Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stefan Niesiołowski: Niech Ludwik Dorn weźmie łopatę i odśnieża, ale już nie jako minister

Stefan Niesiołowski: Niech Ludwik Dorn weźmie łopatę i odśnieża, ale już nie jako minister

Wyświetlaj:
albre / 193.19.124.* / 2006-02-02 10:14
o ile mnie pamiec nie myli, z sondazy - i to na dzien przed -wynikalo jasno, ze donald ma druzgocaca przewage i wygra jak nic...
Marek53 / 83.24.45.* / 2006-02-02 10:13
Zastanawia mnie, czy p. Niesiołowski naprawdę jest takim prostakiem, czy próbuje nas tylko szokować i prowokować "bogactwem" i stylem języka. I proszę mi wierzyć, nie istnieje żaden bezpośredni związek pomiędzy tytułem i wykształceniem a mądrością i kulturą. Niestety. I to jest bardzo bolesne. A wybraniec narodu powinien pamiętać, że noblesse oblige.

Bo to, że jest wyjątkowym szkodnikiem na scenie politycznej nie wymaga chyba uzasadnienia.
real / 81.219.244.* / 2006-02-02 13:20
Oj wymaga. Proszę się choć raz wysilić, i uzasadnić swoją tezę.
Mocccher / 83.23.233.* / 2006-02-02 15:10
Odsyłam Pana reala do przedwczorajszej dyskusji telewizyjnej Pana Semki z dziennikażem z GAZETY.
Tak, tak z GAZETY tej najmądrzejszej-nawet dzięnnikarz tej GAZETY powiedział na oczach milionów widzów, ze PO powinno zrezygnować juz z wystawiania na plan pierwszy Pana NIESIOŁOWSKIEGO.
Posiada on tyle jadu co stara panna i to nie wiedzieć z jakiego powodu.
A moze mu w życiu juz nic nie wychodzi, to wyrazne załamanie nerwowe i kąsanie po przegranej PO.
Jak knuli spisek azeby odwołać Rząd Olszowskiego to On tam na tej potajemnej schadzce był a obok niego Tusk.
Kto to wie czy też nie bali sie Macierewicza?
Panie N skończ juz Pan kąsać .....
eto`o / 194.181.106.* / 2006-02-03 12:08
Stefan Olszowski nigdy nie był premierem,a nawet jakby był to nie Niesiołowski z Tuskiem by go obalali...
czytelnik / 84.10.102.* / 2006-02-02 16:52
Przecież GAZETA to pismo brukowe a SEMKA niedouczony redaktor którego "bełkot" odrzuca człowieka od tej gazety i Jego wywiadów w telewizji. Zastanawia mnie że jeszcze nikt nie wpadł na to żeby tego pseudodziennikarza odsunąć od tych wypocin na łamach środków masowego przekazu
Zuzanna / 83.23.233.* / 2006-02-02 22:09
Pisząc GAZETA nie miałem na myśli tej samej gazety co Pan - czytelnik.
Ja mówiłem o WYBOROWEJ -przeciez zaznaczyłem to, ze NAJMĄDRZEJSZA.
No i mniejsza o Semkę ale tamten z WYBOROWEJ, tez pluł na Niesiałkowskiego a tego juz pojąć nie umiem.Jakiś odmieniec czy co?
Wygladało, ze się za niego wstydzi!
Mało tego krytykował jego wielebność Tuska a to juz druga sensacja.Co się porobiło z tą GAZETĄ?
Myślę ze Niesiałkowski to nawet do łopaty się nie nadaje, on zawsze jest wystawiany wtedy kiedy Marysie i Donaldy szykuja sie do nowej walki podjazdowej.
Jego wypowiedzi szykuja grunt pod szprzedawanie pychy i zawisci przez GURU.
Ktoś tu napisał, ze PRAWI kiedyś byli razem a teraz sie podzielili,.
Myli się Pan PRAWI byli i są PRAWYMI i bedą.
To tylko kiedyś, jak w czasie powodzi, do dużej WODY dostały sie MĘTY, którzy zawsze byli LEWYMI ale zaczęli udawać PRAWYCH.
Sądzili, ze jak spalą dawne legitymacje PZPR, wezmą dla pucu śluby w kościele to nikt nie zorientuje się kim są tak naprawdę.
Działali i działaja jak korozja wewnętrzna w PRAWYCH strukturach.
I tak jak OLIWA na wierz wypływa, tak i oni pomału się odkrywają.
Takim jaskrawym przykładem był KAMELEON - Celinowski
o którym głośno wczoraj mówili w programie Latkowskiego
o korupcji w Płockim US.
Ale za jakis czas dowiemy się więcej o jemu podobnych ROZSADZCZACH struktur PRAWYCH.O tych "Etatowych Koniach Trojanskich", którzy po jakimś czasie rzekomo buntują sie przeciwko złej polityce PRAWYCH i odchodzą.
Tak jak dowiedzielismy się po pewnym czasie, że czołowym redaktorem WIADOMOŚCI był pracownik służb specjalnych niejaki Jeneralski. A tak wyglądał sympatycznie i tak przekonywał
że jest bezstronny.
Bądzcie czujni
Pomyślcie z jaką determinacją etatowi odpowiadacze krytykują czytelne i wiarogodne wypowiedzi Pana Marka53 i wielu innych.Kogo ONI reprezentuja i kogo bronią-psychicznych niespełnionych zarozumialców?
Over Panowie reale, zx-y i inne SAbrinki.
Sabre / 2006-02-02 09:50 / Tysiącznik na forum
Taka mała ciekawostka. Poza historykami niewielu o tym wie. Świątyni Bożej Opatrzności, w rzeczywistości była... ideą wolnomularską. Zamierzano mianowicie wystawić Świątynię Najwyższej Opatrzności - bez określenia wyznania, ekumeniczną, podkreślającą wielość wyznań w Rzeczypospolitej i mającą łączyć wyznawców wielu religii. Więcej, przy wmurowaniu jej kamienia węgielnego król Stanisław August Poniatowski wystąpił w pełnej gali wolnomularskiej - czym niemal skopiował podobną uroczystość, położenia kamienia węgielnego pod gmach Kongresu Stanów Zjednoczonych przez Washingtona.
mosze uliusz barbar / 83.8.225.* / 2006-02-02 13:56
Pewna stara organizacja stosuje zasadę - wejdź w to i przejmij. Stosuje od tak dawna...
walter / 83.204.197.* / 2006-02-02 10:14
Pan ma racje. Tyle ze dzis ani kler ani sokoly polityki nie wiedza pewnie nawet co to takiego wolnomularstwo. Niech Pan raczej uzyje okreslenia masoneria. (Masoneria = relatywizm moralny, tolerancja zwiazkow homoseksualnych, walka z chrzescijanstwem, sektaryzm, spisek przeciwko kosciolowi, satanizm, antypolskosc wreszcie.)
Kopernik / 194.181.106.* / 2006-02-03 08:59
Bardzo ciekawa wypowiedź na temat masonerii.Cytat czy własne przemyślenia?Relatywizm moralny w lożach?Wolne żarty-wymagania wobec braci w wielu lożach były tak wysokie,że nie przyjmowano do nich żolnierzy i policjantów bo wykonują dwuznaczny zawód;tolerancja związków homoseksualnych?zalezy w którym obrządku,walka z chrześcijaństwem?raczej walka o laickość państwa i prymat ludzkiego rozumu nad ciemnotą i zabobonem,spisek przeciw kościołowi?to wymyślił sam kościół w XVIII w. nie mogąc przejąć kontroli nad lożami.satanizm?to też wymysł kościoła nawiązujący do tajemniczych (?) rytuałów i obrządków masońskich-tyle w nich satanizmu co w mszy św.,antypolskość?a Wolnomularstwo narodowe i Walerian Łukasiński?słowa sektaryzm nie rozumię i ty pewnie też.
Pozdrawiam.
Mason / 83.11.234.* / 2006-02-03 07:41
A dlaczego masoneria sie kojarzy z antypolskoscia?
I co to takiego "antypolskosc"? Jestes raczej polskim frustratem, i na dodatek z kompleksami (glowe daje, ze nie znasz ani jednego jezyka obcego - bo "to nie polskie"...
Znam to doskonale, to choroba narodowa.
Sabre / 2006-02-02 10:38 / Tysiącznik na forum
Mało kto wie, co to naprawdę takiego ten wolnomularyzm/masoństwo. Z pańskiej "definicji" wynika że pan także nie wie.
George / 83.25.219.* / 2006-02-03 07:07
Według mnie, organizacja, której poświęca się stanowczo zbyt wiele uwagi, na którą w grucie rzeczy nie zasługuje. Ot taki teoretyzujący nurt polityczno - społeczny o wygórowanych ambicjach. Cel do którego dąży to przemiana społeczeństw w idelanie zdezorganizowaną masę, której będzie można łatwo założyc wędzidła i nad którą wybrańcy (oczywiście wiadomo kto) będą mógli sprawować niegraniczoną kontrolę. Coś jakby marzenia Wilekiego Redaktora A. Michnika.
walter / 83.204.197.* / 2006-02-02 14:47
Oczywiscie, ze nie wiem, bo jest wiele poziomow wiedzy. Pozwolilem sobie jednak przytoczyc (w nawiasie) opinie tych sfer, ktore uwazaja, ze Pan Jezus byl Polakiem. Byc moze dowcip byl zbyt cienki...
Sabre / 2006-02-02 15:58 / Tysiącznik na forum
Hm. Często słyszałem podobne opinie, ale wypowiadane tonem całkiem poważnym. Nic dziwnego że nie załapałem. Zwracam honor.
P.S.
Z tymi poziomami wiedzy to raczej przesada. W łatwy sposób można się całkiem sporo dowiedzieć. Są instytucje i organizacje pozornie jawne, ale w gruncie rzeczy o niebo bardziej tajemnicze od masonerii:)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy