBA posługiwało w sprawie Sawickiej i Pazury są bardzo ale to bardzo kontrowersyjne. Ale to przecież niema znaczenia bo i tak wielki "układ" doprowadzi ich do uniewinnienia.
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 11:30
Metody Ci się nie podobają? Boisz sie pukania o 06.00? Wolisz tak jak u Rosoła - w skarpetkach i z przepraszam na ustach? Spójrz sobie na metody w USA czy nawet w sąsiednich Niemczech a potem załóż śliniaczek i wypłacz się ...A może coś o aferach w PO..? Misiaku, Sawickiej, Karnowskim, sprzedaży stoczni itd. itd (pełniejszy wykaz tutaj http://markd.pl/afery-po/) ... Nie było, co? Bo tak Sekuła i Palikot stwierdził? Stenogramy z podsłuchów to wizje jakieś były? Oj , naiwność wasza nie zna granic. Ale gdy zostaniesz moherem (jeśli dożyjesz pod rządami Tuskowatych) to może kiedyś zrozumiesz co się kręciło w latach 2008-2012 ..
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 11:33
A minister sprawiedliwości z PO, miszczu Ćwiąklski dla odmiany zajął się aferą latopa (sprawnego) Ziobry. I dorszem Pitery o mało co tez by się nie zajął. Nie pamięta już się tego co? Znaczy się skutecznie działają POmedia.
aleksx / 2010-07-15 11:51 / Bywalec forum
Każdy może mieć coś za "uszami" kwestia tylko skali. Zresztą tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Chodzi tylko o podejście. Jeżeli będziesz chciał to na wszystkich znajdziesz "haki". Trochę optymizmu i trochę zaufania do innych. Zresztą każdy mierzy innych swoja miarą.
Floyd / 2010-07-15 12:36 / Tysiącznik na forum

Każdy może mieć coś za "uszami" kwestia tylko skali.
Jasne i dlatego dla tych z nastawieniem liberalnym istnieje tylko jeden rodzaj przestępstwa - dać się złapać na realnym przestępstwie. Przestępstwo takie jest nie wybaczalne, a ci co je popełnili zasługują na najwyższy wymiar kary. :)
aleksx / 2010-07-15 12:57 / Bywalec forum
Chodzi mi tylko ot to aby nie robić z byle "dupsu" AFERY. Oczywiście wykrywać i co do skali odpowiednio karać. Nie niszczyć przy tym człowieka (firmy) i robić na swoje potrzeby spektakli. A tak było za rządów PIS-u :(. Co do liberalizmu i interwencjonizmu to tylko przesuniecie ewentualnej "strefy" korupcyjnej, z biznesu na urzędników
MAREK 1954 / 89.231.221.* / 2010-07-15 11:22
aleksx, to się lecz u niego... Może zmądrzejesz boś głuuuuuuupiii..
Chciałem powiedzieć: mądryś, inaczej oczywiście!
erpkoś / 83.11.186.* / 2010-07-15 10:28
cos w tym jest, przecież za PISu nie było ani powodzi ani spadków na giełdzie, pola rodziły obficiej. Za PO jabłka mi wygniły już na jabłonce zanim dojrzały, czereśnie szpaki zjadają dokładnie od czasu objęcia rządów przez Tuska. Zróbmy coś, wybierzmy nowy rzad.
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 10:37
A za Tuska to mój mąż schudł i musiał kupić szafę nowych ubrań. Co prawda - świetnie wygląda, ale ile zazdrosnych spojrzeń...
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 10:53
Nie bój się ty też schudniesz ...Rostowski i spółka o to zadbają. Ale i tak wciąż będziesz im klaskać
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 11:01
Oszołomowaty, wiesz , jak bezcenne na forach jest czytanie ze zrozumieniem?
Tak , naprawdę , to mój mąż przytył za Tuska i też kupił szafę nowych ciuchów , ale od Zegny i Armaniego :)
Oszołomowaty / 188.47.180.* / 2010-07-15 11:41
Sobiesiakowa? To że za Tuska udało wam się kupić ubrania od Amannaianengo to nic dziwnego nie jest. A jaki to szyk i klasa publicznie się o tym pochwalić, no nie?Klasa Palikota niemalże... Ale to, że ty też tutaj to zadziwia! Ale witamy na forum!!
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 13:25
Oj oszołomowate
Ja mam 19 lat i nie zamierzam wychodzić za mąż...Natomiast ćwiczę na Was techniki manipulowania ludźmi.
MME / 82.210.232.* / 2010-07-15 09:34
Kaczyński w ewidentny sposób ma obawy przed dalszym rozwojem sledztwa w sprawie katastrofy. Zwłaszcza obawia sie opublikowania tresci jego rozmowy z bratem, tej przez telefon satelitarny. Dlatego rzucił sie jak dzik do boju i wysłał swoich odmóżdżonych ale wiernych druchów, Kurskiego, Brudzińskiego, Macierewicza, Kępę, Kuchcińskiego itd. Za chwilę bedziemy mieli tezy o światowym spisku (oczywiscie żydostwa i mediów) przeciwko Yaro de Kaczo, kandydacie na zbawce Polski i Europy. Mały człowieczek, chory na władzę. I taki ktoś miał byc prezydentem, o rany.
rozwado / 2010-07-15 10:26 / Tysiącznik na forum
Moze to ludzie manipuluja skapcanialym JK a nie na odwrot . Moze Kluzik i Poncyljusz poszli na urlop (Poncjusz ma przetracony kregoslup bo wyrosl za duzy na swoje mozliwosci) lub Pocjusz umywa rece. Klika Ziobry, Brudzinskiego i Macierewicza dobrala sie do wladzy. Zadnej konsekwencji w wypowiedziach JK z czasow kampanii i po niej nie mozna se doszukac.

Jesli JK byl tylko dobry dla kampanii prezydenckiej, to co dalej, znowu bedzie sie poprawial na czas kampanii samorzadowej i parlamentarnej? Jesli tak to oni w pietke gonia,
jliber / 2010-07-15 09:37 / Tysiącznik na forum
No właśnie, same ogólniki, podłe insynuacje, a jak przychodzi do rzeczywistego ujawniania stenogramów czy rozmów, to Kaczyński obraża się na resztę świata.
jliber / 2010-07-15 09:42 / Tysiącznik na forum
To trochę tak jak z lustracją, same ogólniki, podłe insynuacje, a jak np PO proponowało wrzucić wszystko na net po prostu, to już PiSu nie było widać, podobnie jak tej ich niby lepszej wersji lustracji której nigdy nie zobaczyliśmy mimo że mieli 2 lata feudalną wewnątrzrodzinną pełnię władzy. PiS opiera się na podłych insynuacjach, na rosyjsko-niemiecko-żydowskich agentach 007 strzelających z długopisów, każdy ujawniony dokument, stenogram czy rozmowa to mniej Kaczyńskiego.
aleksx / 2010-07-15 10:17 / Bywalec forum
Jeszcze dorzucił bym insynuacje Macierewicza przez, które rozwalił polski wywiad. To się nadaje pod trybunał stanu i na pewno przyjdzie taki moment
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-15 10:45
WSI to nie żaden polski wywiad. Oni byli zamieszani w tyle przestępstw, że szok. Rozwalenie WSI to był największy sukces.
aleksx / 2010-07-15 11:39 / Bywalec forum
Wojskowe Służby Informacyjne (WSI), JW 3362, Inspektorat WSI Ministerstwa ON - istniejąca w latach 1991-2006 struktura wywiadu i kontrwywiadu wojskowego, Jakoś Komisja Weryfikacyjna WSI nie mogła się pochwalić swoimi pracami- praktycznie nic nie udowodniła. A skutki jej pracy były (i są) widoczne w Afganistanie jak Nasi Żołnierze działali na ślepo.
tade / 83.2.33.* / 2010-07-15 09:25
Co niektórzy w tym kraju powinni się zastanowić czego chcą prawdy o katastrofie smoleńskiej czy wojny politycznej. Wojnie można przypisać każdą historyjkę nawet taką, że: LK przeżył i przebywa
w jednej z Ameryk mówię to bo JA TAM BYŁEM MIÓD I WINO Z NIM PIŁEM. To może być też wiarygodne zależy tylko kto zacznie to rozpowszechniać. Co niektórzy ZACNI mówiący o sobie jestem katolikiem a co robią zachowują się jak barbarzyńcy i tacy zdobywają też poklask.
Wielka Dama / 79.162.147.* / 2010-07-15 09:22
Nigdy nie wierzyłam Kaczyńskim .Myślę że własne ego J>Kaczyńskiego ważniejsze dla niego niż cała Polska .Kaczyński często powołuje się na POLSKĘ ,ale zapomina że Polska ,to ludzie mieszkający w tym kraju ......tylko że ludzi Kaczyński nie bierze pod uwagę..
A w obecnej chwili ....najważniejsze dla J.Kaczyńskiego Polska /w która wlicza się trumna ,krzyż,on i jego bratanica. / innych polaków dla niego nie ma
jliber / 2010-07-15 09:30 / Tysiącznik na forum
Gdy pisowiec mówi "Polska" to generalnie chodzi o państwowy żłób polityków w którym pisowiec chce zdobyć ciepłą synekurkę. Dlatego też zatrzymali prywatyzację gdy mieli swoją feudalną wewnątrzrodzinna pełnię władzy. A niemiecko-rosyjsko-żydowscy agenci 007 ze strzelającymi długopisami czychają w każdej lodówce to ma być wytłumaczenie dlaczego wyborcy pis-nieudacznikowi jest źle.
Leon* / 153.19.108.* / 2010-07-15 10:35
jliber a teraz przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad tym. Piszesz bzdury ponieważ nie znam ugrupowania politycznego w tym kraju które przez ostatnich 20 lat nie obiecywało obywatelom "gruszek na wierzbie" a dopadając do koryta obstawiało wszystkie stołki tylko swoimi ludźmi. Chyba że masz problemy ze zrozumieniem tekstu który sam napisałeś.
Jasiek bułecka / 83.1.245.* / 2010-07-15 11:21
Szczanie w banie leonie.
nice dude / 2010-07-15 09:45

A niemiecko-rosyjsko-żydowscy agenci 007 ze strzelającymi
długopisami

trafnie ujęte :)
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:42
Zawsze zastanawiałam się jak to się dzieje , że wszystkie potknięcia PO szybko przeinaczane sa w taki sposób aby zaatakować nimi przeciwnika , tak dokładnie bezczelnie robią ludzie władzy czyli PO , bo przecież do koryta oni nie chcieli to ludzie na siłę ich wybrali bo tacy najmądrzejsi i godni zaufania byli??
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:27
Polska to ludzie , a ludzie to także i przede wszystkim CI, którzy zginęli w samolocie, sprawa w sposób karygodny dotąd wyjaśniana musi doczekać sie rzetelnych wyjaśnień i wszystkie ewentualne prowokacje ze strony Jarosława w celu ruszenia, przyspieszenia tego są jak najbardziej na miejscu!
StefanMazurek / 85.222.87.* / 2010-07-15 09:04
Kaczyński przegrałby znacznie większa ilością głosów gdyby nie... wakacje. Wielu z nas nie głosowało na Komorowskiego bo byliśmy na urlopach. Ale i tak wygrał. Co by było gdyby nie urlopy?
mat3423 / 91.193.208.* / 2010-07-15 09:03
To nie chodzi o to czy trumna polska czy rosyjska... J. Kaczyński w oczywisty sposób stara się grać na emocjach Polaków. Tworzy ociekające patosem wizje prezydenta-bohatera, który ginie jako wielki człowiek, a nad jego ciałem ("leżącym w błocie, w rosyjskiej trumnie") Tusk i Putin dokonują rozbioru Polski. To brzmi niemal jak fragment jakiejś powieści historycznej albo jakiegoś dramatu. Kaczyński chce na siłę wtłoczyć Polakom takie obrazy do głowy - i przekazać w ten sposób, że tylko w PiS są prawdziwi patrioci. Mówienie o pojednaniu polsko-rosyjskim i polsko-polskim w czasie kampanii nie wystarczyło, aby wygrać wybory prezydenckie. Więc teraz wrócił język kłótni. Prezes Kaczyński stara się ponownie przekonać do siebie osoby, które nienawidzą PO i Rosję.
Zgadzam się, że należy wyjaśnić sprawę katastrofy smoleńskiej do końca. Nie można dopuścić do tego, żeby śledztwo utknęło w połowie z adnotacją, że brak jest więcej informacji. A niestety u Platformy nie widzę zaangażowania do tego, żeby doprowadzić to do końca. Z drugiej strony nie zgadzam się też na to, co robi J. Kaczyński, który wykorzystując uczucia i emocje ludzi stara się ich przekonać do swojej prawdy i swojego punktu widzenia.
nice dude / 2010-07-15 09:21
jeśli pis zacznie prowadzić śledztwo w sprawie smoleńskiej, to nigdy nie dowiemy się prawdy. Będą tylko pomówienia, insynuacje i obelgi. Jeśli nie obecny rząd, to jedynie międzynarodowa komisja jest w stanie dowiedzieć się prawdy. Nie oszukujmy się, jesteśmy małostkowym, skłóconym narodem. Pewnie podzielimy losy Jugosławii. Niestety.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:30
Co stoi na przeszkodzie , że po tak długim okresie komisja taka dotąd nie została przez rząd powołana??
nice dude / 2010-07-15 09:36
bo nie jest potrzebna. Jeśliby jednak presja społeczna była duża, to komisja tak zostanie na pewno powołana. Proste
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 10:15
Nie wydaje się Tobie , że presja taka od dawna jest?
jliber / 2010-07-15 09:32 / Tysiącznik na forum
Masz na to pieniądze? Ach zapomniałem, wokół pisowca kręci się przecież cały świat, ludzie z całego świata zasiądą w tej komisji za darmo.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:48
Kolego tam nie zginęli tylko liderzy Twojej znienawidzonej partii!
jliber / 2010-07-15 09:59 / Tysiącznik na forum
Ale tylko pisowcy bredzą o międzynarodowych komisjach jak gdyby już nie dość skompromitowaliście Polskę zabierając na pokład jednego samolotu całe dowództwo armii, w dodatku lecącego na prymitywny wojskowy pas startowy wrogiego kraju w masakrycznych warunkach pogodowych. Nic dziwnego że w USA są tak popularne Polack jokes, w końcu w Chicago wszyscy głosują na PiS, a pisowcy w powyższym nie widzą nic dziwnego.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 10:13
Masz ograniczoną wyobrażnię zapewniam Cię , że wszystkie rodziny ofiar katastrofy niecierpliwie czekają na rzetelne wyjaśnienie przyczyny katastrofy.
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 10:30
Tylko- czy niecierpliwość jest tu najważniejsza. Może warto postawić zwyczajnie lub nadzwyczajnie na rzetelność?
Czy Pani Blanka rzeczywiście zna te wszystkie rodziny ofiar,że tak ochoczo się o nich wypowiada?
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 10:57
Jest dla mnie naturalne , że życzeniem rodzinjest WYJAŚNIENIE a nie ślepa wiara Putinowi jak to pokazał nam Donald.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 10:52
Wszystkie owszem nie, było ich chyba trochę duzo nie uważasz?
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 11:12
To bądź łaskawa nie wypowiadać się w cudzym imieniu. Pomysł chwilę , czy jakiemukolwiek uczciwemu człowiekowi nie zależy na wyjaśnieniu okoliczności tej katastrofy? Po stronie tych uczciwych stawiasz siebie, rodziny ofiar, PIS z wyznawcami . A gdzie reszta Polaków? Ulituj się nad nami! Największym skarbem jaki masz jest twój rozum.
skaluszynski / 212.91.17.* / 2010-07-15 09:02
Dla tych ołudników popierajacych PO nie ma już lekarstwa.Gruba kreska żydo- postkomuny w wykonaniu Mazowieckiego coraz bardziej oddala porozumienie.W mętnej wodzie dalej rządzą ludzie których lustracja wyrzuciłaby od sterów władzy na zbity pysk.a tak dzięki Wałęsie mamy to co widać .
obserwator X / 88.199.131.* / 2010-07-15 09:29
Te temperatury już nie jednemu spowodowały otępienie i spowolnione myślenie. Może coś lekarz pomoże chociaż osobiście wątpił bym. Może kąpiel w zimnej wodzie !? i praca nad sobą.
aleksx / 2010-07-15 09:24 / Bywalec forum
Domyślam się że jesteś katolikiem (tak ja ja zresztą). jak Twoje słowa mają się :
" Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
"Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku"
"jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi"

bliżej ci do wyznania "Żydowskiego" bo wyznajesz
"oko za oko, ząb za ząb"
Sławomir / 195.238.227.* / 2010-07-15 08:58
Mały, biedny i w gruncie rzeczy słaby człowieczek! Tylko dlaczego ludzie tego nie widzą...

Najnowsze wpisy