Forum Polityka, aktualnościKraj

Straż graniczna uczy się latać na sprzęcie, którego nie ma

Straż graniczna uczy się latać na sprzęcie, którego nie ma

Wyświetlaj:
Mario2791 / 31.61.251.* / 2012-07-31 14:25
Przykro mi jest, że co niekórzy z laików nie znają się na lotnictwie. Szkolenie takie nie jest proste.Kto jest lotnikiem z krwi i kości zna zasady postępowania w przypadku szkolenia na danym typie statku powietrznego. Te pare "groszy" mie zastąpią doświadczenia lotniczego, które każdy pilot musi zdobyć. Nie rzecz być przeszkolonym ale mieć głowę na karku gdzie w ekstemalnym momencie można uratować ni tylko swoje ale i kolegów życie. Nie każdy wie, że szkolenie jest procesem złożonym a często lata określają doświadczenie danego pilota. Podczas lotu nie tylko pilot jest ważny ale również załoga (mechanik lotniczy, operator, technik pokładowy lub inna osoba w personelu).Ja doświadczyłem, że podczas lotu (wykonywanego zadania)z odpowiedzialnym pilotem Straży Granicznej jestem bezpieczny.
zyggi / 77.253.53.* / 2012-07-23 13:12
szkoda ze nie szkola ich latac promami kosmicznymi :] moznaby wtedy po kosztach wyslac coniektorych w kosmos ;]
Naukowiec / 2012-07-23 14:46
No przecież straż graniczna ma od tego wyobraźnie żeby sobie wyobrazić że na czymś latają!! No i tak właśnie nie marnuje się pieniędzy publicznych!!
taki tam / 213.227.93.* / 2012-07-23 09:11
Ciekawe który znów pociot te szkolenia wymyślił i prowadził. Obstawiacie PSL czy PO?
bsf / 46.45.103.* / 2012-07-23 09:26
Zdecydowanie PO już z tak mieli w stoczniach szkolenia...ważne aby kasa odparowała w 'Legalny" sposób efekty się nie liczą wszystko można uzasadnić w zależności od POtrzeb.

Najnowsze wpisy