Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Stopniowe osuwanie się rynku

Stopniowe osuwanie się rynku

Igor | Evil Empire / .* / 2005-06-20 18:32
Komentarze do wiadomości: Stopniowe osuwanie się rynku.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-06-21 00:03
Witaj Pablo! no cóż na ivaxie wreszcie pojawiła się podaż choć myślałem że to nastąpi z niejakim opóźnieniem ! po stronie sell 10000 po 72 i 5000 po 77 to mówi samo za siebie! choć wciąż uważam że po ochłodzeniu jest to papier do wzięcia:) na nim dokładnie widać lukę startu ucieczki i wyczerpania. to znak że coś się podzieje z papierkiem ale jak głęboko tego nie wie nikt a ja nawet nie będę próbował zgadnąć:) pozdrawiam i idę lukać na luki na wandzie!:)
orzeł / .* / 2005-06-20 23:06
zachęcam do PRZYGLĄDANIA się eurofaktorowi (mam więc nie jestem być może całkiem obiektywny) ale fundamentalnie good a technicznie jeszcze bardziej (oczywiście nie bez przystanków) ale otwarta droga do 19,50! RSI I STOCHASTIC WYSOKO ALE NA MACD SYGNAŁ KUPNA ! nie mówię coby się pchać na siłę ale na jakimś niewielkim spadku czemu nie:) popatrzcie i tak decyzja jest Wasza !o Wandzie później choć wielkie dzięki Juj (ja dziś chciałem wyskoczyć ale nie skakała tak wysoko jak ja:)) pozdrawiam
anna / .* / 2005-06-20 22:34
We wtorek zadebiutują na gełdzie akcje Dekory. Po sukcesie Leny, z którą Dekorę wiele łączy, może to być dobra wróżba dla tej spółki, ( Obie mają tych samych głównych udziałowców ).Kondycja finansowa Dekory jest dobra, tylko akcje trochę drogo sprzedane - 22.5 zł.(ja nie posiadam )czy ktoś w to wchodzi ?, pytam z ciekawości :)a tak w ogóle to zacznijcie kupować polmos B, bo tracę cirpliowść :)
Pablo / .* / 2005-06-20 22:45
a może Ty Aniu inwestowałaś kiedyś w MiniWig20 i masz jakieś doświadczenie.
anna / .* / 2005-06-20 22:52
sorry, ale nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o MiniWig20.
Pablo / .* / 2005-06-20 22:40
i Amicę!!! witaj Aniu, bo nie mieliśmy jeszcze okazji bezpośrednio porozmawiać. Na razie nie mam wolnych środków na debiutantów a kredytować inwestycji za bardzo nie chcę.
jujo / .* / 2005-06-20 22:22
Orle pare slow o Wandzie. Czyzby dzis utworzyla sie luka wyczerpania, jesli jutro utworzy sie wyspa odwrotu to nic innego jak pora wychodzic z papieru, choc oczywiscie decyzje podejmiesz sam. Wskazniki tez na gornych poziomach
Pablo / .* / 2005-06-20 22:04
Orzełku czy Ty widzisz to zestawienie ofert na Ivaxie i nic nie mówisz
Pablo / .* / 2005-06-20 21:46
Ponowię pytanko do uczestników forum czy ktoś ma doświadczenia praktyczne z jednostami indeksowymi MiniWig20 i mógłby się nimi podzielić
orzeł / .* / 2005-06-20 21:44
Jeżeli od miesiąca ciągle pisze się o korekcie to w końcu się trafi czyż nie:)
orzeł / .* / 2005-06-20 21:44
choć personalnie do Pana Pawła nic nie mam :)
Giant / .* / 2005-06-20 19:04
Pytanko do Szanownego Grona. a mianowicie: w momencie kiedy zostaje ustalone prawo do dywidendy, na drugi dzień papier zostaje przeceniony, tj. odejmuję się wartość dywidendy od ceny waloru z dnia poprzedniego?
Pablo / .* / 2005-06-20 19:11
to taka zagrywka rynku, czysta psychologia tłumu. Jeżeli spółka jest warta dzień wcześniej więcej bo będzie wypłacona dywidenda, to dlaczego ma być warta tyle samo na drugi dzień, kiedy nie ma już prawa do dywidendy.
kingsnake / .* / 2005-06-20 22:12
nie wydaje mi się do końca...ta wartość jest DOKŁADNIE taka jak dywidenda a na giełdzie trudno coś dokładnie przewidzieć. Osobiście nie miło doświadczyłem tego na MILLENNIUM, który po odjęciu dywidendy dalej pikował...
Giant / .* / 2005-06-20 22:24
Ja doświadczyłem podobnych, negatywnych emocji przy Mostostalu Płock.
Igor | Evil Empire / .* / 2005-06-20 18:32
Ale się wkopałem. Kupiłem mieszko po 2.6 ponad tydzień temu i dziś dopiero powstrzymały mnie przed załamaniem nerwowym :).A tak na powaznie to poczekam z dywidendą pko bp i sprzedaje bo juz nie mogę z tym bankiem :(
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy