Forum Polityka, aktualnościKraj

Strategia wyborcza się sprawdziła, PiS idzie po władzę

Strategia wyborcza się sprawdziła, PiS idzie po władzę

Wyświetlaj:
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-07-07 08:50
Teraz nie ma już wymówek, nie ma na kogo zwalić. Jest pełnia władzy dla PO i marionetka Tuska w pałacu.

Nawet najgłupszy elektorat PO już się zmęczy tą napastliwą retoryką i udanym PR-em. To tylko puste słowa nie poparte żadnymi koniecznymi dla Polski reformami.

Niech jeszcze tylko przyjdzie druga fala recesji, zwiększy się bezrobocie i Frank skoczy do 4pln. Może wtedy ciemny lud oprzytomnieje i zastanowi się przed poparciem tej szkodliwej dla Polski partii.
nest / 77.253.243.* / 2010-07-10 10:03
Nie pisz Marionetka, to się nazywa współpraca, wybory prezydenckie wygrane Prezydent jest z PO i premier również to się nazywa normalność, i zapewniam nie mają PANOWIE takiego samego DNA :) Dla mnie to ostatnie jest bezcenne :) A jak przyjdzie fala recesji to przyjdzie nie tylko w POLSCE ale na świecie żadna gospadarka żdnego kraju nie będzie się mogłą czuć bezpiecznie, gospodaraki na świecie są jak naczynia połączone , jak np w USA coś się dzieje GPW spada na dół a USA zdajesie nie jest nawet w EUROPIE :) Szkody z kłótni PiS są widoczne n a każdym kroku. Mam nadzieję że wybory przegrają gdyż dalsze ich ujadanie do niczego dobrego poza dzieleniem POSLKI nie prowadzi. Uważam też że nie należy wyciągnąć dłoni do tej PaRti widac to było po działaniach Kamińskiego, wycinac ze stanowisk i obsadzać swoimi, ale to moje osobiste zdanie na ten temat, wielu chce się znimi dzielić władzą ja uważam że to szkodliwe, to jakby sobie fundowac kreta na działce:)
NIE KACZYNSKIEMU / 83.9.12.* / 2010-07-07 08:37
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi. / 193.239.80.* / 2010-07-07 09:14
Ten kto powiedział spieprzaj dziadu nie żyje.
[ilf)-& / 83.21.66.* / 2010-07-07 08:33
PIS właśnie się skończył..... kto tego nie widzi żyje ułudą.
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:20
Skończy się PO i kasa w budżecie a z nią Ty też... dostaniecie w nagrodę drugą Grecją zamiast Irlandii. Tego, w przeciwieństwie do innych obietnic, dotrzymają...
PiS nie będzie miało z czym rządzić, chyba że kolosalną "dziurą budżetową" pozostawioną przez PO po sprzedaży wszystkiego i zrealizowaniu pożyczek z Unii...
Ale na to głosowaliście, więc potem nie płaczcie...
NIETVP!!! / 83.9.12.* / 2010-07-07 10:11
haha to co mowisz to tyczy sie kaczynskiego w 100%
PaulaR / 94.75.121.* / 2010-07-07 08:20
Jak napisal kolega Kris ponizej,wjechali na plecach ofiar Smolenska.gdyby nie to ,przegrali by straszliwie.Zmasowany atak kosciola,propaganda na mszy i weselach,rozdawane ulotki ,Komorowski szatanem i Radio Maryja w stanie histerii,a mimo to przegrali.

Jak slusznie spiewa Kuba Wojewodzki

http://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w

Jarek po trupach do celu.

A co powiecie teraz oglupieni zwolennicy PiS ? Wybory skonczone,maska spadla.W palacu byli wszyscy ,OPROCZ kaczynskiego,ktoremu zalew nienawisci i zawisci nie pozwolil na przybycie.Oto Wasz nowy Jarek i czekajcie na ciag dalszy,dlugo to nie potrwa i zobaczycie te sama stara twarz
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:30
"...W palacu byli wszyscy
,OPROCZ kaczynskiego,ktoremu zalew nienawisci i zawisci nie pozwolil na przybycie..."

A po co miał się pokazywać w tym "pałacu obłudy"...
Ma charakter i twarz, i nie musiał się zmieniać w przeciwieństwie do Waszych obłudnych mediów, które w nieskończoność i uparcie propagowały jakieś wirtualne zmiany, w które Wy uwierzyliście...
Qpa / 83.29.187.* / 2010-07-07 08:15
Dlaczego nikt nie piszę o pomyśle Jarusia z jeszcze większym zadłużaniem Państwa, jego słowa ze środowej debaty.
~Kris / 2010-07-07 07:41 / Tysiącznik na forum)
Tyle, że ważnym elementem tej strategii była katastrofa pod Smoleńskiem.

Swoją drogą, ta zmiana jest interesująca: to już nie polityka - to 'strategia wyborcza'. Myślę, że dla potencjalnych wyborców PiS może być ważną informacją, że nie głosują już na program polityczny, lecz ulegają 'strategii wyborczej'
autoreee / 89.25.186.* / 2010-07-07 07:51
Niczemu nie ulegam :) jeżeli ktoś uległ to tylko wyborcy PO w puste obietnice wyborcze
yes / 77.253.145.* / 2010-07-07 08:11
A gdzie 3 milony mieszkań Kaczora
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 09:06
Ty sobie lepiej przypomnij obietnice swoich idoli z PO. Rządzą cztery lata i nic nie zrealizowali z ich pustych obietnic. Kaczyńskiemu daliście możliwość zrobienia, co najwyżej planów przez dwa lata rządów, które sam skrócił nie widząc celu prowadzenia dalszej bezsensownej wojny z PO prowokującym i ciągle blokującym każdą ustawę w Sejmie. Przerwał kadencją licząc no mądrość Narodu...
Ale jak widać przeliczył się. Naród jest zbyt głupi i do dzisiaj nie zmądrzał...
~Kris / 2010-07-07 09:40 / Tysiącznik na forum)
Czyli PiS liczy na mądrość narodu, a PO żeruje na głupocie, tak?

Jest to prosta wizja, która dobrze sprzedaje się na wiecach, ale przecież to czysta demagogia.
Obie partie powstały według tych samych procesów politycznych, z tego samego - jednego - społeczeństwa. Parlamentarzyści zostali wyłonieni w identycznym trybie wyborczym. Nie można poważnie twierdzić, że jedni są z gruntu źli, a drudzy z gruntu dobrzy. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że są bardzo do siebie podobni.
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 10:06
No niekoniecznie podobni pomimo, że wydawałoby się tacy bliscy. PO przejęło ludzi bez zasad i odpowiedzialności z PZPR-u wraz z "wartościami" uznawanymi w systemie mafijnym (pomagamy tylko swoim, pozostałych należy wykorzystać).
PiS natomiast stosuje się do zasad i wartości uznanych za ludzkie... - fakt, że niemodne w ostatnich czasach ale ułatwiające i przyspieszające rozwój, no bo jak np. załatwiać sprawy, robić zobowiązania telefonicznie lub przez internet, jeśli drugiej stronie nie można ufać...?
SzadyBiber / 88.199.162.* / 2010-07-07 07:32
Wystarczy przypomnieć sobie jak PO porwało kiedyś naród i co z tym zrywem zrobiło.
Do obejrzenia tutaj:
http://www.mefeedia.com/watch/31860313
yamato33 / 213.77.6.* / 2010-07-07 07:30
Taaa... Niestety ! Jeszcze wiecej tych, co wołają daj !! Jeszcze wiecej krytykowania innych. Jeszcze wiecej obietnic bez pokrycia ! A Polak ? Polak ..mądry !! Ale.."po szkodzie" !!!
mmx / 2010-07-07 07:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przekonał sie o tem już Kwaśniewski-Miller, Kaczyński-Kaczyński i przyjdzie czas że przekonają się o tem Komorowski-Tusk
JKW / 78.105.86.* / 2010-07-07 07:03
Nie zazdroszcze PO . Sa w bardzo "delikatnej" sytuacji..Musza reformowac finanse publiczne, chyba, ze w ogole od tego do wyborow odstapia a skonczy sie na retoryce.
Nie wierze - z czalym szacunkiem dla Pana Komorowskiego - w lieterlane spelnianie obietnic.
Okolicznosci dyktuja zachowania a Prezydent bedzie pod presja swojej partii. Te partie przeciez rozgrywa Donald..
.Chyba, ze Prezydent bedzie staral sie uniezaleznic od PO i reprezentowac wszystkich Polakow ( haslo wyborcze) , a nie wlasna partie, ktora go na ten fotel wyniosla. Ale to malo, moim zdaniem, prawdopodobny scenariusz.

A PIS tez musi kontunuowac swoja nowa polityka i wzmacniac pozytywny wizerunek ( Image)
wsrod Polakow - nic nie jest dane na zawsze. Kapital polityczny, plynacy z tragedii smolenskiej, tez moze sie wyczerpac. Jednakze, jak porownam prezydencka kampanie PIS i PO, to zdecydowanie
wygrywaja profesjonalisci z PIS. PO ma juz troche "wyswiechtany garniutur"a wystepy Palikota sa po prostu niesmaczne i kwalifikuja sie raczej do kabaretu, a nie polityki.


JKW

Londyn
nest / 83.238.228.* / 2010-07-08 14:02
Kolego z Londynu, ja również nie zazdroszczę PO obecnej sytacji , problemy ekonomiczne, powódź, ale jakoś jestem spokojny że PO rządzi państwem i prezydent jest z PO byłbym przygnębiony gdybyśmy mieli następnego brata za prezydenta. JA w przeciwieństwie do Ciebie wierzę mocno w PO, pewnie nie wszytko im się uda zrobić tak jakby chcieli i tak żeby nam się żyło lepiej bo POLSKA to nie UK!! Dla mnie PiS dał już popis swoich możłiwości i dobrze byłoby dla nas Polaków żeby przegrał wybory po raz drugi, Polsce należy się spokój PRACA PRACA PRACA to co nasz czeka. Ty żyjesz z rozdwojoną jaźnią , zarabiasz sobie w LONDYNIE a tu sobie przyjeżdżasz na odwiedziny, więc uważam że też mało rozumiesz bolączki Polski, projektami bez realizacji i rozdawnictwem z biednego budżetu ludzi nie nakarmisz a dla mnie zwykłego Polaka tak właśnie ta partia chce rządzić POLSKĄ , PO starała się zawsze coś sensownego wdrożyć to przeszkadzał stale Prezydent, teraz już nikt nie będzie przeszkadzał więc dajmy naszemu RZĄDOWI I PREZYDENTOWI rządzić, a zapewne wiesz że poparcie dla Jarosłąwa wynika tylko i wyłącznie z TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ gdyby nie to to wynik w oklicy 25 proc. to wszystko na co mógłby liczyć Jarosław. Państwem nie da się zadrządzać z PiSem taka jest smutna prawda, ta partia nudzi się jak nie znajdzie na kogoś haka, nudzi ją mozolne zarządzanie państwem, wdrażanie ustaw w życie, a jeśłi już wdrażają to najchętniej ustawy JANOSIKOWE czyli zabrać bogatym i dac biednym, oj do tego pierwsi są :):) JA w przeciwieństwie do Ciebie mieszkam w POSLCE od zawsze na stałe i potrafię się rozeznać w otaczającej mnie politycznej rzeczywistości, Ty się toszeczkę pogubiłeś, wystarczyło że JAROSŁĄW do Was przyleciał :):) No cóż czas pokaże, następne wybory wiele wyjaśnią. A co do PALIKOTA ktoś taki jest mimo wszytko potrzebny, odrobina kabaretu w polityce jest wskazana, czasami przesadzi ale wpadki zaliczają również najważniejsi w państwie
autoreee / 89.25.186.* / 2010-07-07 07:50
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Floyd / 2010-07-07 10:56 / Tysiącznik na forum
PiS powinien powołać kogoś z klubu na stanowisko AntyPalikota. :)
AntyPalikot powinien działać na tych samych zasadach co Palikot i posługiwać się tymi samymi metodami tak długo, aż PO będzie miała dość i uciszy Palikota.
Na początek proponuję zażądać od Komorowskiego zaświadczenia o stanie zdrowia (chodzą słuchy, że coś nie bardzo z tym zdrowiem) i złożenia obietnicy, że nie będzie nadużywał alkoholu. :)
Żeby było śmieszniej to można by czasami używać identycznych słów czy argumentów co Palikot, ale pod adresem strony przeciwnej. Przynajmniej będziemy mieli ubaw.
nest / 83.238.228.* / 2010-07-08 14:08
Nie widzę przeciwskazania żeby ktoś taki był z PiSu jako swego rodzaju anty PALIKOT. Ale odpowiedź jest prosta może a nawet na pewno PiS takiej osoby nie ma w swoich szeregach? Żeby być politykiem/kabareciarzem trzeba mieć to coś, haryzmę, pomysł itd. A jeśli o pełne małpowanie Palikota uważam że to zły pomysł, znaczyło by to że ANTYPALIKOT PiSowski zupełnie nic nie potrafi, to po coż szukać na to miejsce kogoś specjalnego, lepiej zatrudnić MAŁPKĘ :):) Pozdrawiam
Floyd / 2010-07-08 16:20 / Tysiącznik na forum
Za odpowiednią kasę to można znaleźć bajkopisarza lepszego od Palikota, a wyciągnięcie sztucznego penisa czy świńskiego ryja, to będzie tylko przygrywka. Chodzi tylko o to by prezentował ktoś z wyższej półki bo zwykłego śmiertelnika jak ja, a nawet Ty, to pani Olejnik nie zaprosi do TVN 24. :)
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy