Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Startuje maraton do urn

Startuje maraton do urn

zz / .* / 2005-05-20 08:32
Komentarze do wiadomości: Startuje maraton do urn.
Wyświetlaj:
librant / .* / 2005-05-24 13:22
politycy-zdrajcy,kara za grzech jest smierc.Tak mowi sw.,ksiega Boga najwyzszego. Obudzcie sie wszyscy.
Marta / .* / 2005-05-21 20:24
Jaki problem nie głosować na lewicę ani na prawicę , ani na centrum . Głosujmy na ludzi . Przecież w każdej partii są uczciwi , dalecy od korupcji i służenia sutannowym. Na nich głosujmy . Ja mam już takiego kandydata.
kora / .* / 2005-05-25 09:45
głosowanie na konkretnego człowieka to mrzonka! głosuje się na partię, w domyśle na osoby z czoła listy wyborczej, a oni zwykle nie grzeszą uczciwością...niestety...
George / .* / 2005-05-23 09:00
W SLD też są uczciwi? Nie wierzę.
jliber / .* / 2005-05-21 13:49
Nie zgadzam sie z twierdzeniem autora ze obecna lewica niewiele ma z prawdziwej lewicy. Ja bym postawil teze zupelnie odwrotna, a mianowicie ze obecna prawica to tak naprawde tez lewica (moze oprocz PO). Prosze zobaczyc np jak poslowie glosowali za 50% podatkiem dochodowym albo pare dni temu za haraczem na polskie kino kolesi. Jedynie PO glosowalo przeciwko tym kretynskim, czysto socjalistycznym ustawom.
George / .* / 2005-05-23 09:06
I ja również pozwolę sobie nie zgodzić się z tezą wielce szanownego Jlibera, że PO należy wyłączyć. To też lewica, tylko że tzw. pragmatyczna. Wystarczy tylko przyjrzeć sie ludziom tworzącym PO, ich dokonaniom w tzw. III RP i spokojnie w dniu wyborów pojechać na ryby. Co ja zrobię na pewno.
Natalia / .* / 2005-05-25 15:50
i to duży błąd! bo wróci Pan z ryb i przywita władzę nie przez Pana wybraną...a tacy co nie głosują nie mają prawa narzekać,kogoś trzeba wybrać...niech to przynajmniej nie będą regularni przestępcy...Polska niestety od takich kategorii musi zaczynać...kto wie może dojdziemy kiedyś do tego, że największym politycznym skandalem będzie niewyprasowany kołnierz prezydenta...z braku innych...a tak się na koniec rozmarzyłamwszyscy myślący ludzie powinni głosować, zacznijmy od tego, walczyliśmy o tą Polskę tyle wieków i to z sukcesem a teraz sami za sobą mamy sobie nie poradzić?
ble / .* / 2005-05-22 13:35
Już nie mówiąc o głosowaniu na jednorazową zapomoge dla emerytów i rencistów - tu tylko Rokita i Tusk się zachowali normalnie
Obserwator nieobiektywny / .* / 2005-05-21 12:39
Bardzo trafne porównanie lewicowości obecnej "lewicy" z opalenizną Leppera. Rzeczywiście dzisiejsi "reprezentanci" lewicy są lewicowi tylko w okresie przed wyborami pózzżniej zapominają kogo reprezentują i stają się zwyczajnymi "przydupasami" czarnych, obrzydliwcy. Lewicę trzeba tworzyć na nowo - może z tej ARP "Racja" coś wyniknie?
George / .* / 2005-05-23 09:14
Lewicę trzeba zapakować do ośrodków odosobnienia, aby wiecej nie mącili, nie doprowadzali swoimi kryminalnymi pomysłami do ubóstwa całych szerokich rzesz społeczeństwa, nie kombinowali z pedałami, lesbijami i innym paskudztwem. To, jaki efekt przynosi lewicowość w rządzeniu widzimy dzisiaj w Polsce. Zawdzięczamy to oczywiście lewakom czy wręcz trockistom takim jak: Bronisław Geremek, Jacek Kuroń, Adam Michnik, Tadeusz Mazowiecki, Jan Lityński itd. itp. Lewicowe ziarno zasiane przez nich w 1989 wydało prawdziwie lewicowy owoc: korupcję, rozkład państwa, zubożenie społeczeństwa, przestępczość. Czyli to wszystko, co lewicowość ze sobą niesie.
Jan / .* / 2005-05-23 13:14
Wymienieni przez Pana "trockiści" wprowadzli wolny rynek w gospodarce (swobodę dzialalności, bo wolne ceny wprowadzł M.F. Rakowski), uniezależnili Bank Centralny od rządu, przygotowali reformę emerytalną, która choć trochę uzależniła wysokość emerytury od wielkości składek itp. Same typowo lewicowe osiągnięcia!
Cezar / .* / 2005-05-21 14:48
Stara "lewica" odejdzie z naszymi portfelami. Nowa "lewica" pochyli sie z troską nad problemami gejów, lesbijek i stworzeń ludzkich nazywających siebie samych feministkami. To są najważniejsze problemy społeczne jakie ta nowa lewica dostrzega. Radze więc aby ręką uwolnioną od portfela trzymac się teraz za rozporek
zz / .* / 2005-05-20 08:32
A mój brat się ucieszył. Za każdy dzień pracy przy urnach ma 200 zł. Jakby wybory były w jeden dzień to by zarobił o wiele mniej. Te terminy są dobre dla urzędników, ale czy dla podatników tego nie jestem pewny. Zresztą jeszcze w zapasie referendum europejskie.
kora / .* / 2005-05-25 09:49
no i już się wyjaśniło dlaczego wybory nie są jednego dnia! Jest kasa to trzeba ją wydać! Po co przeznaczyć ją na potrzeby głodnych dzieci, jak mogą być spożytkowane przez członków komisji wyborczej...ciekawe kto zasiada w tych komisjach, co ja jakoś nie słyszałam o naborze!

Najnowsze wpisy