Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Strajki w Polsce. Duda zapowiada wielkie protesty

Strajki w Polsce. Duda zapowiada wielkie protesty

Wyświetlaj:
brutal / 217.171.48.* / 2013-03-17 20:33
jeden już ganiał z śrubokrętem taki elektryk z bożej łaski ,teraz opala się w ciepłych krajach ,a ludzie mu wierzyli i co ??? ja jestem rocznik 68 i wiem jedno, solidarność narobiła najwiekszego gnoju ,i doprowadziła do obecnej sytuacji tkwicie w tym po uszy!!!! teraz próbujecie wyciszyć i ostudzić atmosferę bo wiecie dobrze jakie [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###.
dom0211 / 213.92.191.* / 2013-03-20 11:32
Prawda.Strajki powinni organizować w szkołach młodzież ,studenci . NAPISAĆ STRAJK NA TABLICY jak za pruskich czasów nie uczyć sie walcząc o swoje emerytury, o miejsca pracy które zabrała solidarność niszcząc zakłady ,o to żeby mieli godną ośmiogodzinną prace na nie śmieciową umowę ,o godną emeryturę a nie żeby pracowali do końca swoich dni. DO 67 roku na budowie kpina.Wyjazdy za granice bo w POLSCE nie ma przyszłości po rządach dawnych polityków z solidarności.Dinozaurom już dziękujemy.
Wapniak / 2013-02-27 19:56 / Tysiącznik na forum
Kiedyś byłem przeciw. Teraz jestem za! Dlaczego nie?... Z przeszłości wynika, że to tylko taka kolejna droga do koryta. "Szeregowcy" zarówno wtedy jak i teraz mieli i mieć będą z tego wielkie g.... Koszty dla państwa? Takie same a nawet mniejsze i to o wiele.
realny nick / 87.207.0.* / 2013-02-27 18:54
Lepsze to niż nic ale obawiam sie panie Duda, że to juz jest za póżno. PO-landowi nie wystarczą demonstracje i strajki. Polske może uratować pucz wojskowy i junta sił autentycznie polskich i narodowych. Trąbienie o niby "demokracji" gdy na wybory idzie 40% uprawnionych a na samorzadowe 20% to kpina ze społeczeństwa. Pomijam fakt , że 3mlny osób zagranicą jest pozbawionych możliwości głosowania. Sam tam byłem i tam aktualnie jest moja najbliższa rodzina
POLON326 / 89.69.6.* / 2013-02-26 20:51
Panie Przewodniczący Duda czekam za tym i niech w końcu SOLIDARNOŚĆ udowodni ,że ma siłę i argumenty by wywalić tą władzę na śmietnik gdzie jej miejsce.Pracownicy są niewolnikami wę własnym kraju i od Was oczekują radykalnych kroków by rządzący i pazerni pracodawcy zaczeli szanować ludzi którzy na nich ciężko tyrają.
prosto w oczy / 83.27.88.* / 2013-02-26 19:29
Solidarność już dawno straciła jaja. Duda mieliście protestować w sprawie emerytur i co? rozlazło się po kościach.
Przywykliście do ciepłych stołków i w du.... macie ludzi pracujących!!!!!
Albo zaczniecie coś robić dla ludzi, albo wynocha!!!

Najnowsze wpisy