Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Strajk rolników w Warszawie. "Marsz gwiaździsty" do stolicy już dzisiaj

Strajk rolników w Warszawie. "Marsz gwiaździsty" do stolicy już dzisiaj

Wyświetlaj:
człowieeek / 109.196.154.* / 2015-02-12 16:28
czy Wy myślicie że problemy mają tylko rolnicy,górnicy? od nich się zaczyna...Rolnicy, górnicy walczą o wspólną przyszłość Polski a reszta Polaków siedzi w domu i biernie się przygląda...a praca(najniższe krajowe lub praca na czarno, pracodawcy jeszcze nie strajkują, bo swoją dolę odbierają z pieniędzy pracownika), służba zdrowia(zaraz jak nie już leczyć się będą tylko najbogatsi, w szpitalach obchodzą się tylko z tymi którzy dadzą łapówki lub kogo stać idzie prywatnie a reszta niech zdycha czekając na termin śmiesznego badania), utrudnianie życia ludziom(m.in kontrole samochodów pod względem technicznym- najnowsza mobilna stacja diagnostyczna, no ludzie!!!...w małych miejscowościach rząd zniszczył miejsca pracy i trzeba udać się do pracy dalej gdzie jeszcze parę ich pozostało, ale tam trzeba dojechać samochodem, któremu po takiej kontroli jaką oni robią zabierają dowód...mogę się założyć że przeciętni ludzie nie mają takich aut które przeszłyby taką kontrolę, z czego to wszystko wymieniać, zarobki marne części drogie a te tańsze- na pół roku), wszędzie radary(czyhają za krzakami żeby nas obrobić), podatki coraz to wyższe, teraz jeszcze śmieci...chyba nie wiecie ile tam siedzi urzędasów w tych firmach od wywozu śmieci,a my na nich pracujemy. Jakie przekręty są już z samym składowaniem tych śmieci,a ostatnio zwożenie ich do nas z zagranicy...ale to już głębsze tematy...
Te wszystkie opłaty i podwyżki z niemożnością zarobienia na nie to wszystko wzorowy plan zagranicy który bardzo dobrze realizuje nasz rząd żeby nas zniszczyć i rozkraść...Pod pięknymi hasłami wprowadza się nowe ustawy, które nas niszczą przede wszystkim finansowo...
Emerytura w zamian za mieszkanie działkę itd. czy nie widzicie że to celowe aby wszystko przejąć, nie mieści się to w głowie...
Na wsi podobna polityka, mali rolnicy przekazali swoje gospodarstwa na rzecz rozwoju tych większych w zamian za m.in. renty strukturalne a teraz tych większych już łatwo wykończyć niemożnością spłaty kredytów i przejąć polskie ziemie...
Tu nie ma żadnej głębszej polityki, wiadomo że niemiec, francuz czy holender nie będzie myślał o tym żeby w Polsce żyło się lepiej Polakom- rolnikom, robotnikom, przedsiębiorcom czy innym, żeby mieli gdzie sprzedać swoje towary i za dobrą cenę(tak myślą tylko głupcy)...To oni chcą sprzedać dużo drogo , wiadomo, to normalne ale ta unia to już nie jest normalna,jak można było do niej przystąpić??? to zwyczajna przykrywka...a nasz kraj jest dla nich konkurencją zwyczajnie...i niech mi ktoś powie że jest inaczej...
Atak na nas przez zniszczenie gospodarki, służby zdrowia i tak dalej...I to co najgorsze dla państwa-zagarnięcie naszych ziem!!!
Czy naprawdę tego nie widzicie???a telewizja i niektóre portale internetowe wciskają kit i szukają sensacji!!!
Dlaczego nie dobierają się do tyłków ludziom, którzy nie płacą abonamentu radiowo-telewizyjnego?
A no dlatego,że przez telewizję mogą kłamać, głosić swoją propagande i wypaczać prawde w oczach obywateli!!! NIE POZWÓLMY SOBĄ MANIPULOWAĆ!!!
ahaa / 83.17.9.* / 2015-02-12 06:30
wszystkie grupy strajkujące popieram, bo ta mafia na Wiejskiej zapomniałaby co to praca.
Przykre jest to że kiedyś w latach 80' kiedy były strajki media opisywały jak straszna jest ta milicja która bije, strzela do strajkujących, a dziś pokazują strajkujących jako idiotów którym nie wiadomo o co chodzi. Oj nie ładnie , no ale nawet telewizja nie jest obiektywna.
hubus / 83.28.104.* / 2015-02-11 23:56
Nie okarżajcie rolników bo ciężko pracujemy a rząd nas karze i daje nam jamużne za nasza prace.
obywatel371 / 83.24.16.* / 2015-02-12 06:53
Kazdy ciezko pracuje ale z rolnikow zeobily sie swiete krowy dotacje biora pierwsi i do strajku zaraz jak cos nie pasi tylko wincej i wincej powinni spalowac za utrudnianie ruchu?i tyle a dodatkowo dotacje zatrzymac ja nusze z********** a nikt dotacjii do pracy nie daje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
swd629 / 83.31.255.* / 2015-02-11 20:29
Stałem dzisiaj w korku- dopiero wróciłem. I mimo nerwów rozumiem rolników itp. – bo to nie rolnik jest winny tej blokady ale RZĄD!!! To jego ustawy, decyzje itp. Sprawiają że Polskie państwo upada!!! Kiedyś ludzie narzekali że umowa na najniższą krajową! – TERAZ NIE MASZ NAWET TEGO!!!! Tylko umowy zlecenie, dzieło 1/8 etatu itp. Albo na miejsce sprzątaczki osiedlowej 30 osób na jedno stanowisko!!! Największa ilość osób bezrobotnych w wieku 55+ od wielu lat!! I gdzie teraz ma pójść taka osoba by dorobić do 65roku???? Skoro osoba w wieku 18 lat też nie ma pracy po szkole więc zajmie jej miejsce!! Takie mamy czasy!! Może nie rozumie tego ktoś kto ma dobra prace, ale zobacz że kiedyś było łatwiej ze wszystkim. Sam jestem po studiach technicznych a mimo to pracuje na czarno na budowie, bo normalnie w zawodzie dostałem 1400zł i weź z tego opłać dom, jedzenie i wychowaj dzieciaka! Więc trzeba jeździć po 150km za robotą do Warszawy…
T. / 81.190.63.* / 2015-02-12 23:05

Tylko umowy zlecenie, dzieło 1/8 etatu itp

No,takie i inne przepisy pracodawcy sobie "uzgodnili".
bidny rolnik / 217.99.236.* / 2015-02-11 23:21
o!! Fendt podobny do mojego, ja za swojego FENDT 828 używanego jednorocznego dałem jedynie 873 300 PLN
olo klusownik / 46.77.124.* / 2015-02-11 19:52
Wiecej broni dla obywateli i wspolnie rozprawimy sie z dzikami.. Łoł!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
polonista / 78.8.234.* / 2015-02-11 18:41
ludzie! to jest obcy rząd! żaden rząd nigdy i nigdzie na swiecie nie obraca się tyłkiem do obywateli i wyborców, którzy go opłacają! tak, tak moi drodzy, to my społeczeństwo jestesmy właścicielami i pracodawcami rządu,pamietajmy o tym! a co robi pracodawca,jezeli pracownik pracuje zle? wywala go na zbity pysk, a obecny rząd ma nas za nic !rozpasanie i samowola osiągnęły szczyty, więc won!!!
miasto / 91.244.188.* / 2015-02-11 18:32
Pani premier gdzie Pani jest. Porażka...........
armia / 91.244.188.* / 2015-02-11 18:26
Rolnicy nie poddawajcie się. Popieram przynajmniej wy i górnicy macie odwagę.BRAWO!!!!!!!!!!!
