Forum Forum dla firmKadry

Stoczniowcy boją się weksli

Stoczniowcy boją się weksli

Money.pl / 2009-11-13 08:41
Komentarze do wiadomości: Stoczniowcy boją się weksli.
Wyświetlaj:
Palić gumy za ten weksel - do abordażu!!! / 195.35.80.* / 2009-11-13 12:54

Agencja zapewnia jednak w rozmowie z dziennikiem, że jeśli beneficjenci programu wydadzą pieniądze sprzecznie z ich przeznaczeniem - weksel może być wypisany jedynie na kwotę, która stoczniowcy dostają jako dotację. Zapewnienia władz KARR SA nie przekonują jednak byłych pracowników szczecińskich zakładów.

Idźmy z maksymą przez świat: nikt nam nie wmówi,że białe jest białe a czarne jest czarne...
FirezeuG / 2009-11-13 12:00 / Tysiącznik na forum
Normalnie scyzor mi się otwiera w kieszeni od takiej paplaniny.

Panowie stoczniowcy, informuję że takie cuś (weksel) popisuje każdy kto bierze sobie w banku nawet głupkowatą kartę kredytową z dowonym limitem (nawet 1000 zł). Przy umowie produktu jest zapis że klient poddaje się BTE (Bankowy Tytuł Egzekucyjny) do ktoty 15000 zł. BTE w praktyce oznacza że jak bank stwierdzi że kredytobiorca jest beee to bez ciągnących się w nieskończoność rozpraw sądowych, a tylko z orzeczeniem sądu (przy którym klienta być nie musi) bank przyśle komornika który zajmie mienie na taką kwotę maksymalnie. Jak łatwo obliczyć to klienta "zwykłego" można windykować nawet na 1500% więcej niż zaciągał zobowiązanie, a dla was to najwyżej 150% zaciągniętego długu. W przypadku kredytów ta kwota jest "n*" wyższa. Podobne warunki mają ludzie którzy zakładają własne działaności a stoczniowcami nie są, więc bez pi........a proszę !!!

Właśnie wychodzi jak to stoczniowcy mają chęć pracować. Jak my się składaliśmy na wasze pensje to było ok, ale jak trzeba myśleć to już jest źle. Siedźcie na bezrobociu albo jedźcie gdzieś i przynajmniej nie gadajcie głupot.
Andre7 / 2009-11-13 18:08 / Tysiącznik na forum
Właśnie ze względu na takie bandyckie zapisy mimo trzech podejśc mój bank nie przekonał mnie do podpisania umowy karty kredytowej. Gdy bank poważnie traktuje klienta (dla firm) BTE sięga góra do póltora razy kwota limitu kredytowego.
Tak samo tutaj nie widze powodu by ufac rządowej agencji na tyle by dawać jej prawo zabrania mi wszystkiego gdy tylko im przyjdzie ochota = bo to dokładnie oznacza weksel in blanco ! Oczywiście potem możesz w sądzie dochodzic sprawiedliwości, tylko juz nie masz za co bo na podstawie weksla zajęto ci konto, majątek i przychody z pracy.
Czarna Chmura1 / 2009-11-13 08:41 / Bywalec forum
ciekwawe zjawisko ubecy gnębią durny lud na każdym kraku, ale i tak poparcie dla ubeckiej partii oscyluje w pobliżu 50%.
ciemnoduszny / 79.188.238.* / 2009-11-13 09:40
udany projekt generała Czempińskiego !
a ten magdalenkowy Kiszczaka też SUEPR !

ile takich poniatowskich jest jeszcze w Polsce ?
przypomnę, ze pochodził z Gdańska, miał niemieckich nauczycieli był użytecznym błazem, któy po 33 latach zrzekł siękorony RP na rzecz Carycy za stałą pensje z jej szkatuły.

jak to mi przypomina zbycha, rycha, grzecha, 40 piętro Mariotu, wysokie emerytury dla wyrywaczy paznoci z UB. itd

Najnowsze wpisy