Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Strajk rolników w Warszawie. Janusz Wojciechowski ostro: Sawicki nie chce i nie może im pomóc

Strajk rolników w Warszawie. Janusz Wojciechowski ostro: Sawicki nie chce i nie może im pomóc

Wyświetlaj:
ATEM / 93.105.236.* / 2015-03-06 17:22
- sami nie uratujemy rolnictwa ,, sprowadzone są nieudane technologie , wszystko polikwidowane ,,najlepsze rolnictwo i najpotężniejsze na świecie ,mieliśmy ,,,,,,, nauka od 1996 r przestawia ewolucyjnie na ekologicznie i na to potrzeba dużego wsparcia RZĄDU , tylko skąd wziąć pieniądze ??????? były tylko nie wykorzystane ,,,,
-- to wina powiatów miały najpierw odbudować 1 gminę później inne ,, do zaopatrzenia szkół ,szpitali ,sanatoria ,uzdrowisk i na 500 klinik rehabilitacji , to duże środki od medycyny światowej ,,,,,dieta ,zioła ,ruch ,,,,,tylko w polsce mamy wiedzę ,na świecie wszystko sknocili i zapomnieli nawet gotować ,,1 miliard u ministra leży ,,dla jednego powiatu ,,mam przekazać wiedzę inaczej na, nauka polikwiduje wszystko i urzędnicy mają załatwić region ,,na centrum nauki światowej ,odmówić nie możemy ,sami przemysłu nie odbudujemy i medycyna też upadnie i rolnictwo ,,,,,, JAK NIE ROZUMIEJĄ URZĘDNICY DYREKTYW ,,,,,,,,,, TO ZWRACAJĄ SIĘ DO MNIE O WYKŁADNIĘ ,,,, nauka światowa wszystko zatwierdza beż zastrzeżeń ,,,,,,
kolumny Zygmunta nie kupować od miastowych / 159.205.135.* / 2015-02-19 11:15
Mając do wyboru interes dzika czy rolnika, każda postępowa polityczka wybrała by większy. Nie chodzić z dalszymi znajomymi do sauny panowie,bo wypomną krótko. Aaa... tak w ogóle, to jakie miasteczko? Wioska zielona, WIOSKA, bo miasto i miasteczko deprawuje bardzo, gdyż w mieście żyją z naciągania jedni drugich.Na co się da.
ATEM / 93.105.236.* / 2015-03-06 17:35
-- wszystkimi środowiskami zarządzają tylko w polsce leśnicy !!!!!!!!!!!!! - ochronę środowiska na całym świecie nauka światowa powołała do odbudowy min 30% lasów
- weterynarze jak stwierdzili ,, chore dziki ,,to leśnicy zatwierdzają i wydają polecenie ,, redukcji ,kołom łowieckim ,lub wojsko ,, nauka później jak osiągnie wiedzę przygotuje specjalistów od ochrony środowiskom i zastąpią wszystkich ,,,,,
- w ekologi jest przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków lub przywłaszczanie uprawnień ,, co często robią ,,,ekolodzy ,, są powołani do motyki ,,czyli pomocy czynnej , rolnikom i leśnikom ,, jedne uprawnienia zmiany dyrektyw mam ja ,, -- środki dodatkowe załatwiła nauka światowa ,,za ekologię ,, praca leśników i rolników i moją ,,,,,,, bez tej wiedzy to upadek cywilizacji ,, NOWE INSTYTUCJE POWOŁALI , DO WYKON ANIA STRATEGI .... PODLEGAJĄ POD NAUKĘ ,,,,,,,,,,,,,,,,

Najnowsze wpisy