Forum Forum inwestycyjneForex

Stopy procentowe w Polsce. Zbliża się koniec obniżek przez RPP?

Stopy procentowe w Polsce. Zbliża się koniec obniżek przez RPP?

Wyświetlaj:
n********** / 91.208.93.* / 2013-06-20 20:54
Te same brednie co wieczór w money.pl - Wczoraj był ten sam, albo w podobnym tonie artykuł - nawet gdyby do 0,01% obniżyli stopy to lichwa która nadal ma się dobrze i tak by brała swoje 16-25% bo ciągle ma się dobrze w ramach tzw. ustawy anty lichwiarskiej. To jest zło w tym wszystkim - mój Bank (jaki on tam mój - pieprzony POLBANK) reaguje na zmianę oprocentowania tylko wtedy gdy stopy idą w górę - jak jest cykl półrocznych obniżek to biedny zarząd nie ma się kiedy spotkać aby je obniżyć - tak tłumaczy panienka z okienka - ten kraj jest już zaorany przez finansjerę i obcy tzw. kapitał [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Polsce potrzebny jest ktoś taki jak Bismarck albo Piłsudski do rządzenia - demonokracja nam wychodzi jak na załączonym obrazku widać - to co rąbią mędrcy z RPP mogę za 1/10 ich stawki robić - to to nie dba o kraj tylko o to aby zachodnie banki nie zbiedniały na zbyt niskich zyskach odsetkowych - lokata 1,5% - kredyt w rzeczywistości (RRSO) 22-25% - tu jest kasa i pies pogrzebany
Mądry Polak po szkodzie / 89.200.162.* / 2013-06-20 19:18
To pękaj. A mnie krew zalewa jak sobie PO-wcy coraz większe premie wypłacają, coraz większą kasę dla siebie i znajomych. Horendalną kasę tzw. kontrakty menadżerskie a odpowiedzialności ZERO. Dokładnie żadnej odpowiedzialności nie mają. To dokładnie widać po ich zachowaniu.W dodatku siedzą na "państwowych" firmach. Okradają pracowników przyznając sobie horendalne premie.
No cóż. Polacy się zorientują jak już nie będą mieć co jeść.Trudno to będzie teraz odkręcić.
2345678 / 86.111.118.* / 2013-06-20 18:32
że jak PiS tam wygra wybory, to w mieście w ogóle nie będzie bezrobotnych. Kto temu facetowi wierzy w te brednie?

W takim Radomiu gdzie rządzi pisowski prezydent, są tylko pomniki i biedronki. I nędza.
345789 / 86.111.118.* / 2013-06-20 18:33
Obiecał też że w Elblągu obniży czynsze. Pękam ze śmiechu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy