Forum Polityka, aktualnościKraj

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
nice dude / 2010-07-15 08:55
Dlaczego pis nie myśli perspektywicznie? Kto będzie chciał z nimi współpracować po ewentualnych wygranych wyborach parlamentarnych? Bo, że zdobędą niezbędną do samodzielnego rządzenia większość szczerze wątpię. Oprócz pis do sejmu wejdzie po, z którym będą w stanie permanentnej wojny i sld, którzy z racji swego elektoratu nie będą mogli tworzyć koalicji z pis. Więc co? Rząd mniejszościowy z nieprzychylnym prezydentem? W polskich warunkach to się nie uda, więc kolejne wybory. Żałosna partia i żałośni ludzie, którzy ją współtworzą. A że Kaczyńskim można tak manipulować, to się nie spodziewałem. Taki niby charyzmatyczny przywódca. Smiechu warte.
sluchacz / 78.88.254.* / 2010-07-15 09:04
wreszcie czesiowa prawde powiedziala p,profesor-pis -to ugrupowanie wrogie polsce
ilor / 77.253.1.* / 2010-07-15 08:42
Żądanie prawdy o Smoleńsku jest obowiązkiem każdego Polaka. Jarosław Kaczyński ma prawo o tym mówić. Nie zbudujemy żadnej zgody na kłamstwie. Odpowiedzialni za lot samolotu rządowego Tu-154 powinni ponieść konsekwencje. Tusk nie ma moralnego prawa dalej rządzić Polską po takiej strasznej tragedii. Dość tej czarnej propagandy!!!
asik50 / 81.15.172.* / 2010-07-15 08:48
niektórzy już znają prawdę bez zbadania przez ęledczych, uważam,że to nie w porządku... Na National Geografic leci program o katastrofach powietrznych i ustalanie przyczyn wypadku trwa latami...
jliber / 2010-07-15 09:25 / Tysiącznik na forum
Dlatego Kaczyński mógł wygrać wybory jedynie ZANIM katastrofa zostanie w pełni wyjaśniona. Cały jego program polityczny to podłe insynuacje, im ciemniej, tym lepiej.
aruś / 178.37.46.* / 2010-07-15 08:37
Jaruś nie opublikował swojej rozmowy z bratem przed katastrofą, ale wiedział, że wyjdą ukrywane fakty, i wkrótce ludzie dowiedzą się, że to Kaczyńscy są winni spowodowania katastrofy smoleńskiej. Dlatego bezsilnie miota się, zieje złością i nienawiścią, i dalej próbuje skłócić naród. Ludzie nie dajcie się, spójrzcie co wyprawia ten mały złośliwy człowieczek i otrzeźwiejcie.
aleksx / 2010-07-15 08:24 / Bywalec forum
Jeżeli sam Pan Kaczyński tak a nie inaczej zinterpretował nowo ujawnione słowa pilota, to niech się nie dziwi, że inni tak samo to interpretują.
RafaKo / 83.11.72.* / 2010-07-15 08:15
Jest mi wstyd p.Prezesie Kaczyński. Jest mi tym bardziej wstyd że na Pana głosowałem, czego już nigdy w życiu nie zrobię. Współczulem Panu po stracie Pana bliskich i przyjaciół. Wiem co to znaczy jak komuś umrze bliski człowiek. Myślałem że, pańskie słowa w kampani w wyborach na Prezydenta RP o zakończeniu wojny polsko-polskiej są jak najbardziej szczere, jak najbardziej prawdziwe. Niestety zawiodłem się. Ten pana wywiad w gazecie poslskiej jest przepraszam za słowo tak chamski i tak pozbawiony wszelkiej kultury że aż nie chce się go czytać. Pan jest po prostu ubrany w zemstę. Zemstę za to że nie wygrał pan wyborów prezydenckich. Teraz już jestem pewien że słowa które wypowiedział pan o lewicy też były fałszywe i niedługo z pańskich ust znowu padnie słowo Komunizm, komuniści. Przestałem już panu wierzyć, przestałem wierzyć pańskiej Parti. Wiem że powinienem życzyć Panu wszystkiego najlepszego ale, nie zrobię tego. Natomiast będę bardzo wdzięczny jeżeli wycofa się Pan z życia poliycznego naszego kraju. To chyba będzie na dzień dzisiejszy najlepsza opcja dla Polski.
Żegnam.
Bearoz / 79.184.64.* / 2010-07-15 09:03
Drogi Panie,mnie wyborcza przemiana PiSu nie uwiodła, bo mam bardzo dobrą pamięć i z wiekiem coraz bardziej kocham zwierzęta...:) Pamiętam np.powtórne powołanie Leppera do rządu, podczas gdy kilka dni wcześniej wyrzuciło się go nazywając warchołem i porażką. Po przyzwoitym człowieku nie można się tego spodziewać.
Współczuję Panu i wyobrażam sobie Jego frustrację. Niby nic, bo to tylko polityka , ale PiS owi udało się zagrać na najgłębszych emocjach, a to zawsze boli. I jak od kilku dni można bronić filmu Solidarni 2010, programów Pospieszalskiego itp cynicznych aktów zaangażowania tv publicznej w kampanię.
Życzę , aby pamiętał Pan bardzo długo. Pamięć przydaje się nie tylko w Milionerach :)
Pozdrawiam


Jest mi tym bardziej wstyd że na Pana głosowałem,
czego już nigdy w życiu nie zrobię.
mnsg / 84.10.89.* / 2010-07-15 08:06
Prezes Kaczyński wściekł się i oszalał, po przegranych wyborach nie wie co ma z sobą zrobić, Nie jest prawdą że poparło go prawie połowa Polaków. Przeliczając głosy oddane , PIS ma poparcie ok.26% i tak już zostanie w tej sprawie nic się nie zmieni. Ten człowiek nie potrafi żyć bez wojny, walka jest jego żywiołem a jak niema wroga to go sobie sam tworzy. Największą grupę stanowią ci obywatele którzy do wyborów nie poszli a jest ich 47%, to ta grupa ludzi najczęściej najbardziej wyważonych i rozsądnych lecz zdegustowanych prostackimi zagrywkami pseudo elity politycznej powinna poczuć się do odpowiedzialności za los państwa. Po odczytaniu wszystkich zapisów z czarnych skrzynek wreszcie się okaże, że na pokładzie TU154 załoga została sterroryzowana przez ludzi prezydenta co doprowadziło do tragedii. Dlatego PIS tak się wścieka. Istnieje pilna potrzeba odsunięcia tego chorego środowiska politycznego raz na zawsze daleko od polskiej polityki. Być może co niektórych trzeba będzie przebadać psychiatrycznie. Nie może być tak jak w III Rzeszy ,gdzie Hitler przez całą wojnę dowodził państwem i siłami zbrojnymi ,będąc cały czas pod wpływem amfetaminy. POLSKI NIE STAĆ NA CHARAKTEROPATÓW NA SZCZYTACH WŁADZY!
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:05
Gdyby tak było to nie zostało by to natychmiast nagłośnione przez tvn-owskie media? Jest to wielce nieprawdopodobne. Od dawna nie podoba mi się , że wszystko co powie premier i jego partia przekazywane jest jako wyrocznia i pewnik. Zmarli nie mogą tu nic powiedzieć, jednak głęboko wierzę , że prawda wyjdzie kiedyś...Przypuszczam , że jest zupełnie inna niż nam próbują wmówić media,gdyby nawet takie słowa były wypowiedziane to świadczyłoby jedynie , że pilot zrezygnował z lądowania a więc? Co dalej się stało?
jliber / 2010-07-15 09:35 / Tysiącznik na forum
Co Ty w ogóle pier...lisz? Gdyby takie słowa były wypowiedziane to znaczy że pilot zrezygnował z lądowania? Czy ty w ogóle czytasz co piszesz? Jakieś elementarna zdolność tworzenia zdań z jakimkolwiek sensem?
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:47
Bardzo dobrze wiem co piszę w odróżnieniu od Ciebie, gdzie bujną fantazja prbujesz zakrywac oczywiste fakty.
asik50 / 81.15.172.* / 2010-07-15 07:58
wg PIS Tusk miał w środę przed wylotem prezydenta zabrać polską trumnę? Dobrze,że wogóle złożyli ciało do trumny, a że tragedia była na terenach Rosji to i trumna rosyjska... Wyciąganie takich rzeczy jest śmieszne, bo pokłócić się wręcz o byle co, tak dla zasady. Zobaczymy totaśmy pokażą, jeżeli piloci byli pod presją słów ś.p. pana prezydenta, to czekawe jak PIS będzie się tłumaczył, a wiadomo jak wpływową osobą był. Przykład groźby w stosunku do pani Moniki Olejnik
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:36
cyt. "Dobrze,że wogóle złożyli
ciało do trumny, a że tragedia była na terenach Rosji to i trumna rosyjska... " Te słowa dowodzą jak szanujesz Polaków, kim jesteś?
jliber / 2010-07-15 09:38 / Tysiącznik na forum
Niemiecko-rosyjsko-żydowskim agentem 007 strzelającym z długopisa. I wszystko jasne dlaczego jesteś nieudacznikiem?
pico / 79.222.253.* / 2010-07-15 07:44
pis-u nikt juz nie wyleczy z oskarzen bezpodstawnych
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-15 09:12
Tak dzisiaj jak i wcześniej pełno tu takich , którzy stwierdzają na zapas, jeszcze gdy nic nie było wiadomo co się stało, że winien prezydent. Przed śmiercią szkalowano jego dobre imię i dalej to robią.Nie można na to POZWOLIĆ!!
KLER334 / 87.112.178.* / 2010-07-15 07:43
KIEDY STANISZKIS BYLA AUTORYTETEM!!! ALE TERAZ SIE STARZEJE I GLUPOTY GADA A DO TEGO NIE DBA O SIEBIE!!!POPATRZCIE NA JEJ PAZNOKCIE!!!JAKI KRAJ TACY PROFESORZY.
W POLSCE PROF MAJA BRAKI UZEBIENIA,CHODZA W SANDALACH DO GARNITURU,CZY JAK PANI PROF MAJA NIZADBANE PAZNOKCIE!!!
grzegorzlowicki / 2010-07-15 07:25
jest pani dla mnie autorytetem
dziękuję, że pani jest

pani obecność to swego rodzaju przeciwwaga dla chamstwa i prostactwa POstkomuny
Wierzbno / 193.201.167.* / 2010-07-15 06:51
Staniszkis nie ośmieszaj się. Cimoszewicza do Kaczyńskiego dzielą lata świetlne.
marinna / 195.117.40.* / 2010-07-15 07:15
Historii nie dasi e wykreślić z pamięci ponieważ zatraca się tożsamośc narodową. Tak mawiał papież Jan Paweł II - nasz rodak. Wmawainie nam Polakom, że nie powińniśmy dociekać prawdy o tragedii smoleńskiej jest godzeniem się z dyktatem naszych polityków /Komorowski,Tusk i cała ich otoczka :Niessiołowski,Palikot i im podobni z PO/. Prezydent i zaprzyjażniony rząd najbardziej są w zgodzie z dyktatem rosyjskim i twierdzą ,że ta zgoda właśnie buduje. Gdzie się podziało hasło "zgoda buduje" ale tylko w prawdzie.
ewa kowalska / 83.3.96.* / 2010-07-15 07:56
Jakim prawem twierdzicie, że Jarosław Kaczyński był najbardziej nielubianym politykiem.
To kłamstwo, a jeśli tak było to część matołków co to tylko czyta Wyborczą i ogląda z nabożeństwem POLSAT i TVN - uległa waszym manipulacjom. Kochamy Kaczyńskich Jarka chcemy i PiS do rządów.
PO won z Polski.
asikol / 81.15.172.* / 2010-07-15 08:04
Tak obrzucania błotem siebie i innych też uwielbiacie :) brawo! zapomnieliście o wykształciuchach.... wiedziałam,że ludzie na amnezje chorują... albo lepiej pomroczność jasna, za granica ludzie śmieją się z PISu i tego co wyrabia
Krystyna Maria / 83.238.97.* / 2010-07-15 08:27
Proszę Pani, a o jakiej zagranicy Pani mówi - za miedzą; a w ilu
językach czyta Pani prasę zagraniczną? Gdyby rodzice nauczyli nas wszystkich - Panią też - szacunku do drugiego człowieka, to nie pisałaby Pani o wielu milionach Pani Rodaków w ten sposób.
Pozdrawiam
Wielka Dama / 79.162.147.* / 2010-07-15 09:34
Do Krystyny Marii: Czy czyta prase w innych językach czy nie ,nie ma pani racji ...
P O T W I E R D Z A M
Polacy nie mają za granicą ,/za miedzą Włochy?Niemcy ,Anglia,Irlandia i tp /
Z A D N E G O >>>>SZACUNKU
polki załatwiaja pracę za pieniądzę ,za 200,400,lub całą wypłatę w EURO,mało tego włosi nie znoszą polek ,starszy pan wypowiedział sie że przyjedzają do Włoch
R O Z W A L A C RODZINY
w ilu językach ja czytam prasę ......to moją sprawa znam więcej niż pani,bo pani to chyba jest jedna z tych ........Z A L A T W I A J A C Y C H .....praće za >>>>>>PROFITY I PIENIADZE????
Krystyna Maria / 83.238.97.* / 2010-07-15 09:44

M
Polacy nie mają za granicą ,/za miedzą Włochy?Niemcy ,Anglia,Irlandia i tp /
Z A D N E G O >>>>SZACUNKU
polki załatwiaja pracę za pieniądzę ,za 200,400,lub całą wypłatę w EURO,mało tego
włosi nie znoszą polek ,starszy pan wypowiedział sie że przyjedzają do Włoch
R O Z W A L A C RODZINY
w ilu językach ja czytam prasę ......to moją sprawa znam więcej niż pani,bo pani to
chyba jest jedna z tych ........Z A L A T W I A J A C Y C H .....praće za
>>>>>>PROFITY I PIENIADZE????

ŻAL i bardzo mi przykro, że tyle smutku i nieszczęścia się z Pani wylało. A przecież nie o tym miałyśmy dyskutować. Kończę, życzę więcej szczęścia w życiu, pozdrawiam
asikol / 81.15.172.* / 2010-07-15 08:52
ten mówię o innym kontynencie, Europę już zwiedziłam jeszcze przed czasami PIS...
Krystyna Maria / 83.238.97.* / 2010-07-15 09:33


-1 spadek
2010-07-15 08:52:38 | 81.15.172.* | asikol
ten mówię o innym kontynencie, Europę już zwiedziłam jeszcze przed czasami PIS...

A mówi się, że tacy starzy wszyscy należą do PiS!!!
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy