Forum Forum finansoweInne

Strategia lwa - ING, czas się wycofać ?

Strategia lwa - ING, czas się wycofać ?

Marcin020202 / 109.173.149.* / 2017-10-10 19:33
O tej polisolokacie było swego czasu dosyć głośno.

U mnie nie wypadła tragicznie.

Założona w 01.2008 - kwota około 150 zł > dziś 211 zł.

Z moich szacunków wynika, że wpłaciłem ok 22 tysięcy (brak dokładności ze względu na ograniczoną historię mbnanku).

Teraz kwota wykupu polisy to ponad 18 tys. Zaznaczę, że zysku nie ma, ale większa część składek szła na ubezpieczenie. Pewnie dlatego, że zdecydowałem się na agresywne inwestowanie (NN UFK dynamiczny 63%).

Pieniądze aktualnie nie są mi potrzebne, ale wiem że ubezpieczenie dubluje się z tym w pracy (a na to idzie większość składki).

Chciałbym dalej oszczędzać, pytanie czy są podobne produkty bez ubezpieczenia ? Czy jakieś polecacie, czy można od razu wpłacić na nie całość kwoty ?
Wojtek933 / 212.244.88.* / 2020-11-03 11:56
Witam.
Kilka lat temu przeżyłem swoją przygodę pod tytułem "Strategia Lwa". W ciągu tych kilku lat poświęciłem wiele czasu na jej dogłębne poznanie, w szczególności na poznanie wszawego mechanizmu wyliczana opłat. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę strategialwa.blogspot.com, gdzie rozkładam polisę "Strategię Lwa" oraz NN TUnŻ S.A. na czynniki pierwsze. O sprawach które tam opisuję nie wspominał Ci żaden agent - w założeniu miałeś siedzieć cicho i płacić.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: