Forum Polityka, aktualnościKraj

Staniszkis: PO bije podatkami w biednych. Ziobro zostanie premierem

Staniszkis: PO bije podatkami w biednych. Ziobro zostanie premierem

Wyświetlaj:
expectnomercy / 83.26.84.* / 2010-10-14 11:20
....heheheh Ziober premierem..... to tak jakby ktos chcial na prmiera wybrac :) ...Goebelsa....chyba sie taki idiota jednak nie znajdzie ...:)
B_7 / 195.35.80.* / 2010-10-14 11:28
Zgadzam sie z Toba ale takich idiotów jest w Polsce niestety sporo...
tade / 83.2.33.* / 2010-10-14 11:28

chyba
sie taki idiota jednak nie znajdzie ...:)

aż się zdziwisz ilu się znajdzie idiotów się nie sieje sami się rodzą

No to pod zioberko kolego!!!!!!!
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-14 12:35
Wy stanowicie pierwszą grupę idiotów. Ci idioci, których macie na myśli to całkiem normalni ludzie.

Jak szukacie idiotów to kupcie sobie lustra.
EURO STUDENT / 2010-10-14 12:32
przecież wszystkie zarzuty są bezpodstawne ale widocznie WY też Kochacie KORUPCJE jak Wasza Partia =) cool ! I KTO TU JEST IDIOTĄ?
tade / 83.2.33.* / 2010-10-14 11:16
w sklepach ceny już w górę a i to znacznie a do końca roku jeszcze daleko
Średnie podwyżki PODSTAWOWYCH ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH od 01 08 2010 r to
OD 20 DO 50% i jeszcze nie obowiązuje podwyższony VAT
Wchodzisz do sklepu 100 zł leci i puściutki ten malutki koszyczek
ale głosować należy
bo jeść nie koniecznie
można się odżywiać energią z kosmosu
jeszcze nie opodatkowaną
......................................
Floyd / 2010-10-14 12:43 / Tysiącznik na forum
A, Ty wierzysz, że taki lub inny polityk jest w stanie napełnić Ci koszyczek? Podziwiam.
arch / 2010-10-14 11:15 / Tysiącznik na forum

PO bije podatkami w biednych.

Już nie ,prowadzi POprostu bydło na rzeź !
dgen / 2010-10-14 11:14 / Tysiącznik na forum
Pani staniszkis judzi, jątrzy i dzieli Polaków. W dodatku jest pisowcem i ciemnogrodem. Przecież każdy "młody, wykształcony, z dużego miasta" wyborca PO wie, że podwyżki podatków są tylko chwilowe i spowodowane błędami polityki reżimu kaczyńskiego. To kaczyński ogołocił budżet dając pieniądze, poprzez obniżkę podatków i składki rentowej, ludziom.
Pani profesor kłamie mówiąc o złej woli rządu, przecież już za kilka lat z okazji euro2012 będziemy mieli najnowoczesniejszą infrastrukturę a koniunkturę gospodarczą napędzać będą młodzi ludzie z dyplomami wyższych uczelni, którzy wybiorą robienie kariery w Polsce.
Owszem czeka nas co prawda krótki okres wyrzeczeń i przejściowych kłopotów, jak chociażby ze słuzbą zdrowia, ale to też wina poprzedniego rządu, który powodował nieustanne konflikty, podsłuchiwał, inwigilował zamiest robić reformy.
Adrian42 / 79.139.122.* / 2010-10-14 13:16

Przecież
każdy "młody, wykształcony, z dużego miasta" wyborca PO wie, że podwyżki podatków są tylko chwilowe
i spowodowane błędami polityki reżimu kaczyńskiego. To kaczyński ogołocił budżet dając pieniądze,
poprzez obniżkę podatków i składki rentowej, ludziom.
Pani profesor kłamie mówiąc o złej woli rządu, przecież już za kilka lat z okazji euro2012 będziemy
mieli najnowoczesniejszą infrastrukturę a koniunkturę gospodarczą napędzać będą młodzi ludzie z
dyplomami wyższych uczelni, którzy wybiorą robienie kariery w Polsce.
Owszem czeka nas co prawda krótki okres wyrzeczeń i przejściowych kłopotów, jak chociażby ze słuzbą
zdrowia, ale to też wina poprzedniego rządu, który powodował nieustanne konflikty, podsłuchiwał,
inwigilował zamiest robić reformy.


Doskonała ironia.
konserwa / 2010-10-14 13:48 / Tysiącznik na forum
Jeśli to ironia to ironia to chapeaux bas !!!!
Pozdrawiam
konserwa / 2010-10-14 12:59 / Tysiącznik na forum
Podobne komentarze słyszałem już w przeszłości o "okresie wyrzeczeń i przejściowych kłopotów". Komentarze zwykle dotyczyły ekip, które nie bardzo radziły sobie z rządzeniem. Takich komentarzy nie słyszeliśmy z ust Pani Margaret Thatcher a jej rządy wyprowadziły zjednoczone królestwo na prostą. Jestem żywym zaprzeczeniem stereotypu o wyborcy PISu a mimo to od kiedy istnieje ta formacja zawsze na nią oddaje głos i się tego nie wstydzę. Może Pani Thatcher też była ciemnogrodem bo wybierała politykę konserwatywną???
Co do działań prof. Gilowskiej w rządzie PIS obniżenie podatków to było najlepsze co mogło nas spotkać szczególnie w perspektywie kryzysu. Nawet najbardziej oddaleni ekonomiści od PIS stwierdzili, że tylko dzięki temu byliśmy zieloną wyspa na mapie Europy (nawet sam min. Rostowski to stwierdził pół roku temu - często to jest cytowane).
Co do młodych ludzi to mając kłopoty z pracą i z godną płacą za pracę emigrują i wcale się im nie dziwię. Mamy utalentowanych młodych ludzi, ale przy takim finansowaniu np naszego m. in.technicznego szkolnictwa wyższego młody asystent ma żyć z rodziną za 1200 zł on woli jechać na kontrakt i nie wracać. W kierunku zatrzymania młodych ludzi tych wykształconych rząd PO nie zrobił literalnie nic zupełnie nic. Teraz jeszcze zabierze odp ulgi podatkowe, tylko dlaczego nie zrezygnować ze wszystkich ulg tych dla służb mundurowych (młody basior na emeryturze - "agent"), rolniczych to nie kto inny jak PO miało zrobić porządek z KRUS. A ten plaster przylepiany na gangrenę w służbie zdrowia to ten zestaw ustaw uzdrawiających????
Powoli ludzie zaczynają widzieć sposoby działania PO i mam nadzieję, że zmienią swoje preferencje wyborcze no chyba, że są samobójcami.
kuchcic / 83.8.73.* / 2010-10-14 12:21
Młodzi nie załapują się w to . Wolą proste zasady współżycia społecznego...
Służba zdrowia rozwalana.
Teraz opieka społeczna stanie na głowie.
EURO STUDENT / 2010-10-14 11:23

każdy "młody, wykształcony, z dużego miasta" wyborca PO

CO ZA FAŁSZYWA REKLAMA !!! Wiesz co to Ty teraz dzielisz !!! ja jestem z Wrocławia i znam wiele osób w moim otoczeniu które RZYGAJĄ już tym CYRKIEM PO !!! każdy młody z dużego miasta boi się o swoja przyszłość z takimi Padalcami w rządzie jak teraz ! popytaj ludzi zanim coś napiszesz
vbg / 195.116.98.* / 2010-10-14 11:06
Na pewno będzie odwrotnie niż mówi ta babcia,zawsze tak jest.Nigdy nie potrafiła prawidłowo przewidzieć zdarzeń w polityce
...
http://skocz.pl/gagaphone
tade / 83.2.33.* / 2010-10-14 11:04
Komuniści aby nagradzać za wierność i posłuszeństwo,
nagradzali stanowiskami podzielili więc kraj na małe województwa.
Okrągostołowi jak zaczęli się dzielić na różne ugrupowania,
nie byli w stanie w pełni kontrolować tak wiele jednostek administracji.
Z powrotem scalili to w większe jednostki, duże województwa.
Dla swych oddanych i wiernych towarzyszy stworzyli Rady Nadzorcze, NFZ,
zwiększyli zatrudnienie w administracji.
Sprywatyzowali co mogli no i spora rzesza wiernych towarzyszy została na lodzie.
W administracji zrobiło się już strasznie ciasno co rusz to jakiś rokosz.
Genialny plan szpitale sprywatyzować lub przekształcić w spółki
ale pozostawić finansowanie NFZ.
No i ilu wiernych i oddanych towarzyszy możemy znowu nagrodzić,
posadkami prezesów, dyrektorów z milionowymi kontraktami.
No a ilu pozyskamy nowych.
No i byle do przodu okrągostołowi , poradzicie sobie.
WIELKI CYNGIEL / 83.7.189.* / 2010-10-14 11:02
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
: ) / 194.213.1.* / 2010-10-14 11:12
Jakby Kamiński wziął roczne pobory, to zaraz by zaprzyjaźnione z tytuskiem media wrzask podniosły ile to tysięcy Kamiński wziął a dyżurni w necie wysyłaliby setki POstów
lebex / 217.74.68.* / 2010-10-14 10:53
Gdyby państwo ograniczyło wszystkie bezsensowne wydatki to jakoś bym tolerował podnoszenie podatków. Ale zabieranie ulgi prorodzinnej w sytuacji kiedy topi się dziesiątki miliardów z ZUS i KRUS? Podnoszenie VAT w sytuacji kiedy urzędy masowo zatrudniają żeby było kogo na pokaz zwolnić? To już jest przesada. Racjonalizacja wydatków przyniosłaby miliardowe oszczędności i uderzyła w nieefektywne urzędy i agencje a nie w finansujących je podatników.
pomrocznośćjasna / 79.188.238.* / 2010-10-14 10:50
i tak prawda o wałęsie po 89 roku wyjdzie na jaw ! wtedy spadną pomniki ! dowiemy się kogo i na czyje zlecenie wprowadził do rządzenia Polską !
Zamiast za życia prznać się i zrobic porządek ze swoja przeszłoscią , chowa się zostawiająć swoim potomnym ten ciężar, który na pewno wyjdzie na jaw !

dlaczego tak się boisz kiszczaka i jaruzela wodzu ?
alex456 / 94.192.133.* / 2010-10-14 10:39
Od 20 lat Polska rzadzi "nocna zmiana".Korupcja,nedza,bezrobocie to efekty tych rzadow.Ten kraj sie rozpada,nie wiem czy za kilka lat nie bedzie w stanie likwidacji,a to co po nim zostanie przejma nasi sasiedzi.Slusznie zauwaza Pani Profesor,ze tzw.polactwo nie ma pamieci dluzszej niz miesiac,dla tych ludzi "taniec z gwiazdami" i wybory to mniej wiecej taki sam spektakl,najwazniejsze u polityka,aby byl przystojny,nie moze byc niski i gruby itd.To wyjasnia wysokie poparcie dlaPO,ktore w prasowaniu mozgow jest bardzo dobre.Pewnie dlatego udalo im sie uwiesc "mlodych,wyksztalconych z duzych miast",czesto sa to ludzie wyksztalceni w prywatnych szkolach ,na zaocznym marketingu.Najczesciej maja w domu 2 ksiazki,ale za to plazme na cala sciane a ludzi oceniaja na podstawie typu komorki.I tak bardzo chca nalezec do tego lepszego swiata.Oni najbardziej dali sie oglupic.
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2010-10-14 10:37
"Ziobro zostanie premierem". A Pani Staniszkis zostanie prezydentem i zniesie podatki, i będzie w Polsce raj ziemski. A, i jeszcze: ziemia jest płaska, a słońce krąży wokół ziemi.
Wacuś Młody Zapatero / 83.7.189.* / 2010-10-14 11:11
BO ZIEMIA jest PŁASKA (z małej odległości) , a SŁOŃCE krąży wokół ZIEMI ( z ziemskiego punktu widzenia) - stare NIE PRZECZY nowemu, tylko je UZUPEŁNIA. Nawet na kursy ODMATALONIA za późno- dlaczego ten elektorat pełowski jest taki durny, niedorozwinięty czy sklonowany - diabli wiedzą.
Floyd / 2010-10-14 12:50 / Tysiącznik na forum
A, Australia nie istnieje (z małej odległości), a jeśli nawet to ludzie tam chodzą do góry nogami (z ziemskiego punktu widzenia).
furmanką na księżyc / 79.188.238.* / 2010-10-14 10:42
a 220 miliardów złotych z prywatyzacji i sprzedaży polskiego majątku zainwestowali liberały z komuchami w w przysżłosć Polski i dobrobyt pokoleń ! a ten dług z gierkowskiego 40 miliardów USD do 3 bilionów złotych obecnie /sumaryczny całkowity dług społeczny/ to tylko wypadek przy pracy tych wszystkich super fachowców z PO, UW, KLD , SLD itp
EURO STUDENT / 2010-10-14 10:39
Może Mazowiecki zostanie następnym prezydentem? jest w KWIECIE WIEKU !
zbyszek52 / 94.254.248.* / 2010-10-14 10:48
To jest niesmaczne. Powinieneś dostać żóltą kartkę.
Wacuś Młody Zapatero / 83.7.189.* / 2010-10-14 11:20
To jest dopiero NIESMACZNE, żeby z dziadka dziada robić, KWIECIE WIEKU zaczyna sie po kopie chłopie !!! Wtedy se można parytet odnowić i fure, jak się ma fepek do interesów jak Mazowiecki. ale lepszy jest Prezydent Schetyna, chociaż był ino troche mniej niż Mazowiecki, bo zagwarantował sobie tyle co Mazowiecki albo i więcej, bo cwańszy.
EURO STUDENT / 2010-10-14 10:51
ale to jest prawda bo Prezydent Komorowski powołał go na "doradcę" =/

ps. Zbyszek lubisz mecze prawda =)
ja gram w koszykówkę od 10 lat i tam są przewinienia (trzeba mieć pięć fauli żeby zejść z boiska)
zbyszek52 / 94.254.248.* / 2010-10-14 10:57
W Palacu Kultury ( tak tam jest boisko i nawet brybunki ) gralem w koszykówkę. Ale ja nie zamierzam Cię wyrzucać. Nawet dobrze, że się tu udzielasz. To Ci potrzebne. Zmusza do myślenia. Może odniesiesz z tego korzyści, choć nie prędko bo opór materi ogromny.
wagabunda / 79.188.238.* / 2010-10-14 10:31
Koordynator Służb Specjalnych pan Tusk jak zabezpieczył lot samolotu rządowego do Smoleńska ? Prezydent i wszyscy dowódce sił zbrojnych RP na pokładzie !
Kto go wreszcie o to przepyta ?!

dlaczego min, Klich zrezygnował z lotu tym samolotem w ostatniej chwili ?
EURO STUDENT / 2010-10-14 10:34
bo wiedział o wycieku z silnika, wiedział że piloci nie mają aktualnych danych o lotnisku (dzień wcześniej jak leciał Tuskowaty piloci mieli takie dane z 2010 roku)
CZY LUDZIE NIE WIDZĄ KORZYŚCI DLA TUSKA Z TEJ KATASTROFY? ja widzę po tym co się teraz dzieje !
Satyr / 83.12.70.* / 2010-10-14 10:27
Mlamlania Pani Jadzi są przewidywalne, nic nowego Pani profesor nie wymyśliła. Jeno Jarka już tak nie hołubi. A przecież jeszcze rok temu mówiła o geniuszu politycznym Jarosława chwaląc Jego przymioty niczym naród rumuński "Słońce Karpat" i przewybitnej Jeleny.
Pani Jadziu czas swoje emocje głębiej skryć i więcej szydełkować, a nie udzielać się publicznie.
?! / 2010-10-14 10:36 / Tysiącznik na forum
sisley przybywaj z odsieczą!!! Satyr się "uwziął" na Jadzię!!! :)))
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-14 12:23
Nie przypadkowo Satyr uwziął się na Panią Profesor. W mitologii greckiej to pół ludzi stwór który straszył nimfy. Lubił wino i grę na cymbałach i nie myślał głową tylko tym co ma miedzy nogami
Satyr / 83.12.70.* / 2010-10-14 13:58
Sislejku Ty mój przemiły kabotynie, bardzo proszę nie schylaj się w okolice "między nogami" bo to zdradza Twoje preferencje, a fe a fe.
EURO STUDENT / 2010-10-14 10:33
Ona ma szydełkować a co ma robić Mazowiecki w Pałacu Prezydenckim? Za co ten człowiek będzie otrzymywać wynagrodzenie z naszych podatków?
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-14 10:27
Proces uczenia polega na uczeniu się na błędach w PIS tego brakuje oni wolą zaklinać rzeczywistość niż nachylic się nad jakąś sprawą merytorycznie. Ja głosowałem na PO i nie jestem znich zadowolony nie spodziewałem sie że tak zadłużą nasz kraj a to co obserwuje przed wyborami samorządwoymi mnie poraża nieda sie przejść przez miasto bo połowa rozkopana przecież oni to wszystko robią na kreche to skandal, ale jaką propozycje ma dla mnie PIS?? Oni nie mają dla mnie propozycji ja jestem nie wierzący więc opowiesci spod krzyża mnie specjalnie nie interesują. Dużo sie swojego czasu mówiło o planie PIS ,, zrównoważony rozwój,, i ja sie pytam ilu ludzi coś wie o tym planie, bo ja nic!!!! Jedyne na co było ich stać to zespół Macierewicza w której wygłasza swoje kuriozalne osądy w stylu że tu-154 to bombowiec a jego skrzydło powinno było przeciąć drzewo no prosze was bardzo może jest jakaś grupa ludzi która kupi takie głopoty ale napewno nie ja. Przy tym stanie zarządzania PIS nawet gdyby Polska zbankrutowała i tak PIS sie nie załapie do władzy.
rozwado / 2010-10-14 11:04 / Tysiącznik na forum
Propozycja PiSu jest taka: las krzyzy powstanie na swirowiskach przed Palacem Prezydenta i w Sopocie.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-14 10:36
TVN??? Daj spokuj stary te same informacje masz na Polsacie i TVP. TVN jest pod wzgledem oglądalnosci na 3 miejscu po polscie myślisz że to przez nich 72% polaków nie głosuje na PIS. Ja nie bojkotuje żadnych mediów jesli mi podasz te media w których można sie dowiedzieć o plane PIS na gospodarke daje ci słowo że sie nad nimi pochyle. Pozdrawiam
EURO STUDENT / 2010-10-14 10:49
TVP1 no to podałeś przykład. Pamiętasz artykuł na Money.pl "Platforma robi SKOK NA MEDIA" ? Polecam Gazetę Polską (warto poznać wersję drugiej strony) a tak poza tym to mnie najbardziej interesuje POLITYKA FISKALNA Państwa, wydatki (dług, prywatyzacje), rozwój (infrastruktura, inwestycje Państwa) i inflacja a to widać GOŁYM OKIEM że JEST ŹLE a będzie GORZEJ !
zbyszek52 / 94.254.248.* / 2010-10-14 11:02
Czlowieku nie czytaj tej gazety. Teraz to już na prawdę zaczynam się o ciebie martwić?
zbyszek52 / 94.254.248.* / 2010-10-14 11:24
A konkretnie bratku slowa prawdy tam nie ma. Wszystko idzie w jednym kierunku. Newet nawolywania do wyjścia na ulicę czytalem w artykule Sakiewicza zeszlej jesieni. Nie wie nawet czy nie bylo tam przekroczenia prawa. Czytale też kuriozalne artykuly po wyborze Komorowskiego. W tej gazecie nie znajdziesz artykulów które podwazalyby rację najjaśniejszego PIS. Nie ma takiej drugiej gazety ( może "Nasz Dziennik" ale nie czytalem). W każdej innej gazecie znajdziesz calą paletę poglądów. Napisalem mie czytaj bo Ci szkodzi. Są tacy co mogą . Ci którzy potrafią oddzielić ziarno od plew. I na milość boską nie możesz wierzyć w każdą bzdurę.
EURO STUDENT / 2010-10-14 11:54

I na milość boską nie możesz
wierzyć w każdą bzdurę.

Właśnie Bratku
wolnyczłowiek / 79.188.238.* / 2010-10-14 10:25
PO puści Polaków z torbami i zniszczy dorobek wielu pokoleń, to ludzie działający z premedytacją, w wyrafinowany sposób dążący do tego celu.
Liberałowie i komuniści wyprzedali polskie firmy za 220 miliardów żłotych po tej zasranej rewolucji, ustawionej przez UB, gdzie te pieniądze zainwestowano dla dobra przyszłych pokoleń ? Jaki był mechanizm gigantycznego zadłużania Polski z 40 mld USD Gierka do 3 bilionów złotych do chwili obecnej ?
Doprowadzili do gigantycznej katastrofy kraj i naród ! To jest przed nami i juz nieługo pokaże się publicznie.
Dlaczego tak wałęsa boi się Kiszczaka i Jaruzelskiego, kto przygotowywał ten gabinet cieni który opanowała Polskę przywleczony przez wielkiego wodza ?
Teraz pod młotek idzie warszawska giełda, zaraz po niej Lasy Państwowe /1/4 terytorium Polski/ dochodowe instytucje, z czego będą młode pokolenia słpłacać ten dług ? co sprzedamy Prusy i Sląsk ?

W 2007 roku ludzie PO wołali publicznie "dorżnąc watahę" no i to robią w białych kołnierzykach. W całej europie są strajki, mam nadzieję, że i w Polsce ludzie przejrzą na oczy i pogobnią tą zgraję niszczącą kraj !
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-14 10:32
No i jak z tobą dyskutować jak na samym wstępie posuwasz sie do kłamstawa??? 3 biliony długu??? Skąd wziołeś taką sume???
http://www.zegardlugu.pl/ Reszty nawet nie bede komentował bo to są tylko twoje dymysły bez zamocowania w rzeczywistości. Własnie dlatego 72% naszego społeczeństwa nie głosuje na PIS bo was nawet przedszkolak potrafi wypunktować.

Najnowsze wpisy