Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Start-up - Szukam inwestora

Start-up - Szukam inwestora

BlueMagic / 217.97.254.* / 2013-10-22 23:51
Witam serdecznie.

Zupełnie nowy Start-up - Szukam inwestora , ale nie tylko. Jestem właścicielem, twórcą i pomysłodawcą poszukującym osoby, która jest gotowa zainwestować w obecny start-up. Liczę również, iż przychylnie spojrzy na moje pozostałe pomysły, jak również chętnie wysłucha mnie i pozwoli zaprezentować sobie moją wizję przyszłości start-upu i ekspansji na cały kraj. Jestem amatorem który od początku wszystkiego uczył się sam, powoli, na błędach, ale zawsze do przodu.

Jestem osobą młodą, sumienną i pracowitą. Moja głowa jest pełna nowych, ciekawych i innowacyjnych projektów. Niestety jak się okazało chęci, ciężka praca i czas nie zawsze wystarczają aby portal mógł zaistnieć. Przekonałem się o tym nie raz i to tylko jedna z lekcji którą musiałem przyjąć z pokorą. Jak na razie wszystko finansowałem z własnych prywatnych środków, które niefortunnie są ograniczone. Ciesze się z błędów, które popełniłem, nie żałuję ich, a porażka nie jest mi obca. Szukam osoby z kapitałem, inwestora, który po wysłuchaniu mnie będzie gotów wyłożyć pieniądze, który zainwestuje nie tylko w mój projekt, w moją wizję... ale i we mnie. Kogoś kto uwierzy, że razem możemy urzeczywistnić moje marzenia i zrealizować ten cel, jak i podzieli mój entuzjazm lub sprowadzi na ziemię.


Z góry dziękuję za każdą odpowiedz i zainteresowanie.

Kontakt do mnie : BlueMagic@op.pl

Najnowsze wpisy