Forum Polityka, aktualnościKraj

Strategia wyborcza się sprawdziła, PiS idzie po władzę

Strategia wyborcza się sprawdziła, PiS idzie po władzę

Wyświetlaj:
jr968 / 85.221.218.* / 2010-07-07 12:05
Ciekawe, czy gdyby ta kampania trwała jeszcze tydzień, to Jarosław Kaczyński oświadczyłby, że patriotą był też generał Jaruzelski i czy nie powiedziałby czasem, że kartki na żywność i benzynę, to przecież wspaniała rzecz, ze kiedy były, to było super, więc on pomyśłi o tym, be je może w jakiś sposób od nowa wprowadzić.I czy, chcąć zaskarbić sobie sympatie przedsiębiorców, nie obiecałby całkowitego zniesienia podatków jednocześnie obiecując nauczycielom, uzędnikom i pracownikom pańtwowych spółek podwyżki rzedu 150%. Tak, wtedy na pewno by wygrał.
Leh / 2010-07-07 11:20 / Bywalec forum
Wydaje mi się że gwałtowny wzrost popularności PIS nastąpił wskutek współczucia dla Jarosława po śmierci jego brata Lecha. Myślę że ten wzrost poparcia to tak jakby Polacy chcieli Jarkowi wynagrodzić stratę brata. Przecież PIS nie zmienił swoich poglądów. Zmieniła się tylko taktyka.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-07-07 12:00
no i bardzo dobrze ze nie zmienił poglądów!

to tylko PO zmienia się z partii liberalnej w socjalistyczną pod dyktando sondaży.
młody, wykształcony / 178.37.135.* / 2010-07-07 11:10
Następnych wyborów nie będzie bo i po co, skoro Polacy nareszcie wybrali mądrze.
Q1 / 93.105.57.* / 2010-07-07 11:30
@młody. Na następnych wyborach Polacy nareszcie
zaczną mysleć. To nie J.Kaczyński przegrał,to my przegraliśmy,
bo idziemy do nikąd. A ty młody czlowieku też byś myślał gdybyś pracował za 1300 zł. 1 wydawał na utrzymanie siebie1300 albo
więcej. Z tego wniosek że nie znasz życia i realiów. Jesteś na utrzymaniu mamusi , albo klan dal ci dobrą posadkę i GŁUPIEJESZ. Lepiej pojdz na pierwszy bazarek i przyjrzyj się
jak w twoim wieku mlodzi harują. Żeby zarobiś na chleb wstają
o drugiej godzinie w nocy albo wcześniej. Oni wiedza jak wygląda życie ,ile trudu kosztuje zaradność,a TY w stosunku do nich,jak widać, jesteś UPOŚLEDZONY.Inaczej nie pisałbyś GŁUPOT. Jeszcze duzo nauki przed tobą i poznawania życia.
Oby ta nauka życia nie poszla w las,czego ci z całego serca życzę młodzieńcze.
grzechu_ / 83.20.99.* / 2010-07-07 11:48
Klasyczny post pisowca - tylko obrażanie w głowie. Z twierdzenia że mamy dobrego prezydenta stworzyć takie wypociny - no gratulacje!

Jeżeli zarabiasz 1300zł i narzekasz na ten stan rzeczy to rusz głową i to zmień - bo jeżeli uważasz że zmieni to za ciebie prezydent czy partia rządząca to jesteś w wielkim błędzie. To ile ktoś zarabia jest wynikiem jego decyzji życiowych a nie władzy w kraju! PRL się skończył drogi MĄDRY kolego!

Ja się cieszę z wyboru prezydenta nie dlatego że będzie przeprowadzał reformy czy nie bo nie od tego jest prezydent. Cieszy mnie to że wreszcie nie będziemy pośmiewiskiem całej europy mając naiwnego i awanturującego się karła za prezydenta. Za L. Kaczyńskiego wstydziłem się zbyt wiele razy i ciesze się, że jest szansa na zmianę. Nawet jakby Komorowski okazał się tak beznadziejny jak Kaczyński to przynajmniej ma jakąś prezencję.

I zanim zaczniesz mnie drogi kolego obrzucać od platformersów to wiedz, że nigdy nie głosowałem i nie będę głosował na PO.
wzruszony naprawdę mocno / 213.0.89.* / 2010-07-07 18:53
no nie, zaraz, zaraz. To już pośmiać się nie będzie można. Faktycznie wybraliśmy sobie Prezydenta PO-lski niezbyt rosłego, ale Pierwszą Damę PO mamy cymes, g i g a n t y c z n ą. Całej Europie gały urosną, jak owa Dama wytaczać się będzie z limuzyny, następnie godnie człapiąc, zasapana dopadnie swoją odpowiednicę i mocno, tak naprawdę szczerze, uściska. Co to będzie za widok i ile emocji wzbudzi. Cieszyć się będziemy z jej prezencji roniąc łzy i pochlipując z radości, że los tak sowicie nas wynagrodził.
Q1 / 93.105.57.* / 2010-07-07 15:48
@grzechu.Pomyślałeś dlaczego młodych traktuje się jak białych murzynów a cwaniacy żyją w dobrobycie i nie raczą podzielić się np. z biednymi dziećmi,dopłacic do ich edukacji,opieki lekarskiej, a nie mówiąc wypoczynku,ubrania i wyżywienia.Tego cię w szkole i w twojej rodzinie nauczyli "rusz głową " i kradnij? Nikomu i prezencja nie pomoże jeśli w głowie pycha i brak szacunku dla bliznich. Przysłowiowy kołek w płocie tez można ubrać i nie widać co jest w środku.Nie ubliżaj nieżyjącemu,bo to świadczy tylko o tobie. Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie i będziemy jeszcze większym. Twoje "to ile ktoś zarabia" właśnie jest wynikiem rządzących. Popatrz na firmy,jaki mają zarzad,
jakiego dyrektora,takie mają wyniki i tak jest z państwem, jacy rządzący,taka gospodarka, taki rozwój społeczeństwa.
Nie wyzywaj od pisowców ,bo nigdy pisowcem nie bylem
i nigdy na chleb nie wyciągałem ręki. Jeśli dla ciebie przyszłościa państwa jest prezencja prezydenta,zniszczona gospodarka,zakłady, układy kolesiów, ukraść albo oszukać bliżniego - "rusz głową"korupcja, to dla mnie masz
pusto w głowie.Naucz sięsynu pracy od podstaw.
sfera2 / 2010-07-07 16:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nawijasz jak dresiarz po długim kiblowaniu, coś takie oglądałem na filmie o grupie angielskich dresiarzy.
bulimia już niemodna / 213.0.89.* / 2010-07-07 18:23
a film o grubych babach oglądałeś?. Był fascynujący i intelektualnie głęboki. Było co podziwiać, choć się wylewało nieco z ekranu. Wart polecenia innym.
toy / 212.126.28.* / 2010-07-07 12:30
nie każdy musi zaraz kraść albo co najmniej kombinować
niePIS / 83.0.147.* / 2010-07-07 13:08
no tak ale większość z tych którzy nic nie umieją, siłą rzeczy nic w życiu nie osiągną więc będą tych bardziej od nich zaradnych oskarżać o złodziejstwo i kombinacje by usprawiedliwiać swoją niezdatność do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie...
to takie kiepskie...
Adol / 2010-07-07 12:11 / Bywalec forum
Klasyczny post SLD-owca. 'Jeżeli zarabiasz 1300zł i narzekasz na ten stan rzeczy to rusz głową i to zmień" to prawda ale tylko dotyczy straganu czy małego sklepiku. Jeżeli masz na myśli większy biznes tam rządzą sitwy i układy głównie ze starego postPZPR i UBeckiego układu. I proszę nie pisz o spiskowej teorii lub tego typu slogany. Jesteśmy jedynym krajem z dawnych demoludów który nie przeprowadził "dekomunizacji" tak jak to zrobili wszyscy nasi sąsiedzi. Michnik już w 1990 r krzyczał "od..pieprzcie sie od generała" nie grzebmy się w ub-eckich fekaliach a sam "Pomiędzy 12 kwietnia a 27 czerwca 1990 wraz z trzema innymi osobami (historykami Andrzejem Ajnenkielem i Jerzym Holzerem oraz dyrektorem Archiwum Akt Nowych Bogdanem Krollem) uzyskał dostęp do wybranej części archiwów MSW. Grupa ta uzyskała potoczną nazwę "Komisja Michnika" i została powołana z inicjatywy Henryka Samsonowicza. Wynikiem trzymiesięcznych prac był krótki raport, stwierdzający niekompletność archiwów" - w 3 miesiące wyczyścił co trzeba. Nie ma notatki o tym jakie dokumenty przeglądał i jakie wyniósł.

Teraz na pewno się nie dowiemy
sfera2 / 2010-07-07 16:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak widzę, znowu wracają teczki, pomówienia, insynuacje. Powiedz co dziś obchodzi przeciętnego Polaka czy jakaś szuja mająca dzisiaj 80 lat, byłą przed 30 czy 40 laty małym katem sadystą ówczesnego reżimu. Wielkie dranie już wcześniej odpowiednio zabezpieczyły się i możemy im najwyżej soli na ogon nasypać. To co dzisiaj się robi, to obrzucanie błotem na oślep może do kogo przylgnie. Błoto ma to do siebie że nawet nie przylgnie to ślad zostawi. Dla mnie, tacy ludzie to współczesne szuje , które dawniej bały się nawet unieść głowę, a dzisiaj odreagowuje dawny strach, szukając byłych katów. Problem w tym że podczas tego poszukiwania na oślep więcej ponownie rani się dawne ofiary niż rzeczywistych katów.
myślcie / 83.22.110.* / 2010-07-07 12:07
pośmiewiskiem CAŁEJ EUROPY ( ??? , ojej ! )
mając NAIWNEGO ( ??? , co jak co , ale tego nie można mu zarzucić) i awanturującego się karła za prezydenta. Za L. Kaczyńskiego wstydziłem się
zbyt wiele razy i ciesze się, że jest szansa na zmianę. Nawet jakby Komorowski okazał się tak
beznadziejny jak Kaczyński to przynajmniej ma jakąś PREZENCJĘ ( idiotyczne kryterium )
Pilsener / 2010-07-07 10:54 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Wykończy łże-demokratów i pseudo-liberałów Tuska wolniej, ale za to pewniej, w kolejce do koryta już czekają następni zwolennicy chińsko-rosyjskiego modelu państwa a ja jak zwykle będę musiał wyjechać za granicę, by mieć na kogo głosować.

P.S > Zresztą nawet jakbym miał na kogo głosować to w polsce i tak to bez sensu, bo głosuje się na partie a nie na ludzi, ten co wygrywa nie wchodzi do sejmu a wchodzą jakieś miernoty co dostają w dużych miastach po 1500 głosów, to jest demokracja? Gdy partia decyduje o tym, kto zasiądzie w sejmie i gdzie ma zostać wybrany? G... a nie demokracja, nikt mnie do urny nie zaciągnie.
erplpl / 188.47.180.* / 2010-07-07 10:30
jak obniżymy akcyzę na alkohol i zachód zacznie pić tyle co ściana wschodnia to niewykluczone, że w pijanym obłędzie zagłosujemy dwoma rękami na Jarka i będzie 200%
erfccc / 188.47.180.* / 2010-07-07 10:29
jak utrzyma tempo to będzie rządził całym kosmosem
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-07 10:59
Wystarczy jak zmiecie tuskistów.

Obecnie potrzebne jest jedno hasło: "Walcz z tuskizmem".
pablo55 / 82.210.184.* / 2010-07-07 10:22
Spokojnie czekam na jesienną 5. porażkę wyborczą PiS.
Autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 10:30
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!! DZIĘKUJEMY PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Źródło: www.money.pl
W Warszawie w latach 2004-2009 nie powstał żaden most, nie zakończono budowy żadnej obwodnicy czy drogi szybkiego ruchu, łączących dzielnice miasta. Budowę Mostu Północnego rozpoczęto po siedmiu latach od umieszczenia tego zadania w budżecie miasta (dopiero w 2009 roku), budowy obwodnic miejskiej i śródmiejskiej są dopiero w fazie początkowej - wskazała NIK.

Z kolei Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która miała być zakończona w roku 2008, zostanie oddana z kilkuletnim opóźnieniem (prawdopodobnie dopiero w 2011 roku).


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!! MIŁYCH WAKACJI ŻYCZĘ PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 15:46
Budowanie mostów, dróg, to nie budowanie domu na własnej działce choć zapewne i to jest trudne i kosztowne. Trzeba wytyczyć gdzie ma biegnąć droga most itd. Faza projektów WYKUPU gruntów czasami trwa dłużej niż sama jego realizacja. ludzie często blokuja budowanie drug bo im to przeszkadza albo wejdą zieloni bo żąby nie mają gdzie przechodzić, albo drzewa żadkie rosną gdzie mają się PARZYĆ żądkie sówki np. :):) i budowa się slimaczy trzeba ich wykupić wcześniej ustalając wszytko przez sąd. Lepiej jest budowac jak zabudowa jest żadka tak jak to miało miejsce w NIemczech zachodnich po wojnie, wszytko rozwalone teren czysty możńa planowac budować i trzeba wziąć pod uwagę że, częśc zachodnią budowali fachowcy z zachodu myślacy perspektywicznie WOLNI !!!! A NIE APARAT KOMUNISTYCZNEJ PROPAGANDY I przysłowiowi PANOWIE DOCENCI :) Do tego dochodzi program NATURA gdzie trzeba omijać parki NArodowe, lawinowy przyrost wybudowanych domów które obecnie już spowalniają wytyczanie nowych dróg itd. Więc nie ma co wymagac że szybko pójdzie szybko bez problemu. Puki co mam Dla Ciebie rozwiązanie, jak nie ma mostu kup sobie ponton z silnikiem,załóż kratkę, paliwo wrzuć w koszty i po sprawie:) Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się może mieć :) A doczekamy się zapewne po czasie że mozolnie wreszcie pobudują ,dróg będzie bez liku ale nie jest to fizycznie możliwe za rok dwa takie przedsięwzięcia prowadzi się latami i opóźnienia 2 lub 3 letnie to norma, jeszce raz Ci piszę faza projektu jest najdłuższa!!! A wakacje dla PLATFORMY będą udane WYPIJĄ niejednego dużego szampana :):)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLATFORMO DZIĘKUJĘ ,PLAN WYKOANY WYBORY PREZYDENCKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYGRANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FirezeuG / 2010-07-07 11:14 / Tysiącznik na forum
A w Krakowie nie narzekamy bo ostatnimi laty w kwestii dróg robi się całkiem sporo
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 10:36
Nie patrz na swoje gówniane dróżki i interesiki patrz na całokształt!! nreszcie mamy Prezydenta co nie zachowuje się jak BONAPARTE a zapędy ma podobne :) Będzie spokój w Państwie a nie terror i nagrywanie na dyktafony i szukanie haków.
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 10:41
Gniazdo ... mnie nie obchodzy czy Ty nie chcesz Banaparte a wolisz Obelixa ale ja chce jeździć po dobrych drogach i nie zakorkowanych. Chce żeby podatek ZUS malał a tak się stało za czasów PIS, chce żeby pilnowali za PYSK tych co okradali POLSKE a tak się działo za PIS, ale PO po 4 latach klepie małpke i biją sobie konta ... Powódz zalała Polskę (moją koleżanke na kozanowie a Dudkiewicz powiedział że wał był źle położony... no to trzeba za to beknąć ... ludzie obudzcie się !!!
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 11:20
ci co klepią biedę będą ją klepać niezależnie od partii która żądzi, jezt jednak różnica że jedna obiecuje że da kasę temu ce klepie biedę na piwo żeby mógł chlac dalej a drugi da mu możliwość pracy ale żeby trzeba było wstawać do tej pracy codziennie rano o 5 tej. Co wybierze taki " wyborca" wybierze kasę na browar. powódź zalała ludzi jest to tragedia ale państwo nie jest w stanie przewidzieć takiej katastrofy, ani PiS ani PO to zdarzenie losowe jakże tragiczne. Wały budowały jakieś firmy budowlane one powinny beknąć. Nie śpimy człowieku dlatego wybory wygrane przez PO bo nie śpimy. Mieliśy dosyć podkłądania nóg rządowi i stałych kłotni o samolot. lechu się kłocił o samolot i ma co chciał, choć osobiście nie życzyłem mu tego mógł normalnie zakończyc kadencję i odejść z poparciem 20 prcent a tak jego brat przejął pałeczkę, wielu głosowało na iego bo mu sie wg nich należy bo mu brat zginoł, nic bardziej podłego niż za takie coś dawać władzę jeszcze takiemu człowiekowi któy od Lecha był o wiele gorszy. Bez rodziny bez konta bez prawa jazdy bez żony bez dzieci kto to jest co to jest............... czy ktoś taki potrafi zrozumieć innych Śmiech na sali. Nakłądy na ZUS muszą wzrosnąć , górnicy nie mogą dalej iść na emerytury po 25 latach muszą pracować dalej ale na powierzchni żadnegego węgla na opał precz z rękawmi od kopalń, to samo sie tyczy mundurowych jak niedołężni to do pracy w biurze, bo nikt nie jest w stanie nazbierać przez 15 do 25 lat na swoją emeryturę i to jeszce w takich wysokościach, zabrać wstecz nie można ale trzeba pomały skończyć z przywilejami!!!! radzę się zapsiać na studia ekonomiczne czegoś się nauczycie i przyjdzie zrozumienie. Najbardziej tylko żal mi wykształconyconych głosujących na PiS, zupełny brak elementarnej wiedzy ekonomicznej najlepiej porozdawać wszytkim i witaj GRECJO :):):) A tumultem i tłumanami łatwo sterować i rządzić wystarczy rzucić trochę kiełbasy. Czy tego chcecie czy nie trzeba PRACOWAĆ BARDZO DŁUGO a wcześniejsze emerytury i załatwiane renty pójdą w niebyt, stan gospadoarki wymaga od wszytkich dłuższej pracy i od tego nie da się uciec. a nie żeby jeden w wieku 45 lat albo nawet 40 lat był emerytem i dostawał 3tys zł a drugi mając 65 lat łaskawie mu dali emeryturę i dali 1tys. Tak dłuzęj nie powinno być niech ktoś to towarzystwo adoracji wzajemnej rozwali. Nie będzie to łatwe bo zaraz idą na Warszawę Ci co nie chcą pracowac tylko łapy wyciągają do państwa, WEŹCIE SIĘ NIEROBY DO PRACY SOLIDNEJ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 11:40
:) to co napisałeś to bzdura, głupota, wyrafinowana plota. naczytałe się baśni i bajek i dlatego wierzysz w to co Ci przekazuje PO do twojej główki. Patrz na fakty

Pieniądze na renowacje wałów przeciwpowodziowych przez PIS zostały odebranie i przeniesione na drogi na EURO 2012, dróg nie mamy, powódz była, teraz po 50,000 zł dla firm zniszczonych przez powódz wydamy kase.

Jak przyjadą Holendrzy , Niemcy, Francuzi do Polski na mecze to się załamią !!! A Hrabia Komorowski będzie siedział dumny w lorzy honorowej i objadał się frytkami z majonezem.

Jedno okienko - wspaniałe dziecko pomysłowości PO :) hehehehehehe.... aż do pożygu! ale niestety osoby które załątwiają sprawy nie są tak wesołe. A czas tyka...

OK co jeszcze możemy wymienić do arcydzieł PO? chyba tylko LENISTWO !

Dajmy już spokój Ś.P. Lechowi bo wszystkie problemy wynikały z Konstytucji które która jest w Polsce, Premier vs. Prezydent

Profesor Zyta Gilowska i jej wiedza o ekonomii może dla Ciebie tylko jest niewystarczająca ale sam sobie to skomentuj bo już mi szkoda pisać bo jesteś przemądrzały ale nie chcesz ustąpić za wszelką cenę bo TY JESZCZE WIERZYSZ W BAJKI.
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 13:59
Pisz do mnie językiem polskim a nie BAROWO PIWNYM SLANGIEM, widziałem co robi PiS kiedyś i widziałem co robi PO . I to mi wystarczyło żeby postawić na właściwego konia. Nie pisz do mnie slangami jakiś głupot wyliczanek bo nie masz do czynienia z gówniarzem. Myślę więc jestem Ty tylko jesteś. Logiczne żę czasem gospodarce trzeba przesuwa się środki tam gdzie są bardziej potrzebne, gdyby nie budowano nic na EUORO 2012 Ty jako że poperasz PiS znowu krzyczałbyś najmocniej że nic nie budują !!:) I tu Cię mam mały człowieczku :) FRYTY z majonezem .... żal przytaczać co piszesz Twoje wyrobienie polityczne to zero, nie umiesz postrzegać rzeczywistości albo młody zrazem bardzo głupi albo mocherowy bercik :) I na koniec powiem Ci tak, jak się przejmuje władzę wymienia się ludzi na swoich to rzecz normalna w polityce nic dziwnego wty nie ma, nie można z byłym adwersarzem współpracować, mam nadzieje że cały Pisowski szajs zostanie niebawem wymieniony, prosperity nie będzie w kraju bo za długo komuna rządziła, ale może będzie spokój. Nie jestem przemądrzały tylko mądry a to zasadnicza rónica :) Nie pisz mi o basniach bajkach itd jak masz zamiar tak pisać nie pisz zupełnie nic, to język z którym nie mam ochoty polemizować. Możesz myśleć co chcesz PO dla mnie jest jakąś nadzieją nie wiem czy będzie dobra bardzo dobra ale jest nadzieją a PiS jak dla mnie to beznadzieja i kłótnie. A jeśli o mojego lidera to wiedz że to jest i będzie LECH ale zapewniam że nie KACZYŃSKI :):):)
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 11:52
przepraszam za błędy pisze w przerwach podczas pracy ;P
loża
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 14:31
przeprosiny przyjęte ja też nie jestem emerytem górnikiem też pracuję :) i też w przerwach piszęomniałem odpisać o jednym okienku, byc może nie jest to całkiem tak jak powinno być ale zostało wprowadzone, może wskutek ewolucji będzie sprawniej działało, ale druga strona medalu jest taka że jeśłi ktoś nie potrafi przejść do kilku urzędów i załatwić sobie kilka papierków zezwoleń etc. to niechaj się nie zabiera nawet za działalność gospodarczą ,o to co go czeka potem,to jest wyzwanie i droga usłana problemami raczej niech sobie znajdzie gdzieś pracę u kogoś. O tym zapomniałem. jeśli Cię coś ubodło w poprzednim tekście przykro mi ale tak czuję. Chciałbym żeby PiS i PO razem mogły ze sobą rządzić i być może że byłoby to możliwe ale niestety to tylko fantastyka takie są realia rozwarstwienie PRAWICY jest tak duże że wspólne rządzenie nie było i nie jestmożliwe, dlatego stale musi być toczona wojna na własnym podwórku, a jeśli ktoś coś komu odda to są to stanowiska nieistotne z punktu widzenia sprawowania władzy np. ministerstwo głupich kroków :)
secvbgfrtyuioped45 / 195.116.98.* / 2010-07-07 10:07
To chyba żart.PIS popiera tylko ściana wschodnia,żeby wygrał wybory musieliby na niego zagłosować mieszkańcy Gdańska,Poznania,Wrocławia.Przecież to jest niemożliwe
...
www.tnij.org/turystykanokaut
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 10:32
Lepiej dla Wrocławia żeby zagłosował na PIS, ja tak zrobie i jestem od urodzenia z Wrocka

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Źródło: www.money.pl

Z kolei Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która miała być zakończona w roku 2008, zostanie oddana z kilkuletnim opóźnieniem (prawdopodobnie dopiero w 2011 roku).
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-07-07 09:56
Odnosnie walki o wladze:
NIesamowite ze mocno uwiklany w afere hazardowa Schetyna, w czasie gdy sledztwio jeszcze trwa, a wiec gdy nie zostal oficjalnie oczyszczony nawet poprzez manipulowana komisje, jest on proponowany na takie stanowisko!!!!

Ta propozycja wysoko swiadczy o niesamowitej checi zdominowana wszelkich osrodkow wladzy przez PO, a PO oskarza PiS o bieg ppo wladze. Ordynarna demagogia i oszykiwanie wyborcow (coz sami chcielismy i wybralismy Bronka).
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 10:47
Chcieliśmy wybrać Bronka i wygrał :):) I o to chodziło. Wybory prezydenckie są przez PiS przegrane taka prawda, a głosowała w przewadze wiocha na niego co mnie nie dziwi ,prostymi nie wyrobionymi politycznie ludźmi można sterować jak się chce.Lechu spadł bo lądowali na rozkaz a nie powinni, tyle że się chciało zdążyć koniecznie na obchody żeby słupki wyborcze szły do góry, udało im się spadli a słupki poszły w górę, lecz jednak trochę do BRONKA brakło bliźniakowi, ale dzięki temu Jarek się kreuje na męża stanu. Gdyby nie katastrofa lotnicza nie byłoby pielgrzymek i Piłsudski by się w grobie nie przewracał, a Lech poszedłby by w nibyt jak jego brat. Na szczęście "większej" połowie Polaków nie odbiło. W kraju może będzie nareszcie spokój włądza i prezydentura jest po stronie jednej partii i to jest bardzo dobre, żaden mały człowiek nie będzie bruździł. A widzę zięciu tragicznie zmarłego Lecha też się bierze do polityki, co to to nie
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-07 11:16
Gdyby Śp. Lech Kaczyński żył peło czekałaby niemiła niespodzianka w jesiennych wyborach prezydenckich. Już sondaż OBOP z 9 kwietnia na to wskazywał (Komorowski tracił w nim 9%, a Śp. Lech Kaczyński zyskiwał 7%).
Śp. Lech Kaczyński był pod każdym względem lepszy od Komorowskiego. Wystarczy popatrzeć na wtopy hrabiego, w miesiąc popełnił ich więcej niż Śp. Lech Kaczyński przez 10 lat. Pod względem wykształcenia pseudo magister historii, który nie wie ile twarzy miał Światowid nie miałby szans z profesorem prawa. Porównanie żon też przyniosłoby miażdżące zwycięstwo Śp. Lechowi Kaczyńskiemu. Nawet ironia w której za sprawą mediów przewagę miał Komorowski w kampanii obróciłaby się przeciwko niemu. Takich kwestii jak patriotyzm, zasługi dla opozycji czy działalność w Solidarności nawet nie trzeba by było podnosić ponieważ pod względem każdej z nich Śp. Lech Kaczyński rozkładał Komorowskiego na łopatki.
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 13:33
Lech Kaczyński nie był św. do świętości miał bardzo daleko, razem z PO mogliby zarządzać Polską bardzo sprawnie ale On zawsze chciał pełni władzy razem z bliźniakiem chcieli zawłąszczyć Polskę nie dzielić włądzy z nikim niczym Bonaparte, PO się zorientowała że się nigdy nie dogadają dlatego wzięła się za mozolną pracę nad wyborcami, zresztą sam Wałęsa stwierdził że Kaczyńscy nie są ludźmi do dialogu i jakąż miał racje. Jest czas walki patriotyzmu i jest czas pracy, czas walki się skończył trzeba budować, naprawiać czego żaden Kaczyński nie potrafi jedynie ukraść bogatym i dac biednym, to się może podobać ,ale gospodarka rynkowa na tym nie polega, nie zabija się krowy dającej dobre mleko bo mięsa na długo nie wystarczy!:) lech Kaczyński nigdy w życiu nie rozkładał KOMOROWSKIEGO szkoda że spadł bo przegrana Lecha była ewidentna!! Odszedłby w niebyt ! Żałuję że spadł nawet ja bo wybory by przegrał a przyokzaji łatwo by poszło z PiSem przy wyborach parlamentarnych. Z rządów PiSu pamiętam tylko ciagłe kłótnie i nic więcej, teoretyzwoanie i zero wykonalnośći w obawie o słupki wyborcze. Teraz Polską jest o wiele gorzej rządzić kryzys światowy, klęska powodzi to są bardzo poważne rzeczy, PiS rządził w okresie prosperity na caływm świeicie i nie potrafił tego wykorzystać zajęty tylko atakami, sexaferami w samoobronie czyli niszczeniem swojego koalicjanta. A wypowiedź Palikota była może zbyt ostra ale po części ma rację , parcie na lądowanie żeby dobrze wypaść zgubiły jego i wszystkich z tego samolotu, mieli lądować gdzie indziej, ale szkoda było słupków wyborczych że się spóźnią i stało się co się stało i nie ma co winnych szukać żę to Rosja winna, taki samolot tej rangi nie powinien siadać na takim marnym lotnisku w takich warunkach!!! A że zginoł spektakularnie to słupki wyborcze brata skoczyły do góry cel został osiągnięty ale to już Lech widzi z góry jedynie !! Ale Lecha już nie ma a JAROSŁAW ma jeszce więcej jadu niż jego nieżyjący brat więc ludzie tupnęli nogą i musiał przegrać z BRONKIEM!! I śmierć brata nawet mu nie pomogła to chyba o czymś świadczy. Polska ma dosyć kłótni, jadu ,ataków. Po PiSie wszytko trzeba naprawiać, to partia która potrafi zrujnować nawet najlepszą gospodarkę. Gratulacje Bronku położyłeś JARKA na łopatki, wreszcie ktoś nie nikczmnego wzrostu :)będzie nas reprezentował w Świecie
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 10:59
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sfera2 / 2010-07-07 10:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jojo102, powiedz swoim szefom z PiS-u, że należy trochę przeredagować każdy wpis przed powielaniem go w innych tematach. Już nawet niema potrzeby ponownie odpowiadać na takie bzdury. Swoją drogą jest to ciekawy sposób oddziaływania na opinię forumowiczów, powtarzając w kółko to samo, nawet jeśli to są tylko bzdury wyssane z palca.
Guest101 / 194.242.62.* / 2010-07-07 09:44
PiS odnosi same sukcesy, czyli przegrywa. Teraz niewiadomo czy życzyć PiSowi zwycięstwa czy porażki bo na to samo wychodzi.
janiszek72 / 2010-07-07 10:00 / Tysiącznik na forum
Przy niespotykanej w skali świata totalnej krytyce medialnej i uprawianemu czarnemu PR-owi w stosunku do wszystkiego i wszystkich zwolenników PiS-u uważam, że partia Jarosława Kaczyńskiego osiągnęła ogromny sukces. W wyborach samorządowych i parlamentarnych szopenfeldziarstwo nie będzie już mogło liczyć na poparcie postkomuchów i wówczas zobaczymy, które ugrupowanie odniesie spektakularny sukces. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 10:52
Kto ma telewizję publiczną ma możliwość opluwać przeciwnika i poprawiać swoje notowania ale i na to przyjdzie czas stracicie i telewziję publiczną mam nadzieję. Przegrane wybory prezydenckie są porażką nie sukcesem, mała przewaga świadczy tylko o tym że dawne poskomunistyczne ugrupowania oddały głos na PiS a nie na PO, teraz pewnie mają kaca moralnego, cóż raz się wygrywa raz przegrywa :) A Napieralski jak dla mnie to śmiech, następne wybory będą zapewne w PUBIE i 19 letnie laski będą może serwować lody za głosy :))
sfera2 / 2010-07-07 10:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszystko zależy od tego, czy telewizja społeczna, będzie nadal tubą propagandową PiS-u.
waldix / 79.191.28.* / 2010-07-07 09:41
Przepowiednia Jasnowidza z Człuchowa jak do tej pory sprawdza się i PO-paprancy raz na zawsze zejdą ze sceny.
1.przewidział rok temu ,że Ci dwaj nie będą brali wyborach prezydenckich czyli Tusk i L.Kaczynski
2.wygra prezydenturę Komorowski.
3.Ostatnia kadencja Tuska jako premiera już nigdy nie będzie premierem,ludzie się od niego odwrócą
4.Kaczyński zostanie obdarzony mężem zaufania przy najbliższych wyborach do sejmu.
5 Komorowski straci zaufanie też
vanderer / 87.207.62.* / 2010-07-07 11:15
ty sfera to już masz udar pustej czachy.Idz do doktorka od rozporka bo na głowę to już nie ma po co.
sfera2 / 2010-07-07 10:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To nie przepowiednia, tylko pobożne życzenia. Radze jednak użyć czarowników WUDU, oni przynajmniej umieją rzucać złe uroki i zaklęcia. To już czysty czarno-gród w wykonaniu PiS-u.
qsswqswqsqwsq / 87.204.179.* / 2010-07-07 09:19
Jeszcze troche, a z socjalistow stana sie komunistami... Generalnie jak ktos ich nadal uwaza za spadkobiercow prawicowych ruchow przeciwko komunie, to musi sie puknac sdrowo w czolko...
żaczek / 83.10.81.* / 2010-07-07 09:29
odwal się od NICH, WIĘKSZOŚCI się komunizm podoba, bez buntu nie MA POSTĘPU, co by było gdyby nie wybuchła rewolucja francuska, zdegenerowana burżuazja cofnęla by rozwój cywilizacji na długie wieki. Postępująca homopatolgia juz wyprzedza gwałtowne procesy ustrojowe.
Duckie3 / 198.28.92.* / 2010-07-07 09:28
No to ja się pukam w czółko i nie sdrowo, ale zdrowo i co widzę? Że 2/3 wyborców Napieralskiego poparło... BRONKA, tak PO a nie Jarka i PiS, więc wnioski nasuwaja się same. Proponuję poczytać i posłuchać komentarze fachowców na temat polityki obu głównych partii. Mówią o tym wprost. PiS to konserwatyści, prawica, PO, to raczej centro.... + lewica. Na dodatek PiS mówi zdecydownie NIE dla układów, a PO boi się rozliczania od tej strony... pomimo wykrzykiwania haseł "solidarność" i "wolność" - PO robi dokładnie odwrotnie. Proszę uzasadnij, jeśli PiS to socjaliści, dlaczego tak uważasz i uzasadnij, dlaczego to jeszcze trochę i "stana się komunistami" - podaj jakiś sensowny i prawdziwy argument, jeśli oczywiście go masz....
sfera2 / 2010-07-07 10:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PO składa się z liberałów, a ci nie są ani lewicowi ani prawicowi do końca. Dla nich demokracja jest podstawowym ustrojem. Oczywiście że mogą mieć słoności socjalistyczne czy konserwatywne, ale nigdy nie tolerują aby państwo miało rząd totalitarny, a taki był rząd w PRL, i za takimi rządami marzył Kaczyński, co ujawniło się w ciągu 2 lat jego rządów. Te niby afery, tak naprawdę były przykrywką dla centralnego sterowania państwem. Rządził za pomocą Pomówień i Szantażu.
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:38
Oczywiście, że nie poda bo go niema, chyba że wymyśli wzorem swoich działaczy PO coś na doraźny użytek...
Powtarza bezmyślnie mantrę i zaklęcia jakie mu podrzuciły ich obłudne media TVN, Polsat, GW...
żaczek / 83.10.81.* / 2010-07-07 09:13
Jeśli PO NAS oszuka i nie bedzię 50% na bilety NIE PŁACIMY ZA BILETY, bojkot ABONAMENTU ogłooszony przez Premiera Tuska i Owsiaka, legalizuje taką akcję.
Licho nie śpi / 83.26.54.* / 2010-07-07 09:07
Słyszałem, że w związku z przegraną Komorowskiego w małych
miasteczkach CBA ma dokładnie przyjrzeć się pracy urzędników
zwłaszcza w tych najsłabiej rozwijających się miastach.
Nareszcie jakiś rozsądny ruch.
Student SGH / 81.190.30.* / 2010-07-07 08:59
Tak, strategia wyborcza PIS'u tak się sprawdziła, że po kolejny raz przerżnęli wybory. I to wybory prezydenckie, które naprawdę mogli wygrać bo:
1. działał efekt rekompensaty po tragedii smoleńskiej,
2. nie Tusk startował, lecz jego "pomocnik" Komorowski,
3. PO miała ewidentnie słabszą kampanię wyborczą niż PIS,
4. TVP mocno wspierała i promowała Jarka oraz jednocześnie dezuowała Bronka,
5. Kościół silnie popierał PIS i za nim agitował,
6. powódź działała przeciwko wizerukowi PO

I jeżeli jeszcze ktoś twierdzi, że ta przegrana o milion głosów nie była totalną porażką idei PIS'u to jest ignorantem. Większość Polaków, zdaje się, że wybiera już normalność a nie ciągłą walkę i hipokryzję ideologiczną.
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 16:06
Popieram w całej rozciągłości !!!!! Niebywały sukces!! W tak niesprzyjajacych warunkach wygrać!! Jestem z Wami z SGH choć już dawno po studiach :):)
autoreee / 83.17.143.* / 2010-07-07 10:55
medal ma 2 strony Koleżko,
A rzekoma rekompensata za Smoleńsk to własnie kiepska kampania PO rozdmuchała bo nie mają SILNIEJSZYCH ARGUMENTÓW na swoją korzyść jak tylko oczerniać innych... a POLSKA krwawi
już po studiach / 79.184.242.* / 2010-07-07 09:43
Student, mam wrażenie ,ze Ty ciągle kiblujesz bo wiedzę masz bardzo kiepską . Jeśli mówisz A to powiedz też B.Spójrz na to troche inaczej. Mianowicie:
1.Afera hazardowa i inne mniejsze aferki.
2.Brak kompetencji niektórych ministrów(szczególnie MSZ)
3.Wyprzedaż ( nie prywartyzacja jak to nazywają) polskiej energii.
4.Uległość wobec Rosjan (Smoleńsk)i komisji Europejskiej(dopłaty)
Nie sposób wymienić wszyskiego ale o grze w piłkę przez premiera w trakcie waznych posiedzeń należy wspomnieć. I wyobraź sobie ,że to wszystko przytrafiło sie Jarkowi.
Tzw. niezależne media rozjechały by ich w ciągu tygodnia a Ty wypominasz ,że Jarek przejał TVP1(bo TVP2 ma SLD jeśli nie wiesz). Punk widzenia zależy o pozycji siedzenia mówią niektórzy -i to racja. Ale trochę obiektywizmu też się należy.
nest / 77.253.180.* / 2010-07-07 16:22
Obiektywizmem się wyborów nie wygrywa :) Aferek było i tak bardzo mało kropla w morzu aniżeli przy okazji rządó PiS zawsze czarna owca się gdzieś znajdzie. Co do kompetencji nie każdy jest idealny, a jak jeździli po Kopacz że szcepionek nie kupuje :):) I co się okazało MIAŁA W CAŁOŚCI RACJĘ jakoś PiS nie przepraszał za to !!!!!!!! :) A co do Rosjan kolego po licencjacie chyba jeszcze nie zapominaj co to ROSJA, Polska to kraik przy nich maluteńki:) Trzeba z nimi odpowiednio potańczyć zagadać pomyziać po rączce a nie od razu wsadzać łapy pod stanik :):) To mocarstwo czy tego chcecie czy nie, nie można z nimi iść na topory mając w ręce kijek :) Nie mamy gazu, ropy, uranu, złota, srebra niemammy zupełnie nic poza węglem, polityka zagraniczna szczególnie wobec sąsiadów musi być przemyślana i wyważona, ruchy rewolucyjne nie są wskazane, rewolucje były dobre kiedyś! Dobro państwa przede wszytkim. Żaden Kaczyński nie potrafił rozmawiać z Rosjanami ani tez po katastrofie Jarek nie potrafi, oskarżenia mu w głowie tylko, jeszce zaogni konflikt z Rosją swoimi oskarżeniami , choć ewidentnie zawalił Prezydent,kapitan samolotu i jego zwierzchnicy, chciał na siłę lądować to nic to nie jest swego rodzaju wina!!!???? A Jarek ma TVP mam nadzieję że niedługo już :) Oby pozostało mu tylko RADIO MARYJA :)
sfera2 / 2010-07-07 11:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli naprawdę jesteś po studiach to jednak szkoda tych pieniędzy jakie państwo wydało na twoje kształcenie.
Afera hazardowa to niewypał Kamińskiego i PiS-u, ponieważ za wcześnie przerwali śledztwo, aby móc umoczyć premiera, to im nie wyszło a na pozostałych pomimo starań jak na razie o prócz nagannego zachowania nic dla prokuratora niema. Jak widać pomimo starań prokuratura (teraz nie podlegająca rządowi i to dzięki PO), nie postawiła rządnych oskarżeń, czysta żenada dla PiS-u.
Drugi powód, to strzał w stopę, po Fatydze to żaden minister MSZ nie może być gorszy.
"Wyprzedaż" vel prywatyzacja, jak na razie wszystkie sprywatyzowane przedsiębiorstwa państwowe mają się lepiej niż przed prywatyzacją, to fakt, a zarazem jaka ulga dla kasy państwowej.
W polityce niema słowa uległość, ponieważ jest tylko dyplomacja czyli sztuka porozumiewania. Jak na razie, przy naszych możliwościach negocjacyjnych nie widać żadnych rażących błędów. Krzyczenie weto na międzynarodowym forum jeśli ma się głos kogutka, to brzmi żałośnie i dobre jest na krótka metę. Patrząc z boku to bracia Kaczyński całą dyplomacje sprowadzali do pobrzękiwania szabelka. Żenada.
czosnek / 87.105.154.* / 2010-07-07 09:15
Tak samo można powiedzieć, że mośkowe media (TVN, Wojewódzki itp.) wspierały Komorowskiego i histerycznie "straszyły" Kaczyńskim. Tragedia smoleńska została wykorzystana głównie przez Komorowskiego i wspomnianych popleczników do oczerniania Kaczyńskiego, że "wykorzystuje śmierć tylu ludzi", chociaż to środowisko Bronka taplało się w trupach - sprawiało wrażenie, że wiedziało, iż ta katastrofa się wydarzy, a następnie obrzydliwie obstawiali najważniejsze stanowiska swoimi ludźmi (NBP, IPN). Stąd wygrana PO.
nest / 83.238.228.* / 2010-07-08 13:42
Pozwolę sobie zaznaczyć i przypomnieć co pisałem przy innej okazji że obstawianie stanowisk swoimi ludźmi to rzecz normalna, nie ma możliwości rządzić państwem mając za współpracowników byłych adwresarzy, żadko bardzo się zdarza że się daje stołek komuś z innej opcji politycznej ale musi się wykazać że jest fachowcem i jest ponad partyjnymi podziałami w większości przypadków odwołuje się niewygodnych ludzi ROBI TAK PRAKTYCZNIE KAŻDA PARTIA!!!!!!!! A JAK ZGINĘŁO TYLU WAŻNYCH LUDZI TRZEBA SZYBKO KOGOŚ TAM POSADZIĆ ŻEBY NIE DOSZŁO DO ZAPAŚCI w państwie, to jak w ludzkim organiźmie nie dostaniesz witamin tabletek środków przeciwbólowych po wypadku to się możesz wykrwawić i umrzeć. PONIAŁ . Celeowo tak napisałem żebyś mógł to pojąć :) Nie było to wykorzystywanie śmierci kogoś tylko konieczna operacja zmiany stanowisk!! A trudno żeby dac tekę komuś z PiSu skoro ktoś wcześniej pluje mi w twarz , rządzenie PAŃSTWEM rózni się znacznie od WIARY KATOLICKIEJ, jak mi ktoś napluje na policzek nie nadstawia się drugiego tylko bierze się łobuza za ucho i wyprowadza się z sali obrad :) Trudno żeby oddać kluczowe stanowisko z parti MOCNO opozycyjnej ??? Czy PiS by tak zrobił raczej wątpię? Czyli model ma działąć przy prezydenturze również, zginoł jeden brat ma prezydeturę objąć drugi ??? HA HA HA chieliście zapewne tak ale jak widac społeczeństwo coraz bardziej wykształcone nie dało się nabić w butelkę . Nie nazywaj CZOSNKU TVN mośkowymi mediami przecież to po TVP jedna z najwięszych telewziji w POLSCE , mośkowe media w Twoim języku tłumacząc bardziej pasują do Mocherowych STACJI, bo tam tylko starsi ludzie tego słuchają a starsi bez urazy nie mają już szarych komórek sprawnych jak reszta i to jestem w stanie zrozumieć, nie potrafię zrozumieć młodych związanych z PiSem jak dla mnie PORAŻKA MŁODOŚCI ale tłumaczy to z goła inny fakt młodzi JESZCZE nie mają dobrze wykształconych szarych komórek :):)
niePIS / 83.0.147.* / 2010-07-07 12:37
Pewnie, że wiedzieli o katastrofie! Prawdopodobnie to Schetyna pod osłoną nocy zamontował na pokładzie tu154 zdalnie sterowane ładunki wybuchowe, po wykonaniu tego haniebnego czynu podsłuchy (jeszcze z pięknych czasów Ziobrowych" wyłapały rozmowę telefoniczną z Tuskiem "Panie premierze, melduję wykonanie zadania..." Oczywiście czerwony guzik wcisnął nie bez przyjemności sam premier. Tych którzy przeżyli, a wg. "Naszego Dziennika" było ich niemało, na miejscu katastrofy osobiście dobijały specjalnie na tą ewentualność sprowadzone na ziemię smoleńską młodzieżówki platformy sprawnie kierowane przez uroczą ale jakże bezlitosną posłankę Muchę... Tajemnicą poliszynela jest fakt iż przygotowywany jest kolejny zamach, tym razem działaniami wywrotowymi ma pokierować tajemniczy człowiek pochodzący z Biłgoraju (ziemia lubelska), najbardziej bezlitosny z bezlitosnych wrogów tzw. Kaczyzmu. Tak więc wszyscy PRAWI ludzie, strzeżcie swoje PISiory!!!
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:10
Słabo Cię uczą na tych studiach - wyciągasz błędne wnioski i nie umiesz analizować. Ponadto jesteś mizernym obserwatorem...
Dlaczego ? - Dowiesz się już po kilku miesiącach...
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi. / 193.239.80.* / 2010-07-07 09:14
Jarek? To tyyy? Poznaje cie po enigmatycznym sugerowaniu że coś gdzieś...
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:45
Ja.
Ale napisz coś więcej, żebym mógł się Ci udzielić porady psychiatrycznej...

Najnowsze wpisy