emeryt930 / 79.162.228.* / 2015-02-11 16:13
maja racije bo rolnik to bialy muzyn
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 15:44
JESTEM ZA ROLNIKAMI ZA GÓRNIKAMI ZA KOLEJARZAMI ZA MŁODYMI BEZ PRACY I WSZYSTKIMI INNYMI GRUPAMI SPOŁECZNYMI KTÓRE SA OLEWANE PRZEZ RZĄD (PO-PSL)JESTEM PRZECIW WYPASIONYM PREZESOM DYREKTOROM,RADOM NADZORCZYM BEZKARNYM KOLESIOM W SPÓŁKACH PRZEZ NICH DOPROWADZANYCH DO UPADŁOŚCI,LUB STANU JAK JSW,JESTEM PRZECIW TAKIEMU RZĄDOWI CO CHRONI KOLESIÓW A MA (W D.U.P.I.E) ZWYKŁYCH LUDZI.JESTEM ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWEM OBYWATELSKIM (TUSK NIEPOSŁUSZEŃSTWO OBYWATELSKIE TO TWOJE DZIECIĘ)
Redakcja forum / 2015-02-11 15:59
Proszę zrezygnować z używania Caps Locka i starać się zebrać swoją opinię w jednym poście.
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 16:52
MYŚLĘ ŻE ŁATWIEJ BĘDZIE CZYTAĆ DRUKOWANE :):):)
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 15:33
DZIŚ DZIENNIKARZ TVN 24 MARTWIŁ SIĘ PRZERAŻONY JAK BĘDZIEMY JEŻDZIĆ PO POLSCE JAK ROLNICY ZABLOKUJĄ DROGI.CO ON SIĘ TAK BIEDNY MARTWI. PO (TUSKOWI,KOPACZ) PSL (SAWICKIEMU) PRZEZ 8 LAT TO KOŁO D.U.P.Y LATAŁO A TERAZ BIEDNY KOLO Z TVN 24 JEST PRZERAŻONY:):):) CI ROLNICY TO CIERPLIWE CHŁOPY I TAK DŁUGO TO DYMANIE BEZ MYDŁA ZNOSILI.PO-PSL MEDIALNE GŁOSZENIE DOKONAŃ,OBIETNICE,NO I KŁADZENIE LACHY NA GŁOSY POKRZYWDZONYCH.TERAZ MAMY CO MAMY.
armia / 91.244.188.* / 2015-02-11 18:30
Telewizja Polska narzędzie do retuszu naszego nieudolnego rządu.
Patrykk / 89.167.12.* / 2015-02-11 13:24
Glosujmy na PiS !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 13:33
WRESZCIE INTELIGENTNY DOWCIP REDAKCYJNY ZWOLENNIK PO GŁOSUJE NA PIS :):):)
pytek. / 81.190.63.* / 2015-02-11 13:31
Jak PIS rządził to też rolnikom nie odpowiadał. A gdy były wybory to w domach siedzieli i ręką machali.
Jak pamiętam ,jeszcze nie widziałem rolnika zadowolonego.Chociaż teraz ,gdy z UE pieniądze wpływają im same na konto to zdarzało się,że chwalili obecne czasy.
CZEŁE / 83.24.30.* / 2015-02-11 13:37
TO ZOSTAŃ ZADOWOLONYM ROLNIKIEM I NIECH CI PŁYNĄ PIENIĄDZE Z UE NA KONTO:)
Ela684 / 89.167.12.* / 2015-02-11 13:22
Pojdzmy po rozum do glowy ! Nie dajmy sie ! Rolnicy ciezko pracuja i w slusznie walcza o swoje. Umowy smieciowe i te marne wynagrodzenia kasjerow itp tez powinny sie zmienic ! Walczmy o swoje pojdzmy na wybory odsunmy PO od wladz. Oni dzialaja na nasza szkode !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 14:37
PO I PSL JAK WIEDZIELI ŻE CZEKA ICH SROMOTNA KLĘSKA W OSTATNICH WYBORACH TO ZORGANIZOWALI NAM TETR POD TYTUŁEM AWARIA SYSTEMU WYBORCZEGO.CO BYŁO DALEJ TO CHYBA WSZYSCY WIEDZĄ.WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO PO-PSL.CIEKAWE CO NAS CZEKA W KOLEJNYCH WYBORACH.JAKI JEST ICH SENS.W WARSZAWIE JAK CHCIELI ODWOŁAĆ GRONKIEWICZ TO PO NAWOŁYWAŁO BY NIE GŁOSOWAĆ.POTEM TE SŁAWETNE WYBORY SAMORZĄDOWE RODEM Z BIAŁORUSI.CZY WIERZYSZ W TO ŻE MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCY UKŁAD PO-PSL JEST DO ZMIANY W WYBORACH? MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE LUDZIE JUŻ NIE IDĄ NA WYBORY.OBECNA WŁADZA JEST OGRONIE DEPRAWUJĄCA I ZNIECHĘCAJĄCA SPOŁECZEŃSTWO.TO WSZYSTKO JEST CHORE JAK NASZ SŁUŻBA ZDROWIA ZA ARŁUKOWICZA.POWODZENIA POLSKO
jpo / 94.254.198.* / 2015-02-11 21:28
W poniedziałek powtórka z rozrywki wyjeżdżamy czym mamy. Niech żyje Polska.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
SirQuest / 89.171.95.* / 2015-02-11 13:22
Protest jest jedną z form sprzeciwu wobec złej władzy, co w 100% popieram, jednakże są inne jego formy, może i bardziej dotkliwe dla rządzących. Blokada sejmu, kancelarii premiera... ale nie ulic i wstrzymywanie ruchu... Drodzy rolnicy, szanuję wasze prawo do protestu ale zdajcie sobie sprawę z tego, że wybierając formę strajku, która dotyka osoby trzecie, liczcie się z falą krytyki w stosunku do waszych działań. Konkludując, zamiast coś wywalczyć, wrócicie do swych domów przegrani, bogatsi o kolejne stereotypy "głupich rolników", którymi przecież nie jesteście! Ogarnijcie się w końcu i zacznijcie protestować tak aby ich (tych złych) bolało a nie wszystkich na waszej drodze.
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 14:05
JAK ZORGANIZOWAĆ MIEJSCE NA TRAKTORY PRZED SEJMEM :):):)TRZEBA TEŻ SIĘ LICZYĆ Z ZIMNA WODĄ Z ARMATEK,Z GUMOWYMI KULAMI I Z GAZEM PO OCZACH :):):)
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 10:52
DROGI głosie młodzieży 24 latku.MÓWISZ ŻE TE PIENIĄDZE PRZYDAŁY BY SIĘ MŁODYM.A DLACZEGO CHCESZ DOSTAĆ PIENIĄDZE KTÓRE SŁUSZNIE NALEŻĄ SIĘ ROLNIKOM I ONI MAJĄ ODWAGĘ O NIE WALCZYĆ.ZAMIAST SIEDZIEĆ CICHO I HAROWAĆ ZA 2 TYSIE CHOĆ TWÓJ PRACODAWCA JEST I TAK "CHOJNY" MOŻE BYŚ OBUDZIŁ W SOBIE COŚ WIĘCEJ NIŻ CHĘĆ NA PIENIĄDZE O KTÓRE WALCZĄ ROLNICY.PIENIĄDZE KTÓRE SŁUSZNIE IM SIĘ NALEŻĄ.WIĘKSZOŚĆ MŁODYCH PRACUJĄCYCH CICHO SIEDZI BY NIE STRACIĆ PRACY PONIEWAŻ SĄ NIEWOLNIKAMI KREDYTÓW ZACIĄGNIĘTYCH NA CAŁE ZYCIE .STRACH PRZED UTRATĄ PRACY PARALIŻUJE PRZED JAKIMKOLWIEK DZIAŁANIEM.OBECNIE W POLSCE TYLKO LUDZIE ZDESPEROWANI SĄ SKŁONI DO DOMAGANIA SIĘ SPRAWIEDLIWOŚCI W PAŃSTWIE GDZIE MOŻNA JĄ OSIĄGAĆ JEDYNIE WYWIERANIEM PRESJI OGÓLNOSPOŁECZNEJ.TUSK UKRĘCIŁ BAT NA KOPACZ I PO NIEPOSŁUSZEŃSTWO OBYWATELSKIE.
Bezrobotny / 91.244.188.* / 2015-02-11 18:10
W pełni się zgadzam.Ja też pracowałem za marne grosze gdzie pomiatano mną ale miałem odwagę opuścić to miejsce pracy, chociaż w moim małym mieście z pracą jest ciężko.Popieram rolników i uważam że nie tylko oni powinni protestować.Pis i PO jest do d.....
michal22 / 89.167.12.* / 2015-02-11 13:27
Popieram ! Swiete slowa ! My mlodzi musimy zaczac walczyc o swoje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 14:25
TYLKO KIEDY ? JAK WSZYSCY WYJEDZIEMY ZA CHLEBEM ? BO ŚLEPY I GŁUCHY RZĄD NA MŁODYCH NIE ZAJMUJĄC SIĘ SYTUACJA MŁODYCH TWORZY KOLEJNY PROBLEM KTÓRY KIEDYŚ WYBUCHNIE PROTESTEM.CZY WTEDY KOPACZ,KOMOROWSKI,SAWICKI BĘDĄ NADAL NA WMAWIAĆ ŻE TERAZ MŁODZI COŚ CHCĄ I NIESTETY TERAZ TRZEBA ODEBRAĆ COŚ ROLNIKOM.TAK BĘDĄ TŁUMACZYĆ NIEROZWIĄZANY PRZEZ SIEBIE WCZEŚNIEJSZY SYGNALIZOWANY PRZEZ MŁODZIEŻ PROBLEM.CZY WTEDY ROLNICY MAJĄ ODWRACAĆ SIĘ OD MŁODYCH LUDZI MOŻE OD WŁASNYCH DZIECI.BO KOPACZ WIEDZIAŁA ŻE DAJE TERAZ MŁODYM ALE ZABIERA INNYM.PRZECIEŻ ONA ZABIERAŁA WSZYSTKIM NIC NIE ROBIĄC Z RODZĄCYM SIĘ PROBLEMEM JAKIŚ CZAS WCZEŚNIEJ.PROBLEMEM WIELOKROTNIE SYGNALIZOWANYM.
DLATEGO MY OBYWATELE MUSIMY BYĆ WYROZUMIALI DLA SIEBIE.BO DZIŚ ROLNICY NIE SĄ EGOISTAMI JAK STRONA RZĄDOWA ICH PRZEDSTAWIA ONI PO CZĘŚCI ZAŁATWIAJĄ PROBLEMY WSZYSTKICH GRUP SPOŁECZNYCH.JEŚLI W NARODZIE JEST SIŁA TO I WYBRAŃCY NARODU Z NARODEM MUSZĄ SIĘ LICZYĆ.W INNYM WYPADKU JESTEŚMY TYLKO SKŁÓCONĄ CIEMNĄ MASĄ POTRZEBNA TYLKO PRZED WYBORAMI PO WYBORACH POZOSTAWIONYMI SAMYM SOBIE.
głos młodzieży / 85.219.250.* / 2015-02-11 11:11
Nie napisałem nic o tym że, chcę pieniądze które się należą rolnikom. Tylko o tym że, nie powinni oni walczyć o to kosztem innych obywateli. I o ty że, pieniądze od kogoś to dla nich dodatek a to że, nie potrafią przewidzieć że, dana produkcja jest nierentowna to już ich problem.
A także chodziło o to że ważniejsze jest zajęcie się problemami młodzieży a nie wiecznie narzekających rolników bądź górników
CZŁEK / 83.24.30.* / 2015-02-11 14:02
ROLNICY WALCZĄ TYLKO O TO CO ODBYWA SIĘ ICH KOSZEM.CZYLI PAŃSTWO KARMI DZIKI ICH PLONAMI I IM ZA TO NIE PŁACI !!!!!!!!!!!!!PISZESZ ŻE ODBYWA SIĘ TO KOSZTEM INNYCH OBYWATELI.TU PEWNIE MASZ RACJĘ JAK PAŃSTWOWE DZIKI ROBIĄ SZKODĘ TO MY WSZYSCY TRACIMY.TU MAMY JEDNO ZDANIE.ALE ROLNICY NIC NIE ROBIĄ KOSZTEM INNYCH OBYWATELI TYLKO NASZE MACOSZE PAŃSTWO.OBECNIE TO (PO-PSL) CHYBA ZNUDZIŁO IM SIĘ POLOWANIE NA DZIKI A PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO WYSTRASZYLI ŻE TO NIEETYCZNE I BOI SIĘ POLOWAĆ CHCE BYĆ POPRAWNY POLITYCZNIE :):):)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy