Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Stopy procentowe w Polsce. Marek Belka komentuje decyzję Rady Polityki Pieniężnej

Stopy procentowe w Polsce. Marek Belka komentuje decyzję Rady Polityki Pieniężnej

Wyświetlaj:
Niezadowolony 222 / 88.135.162.* / 2013-06-05 22:39
Debi_le.
Stopy powinny być na poziomie min. 10-15 procent, żeby ludziom opłacało się oszczędzać. Zamozność społeczeństwa buduje się na oszczędnościach, a nie na kredytach.
Domniemam że ukrytym celem jest zakredytowanie reszty jeleni, żeby za chwilę, jak stopy wrócą do normalności mogli robić na 2 etaty żeby spłacać dożywotnio gów_no warte 50 m2. Wszak ludzie z takim balastem nie mają w głowie buntu przeci złodziejskim rządom i nie wyjdą na ulice...
(@) / 89.70.214.* / 2013-06-07 00:10

Zamozność społeczeństwa buduje się na oszczędnościach

Co za bzdura ! napisz jeszcze że trzymanie pieniędzy w skarpecie pobudza gospodarkę ha,ha,ha.
antybelka / 83.5.142.* / 2013-06-05 21:38
stopy powinny być jak w UE, ale co ważniejsze marże banków też powinny być jak w UE, tak jak opłaty za płacenie kartą, telefony, energię, paliwo (oczywiście te ostatnie odniesione do siły nabywczej lub średniej płacy) wtedy dopiero moglibyśmy marzyc o jako takim doganianu zachodu w tak zwanej stopie życiowej. na razie dzięki megaliberalnej polityce Balcerka, Belki i innych darmozjadów doszlismy do najwiekszego rozjazdu dochodów w cywilizowanym świecie wyprzedzając bogate kraje skandynawskie, Niemcy, UK, Francję. To co robia nasi guru ekonomicznie woła o pomstę do nieba.
expert / 109.173.141.* / 2013-06-05 21:34
I gdzie ta zielona wyspa??? Polska idzie na dno
Tusk i ekipa przed Trybunal!!!!
Na szczescie za miesiac wyjezdzm i dosyc tego kooorewskiego rzadu i okradania Polakow
Yebacc ich
masakk / 94.254.144.* / 2013-06-05 19:50
ja chcę być członkiem rady. Będę sobie głosował za obniżeniem, utrzymaniem lub podniesieniem stóp procentowych i będę za to brał jeszcze kaskę :-)
Poza tym co wcześniej napisałem, oni jeszcze za coś ciekawego odpowiadają? Bo nie lubię na siebie brać zbyt dużej odpowiedzialności :-)
dr5 / 89.74.231.* / 2013-06-05 19:02
Czyli Belka nad niczym nie panuje. Rozumiem teraz czemu na zachodzie się na nim poznali i go w******....

Najnowsze wpisy