Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stary zarząd PZU stracił absolutorium

Stary zarząd PZU stracił absolutorium

Money.pl / 2006-12-07 21:00
Komentarze do wiadomości: Stary zarząd PZU stracił absolutorium.
Wyświetlaj:
asystentka / 83.24.236.* / 2006-12-08 17:46
I bardzo dobrze bo p.Bociąg już jest w Axa tzn.konkurencji PZU a p.Stypułkowski...nigdy nie miał pojecia o działalności ubezpieczeniowej, dla niego liczył sie na bilansie tylko + lub -...
DA-old / 195.225.71.* / 2006-12-07 21:58
Nikt nie komentuje działania na niekorzyść firmy jako osiągnięcie dna moralnego przez jej zarząd lub radę nadzorczą. To jest problem a nie sam sp[osób dochodzenia praw przez właścicela - Skarb Państwa.

A opinia Eureko mnie nie dziwi. Dla nich zawsze będzie działo się źle, gdy ktoś będzie stal na straży PZU.
Obserwator! / 84.10.12.* / 2006-12-07 21:00
Skoro okazało się, że ci panowie brali szmal za działanie na szkodę firmy, to mam nadzieję, że i audytor badający bilans grzecznie swoje wynagrodzenie wpłaci z powrotem do kasy PZU. Teraz zaczynam rozumieć skąd się wzięła ta wściekła nagonka na nowy zarząd tej firmy.
nadgob / 83.18.107.* / 2006-12-09 21:53
zwalnianie wg tzw dobrowpnego przymusu za odprawą pracowników ze stażem ponad 20 lat i robienie miejsca dla milicjantów i ich synów to wszczególności w PZU o/Kraków - jest to zasługa innego bankowca Pana Stępniewskiego który ma tyle pojecia o PZU co piekarz o naprawie komputera i co na to nowy zarząd . właśnie zwolniono mnie w kwietniu bez podania przyczyny.

Najnowsze wpisy